Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chyba w poniedziałek przejezdzałes przez moją mieścine, tak mi sie zdawało

no właśnie przejeżdżałem i trąbnąłem w ost, chwili , a ty obiboczyłeś się na murku :)

no to dobrze mi sie zdawało:decayed:

Jedzie ktos na zlot dzisiaj o 16:30?????????????

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja pewnie podjadę, hmm b5 na 16:decayed:

Opublikowano
Ja pewnie podjadę, hmm b5 na 16:decayed:

zakładaj 18ke nie rób wiochy, trzymaj poziom:kox:

Opublikowano

Chłopaki jest temat.Mam HTC One V na gwarancji bez locka pełen komplet chętnie zamienie na jakieś graty do mojej a4.Jak ktoś zainteresowany to pisać na forum albo 515121211 na pewno się dogadamy

Opublikowano
  • Autor
Chłopaki jest temat.Mam HTC One V na gwarancji bez locka pełen komplet chętnie zamienie na jakieś graty do mojej a4.Jak ktoś zainteresowany to pisać na forum albo 515121211 na pewno się dogadamy

mam tłoki, korbowody oraz wał:grin:

Opublikowano

Na co mnie to? Traktora nie składam.Kowi gdzie mogę dostać takie stickery co masz pod postem?

Opublikowano

sam je zrobiłem:wink: raczej nie do kupienia jako taki stickerbomb, a pojedyńcze niektóre idzie znaleźć na alegro, ale moze z połowe wzorów:wink:

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

jak masz gdzie sobie to druknać na folii to moge Ci podesłać plik png dużo formatowy

Opublikowano
  • Autor
Na co mnie to? Traktora nie składam.Kowi gdzie mogę dostać takie stickery co masz pod postem?

ale traktorem jeździsz:polew:

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

z resztą już nieaktualne bo pewien traktor się rozleciał i częsci jadą na Śląsk

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

czyj grafitowy avant b6 stoi niedaleko dawnego salonu Skody przy wlocie do Puław? klubowe ramki

---------- Post dopisany 26-08-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 20:19 ----------

reprezentacja LPU wjeżdża na zlot do Radzynia

1231251_534307109970495_53691555_n.jpg

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
  • Autor

kto się pisze na spota w Markuszowie? W MOPie;-)

Opublikowano

Ja

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 00:57 ----------

Dawać nie gadać na spota na parkingach obwodnicy lublina:naughty:

http://a4-klub.pl/lubelskie-82/spoty-lublinie-171618/index87.html#post3835822

Opublikowano
  • Autor
Ja

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 00:57 ----------

Dawać nie gadać na spota na parkingach obwodnicy lublina:naughty:

http://a4-klub.pl/lubelskie-82/spoty-lublinie-171618/index87.html#post3835822

lista chętnych:

1. kowi (organizator) - dostawca prowiantu i browarów:decayed:

2. Maras

3. PiotrekS

4. Pastaldo

5. paput

6. armistead

7. vpld

8.

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 14:24 ----------

1383097_603690579688625_608716447_n.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrawiam Puławy :) pochodze z okolic i jeśli będę u rodziny na pewno się odezwe czy coś się dzieje na mieście :)

Opublikowano
  • Autor
Pozdrawiam Puławy :) pochodze z okolic i jeśli będę u rodziny na pewno się odezwe czy coś się dzieje na mieście :)

pzdr:decayed:

audi z vtec-iem?:eusathink::decayed:

Opublikowano
Pozdrawiam Puławy :) pochodze z okolic i jeśli będę u rodziny na pewno się odezwe czy coś się dzieje na mieście :)

Dobrze kojarze, kolega Chwaliego z HTL:naughty:

Właściciel słynnej czarnej hondy civic vtec. Szacun:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.