Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na forum jestem od niedawna, ale czuje nieodparta chec poznania uzytkowników A4 z okolic mojego regionu. Wiec wysuwam propozycje spotu w K-K. Mam nadzieje ze odezwie sie kilka osob i razem ustalimy czas i miejsce, coprawda mamy teraz dosc wredna pogode ale naprawde milo byloby sie spotkac i pogadac. Pozdro i czekam na odzew

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc, z tego co pamietam z kk jest mało ludzi ale moze cos sie zmieniło

na dniach zawitam do kk wiec w weekend moznabyłoby cos zorganizowac

Opublikowano

Witam,

Moze mnie pamietasz koleznako? Pozna by cos zorganizowac jak kiedys

Opublikowano

siema

ja mam nie daleko wiec wpadnę z miła chęcią, tylko własnie miejsce i czas potrzebny:P

kiedyś chciałem cos organizować w opolskim ale braklo czasu na myślenie;p

Opublikowano

Witam,

Moze mnie pamietasz koleznako? Pozna by cos zorganizowac jak kiedys

no jasne że pamiętam :)

szkoda tylko że jak byłam w KK to nikt się nie odezwał :confused4:

teraz za bardzo nie mam kiedy przyjechać do KK, ale organizujcie się a ja Wam będę kibicować z Wrocławia :naughty:

może jak coś konkretengo ustalicie to zrobię niespodziankę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wiec czekamy na jeszcze paru chetnych i ustalmy miejsce i czas pozdro :naughty:

Opublikowano

Witam jadę na Wielkanoc i zostanę parę tygodni jak by się coś działo to tez jestem chętny na spota.

Opublikowano

Pierwszy oficjalny spot Kędzieżyn Kożle - ZAPRASZAMY

WITAM SERDECZNIE , MAM ZASZCZYT ZAPROSIĆ WSZYSTKICH PASJONATÓW I POSIADACZY AUDI , NA PIERWSZY OFICJALNY SPOT W KĘDZIERZYNIE KOZLU

Spot odbędzie się na parkingu obok CASTORAMY w Kędzierzynie Kozlu

Godzina -do ustalenia jeśli chodzi o dzień spotu to myślimy nad sobotą lub niedzielą

Jeśli są chętni prosze pisać na PW - zrobimy taką małą liste obecności

ZAPRASZAMY TEŻ NASZYCH SĄSIADÓW

JEŚLI MACIE JAKIES SUGESTIE CO DO GODZINY I DNIA PROSZĘ PISAC

Umieść sobie te informacje w pierwszym poście bo on będzie się powtarzał na każdej stronie to będzie to łatwe do wglądu :good:

Opublikowano

witam wszystkich !!!!!!!!!

jestem z okolic i nie ma sprawy z tym spotem chętnie bym sie spotkał sobota - niedziela piszcie jakieś sugestie odnośnie godziny pomyślimy nad tym :naughty:

teraz jade w piątek do ziomków z Gliwic na spota

pozdro

Opublikowano

raczej niedziela lepiej?

Opublikowano

a tu dalej cisza :evil:

ujawniać sie :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ustal konkretny ternim i godzinę bo jak każdy znowu zacznie marudzić że ten termin mu nie odpowiada albo tamtem to nic ze spota nie będzie :kwasny:

jak będzie konkretna data a ktoś będzie chciał przyjechać to się dostosuje -> KONKRETY PROSZĘ PAŃSTWA KONKRETY!!!

spoty nie są co tydzień więc raz na jakiś czas można się poświęcić i zjawić, tymbardziej że to będzie PIERWSZY spot w KejKej :good:

Opublikowano

pasuje niedziela 18 -19 :naughty: ????????[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:22_________________________________________________ :hi:

widze że nikomu nie pasuje :wallbash: :wallbash: :wallbash:

może za tydzień coś z tego wyjdzie :mysli:

chyba że ktoś jeszcze sie odezwie :evil:

Opublikowano

wiesz co jest taka możliwość że 15-16 marca będę w KK

jest to w prawdzie początek tygodnia ale wieczorkiem możnabyłoby się spotkać i rozganizować pierwszy spot w KK

jeszcze się odezwę w tej kwestii bo co do terminu to nie jestem pewna czy będę na 100% :wink4:

Opublikowano

:hi:

niestety ja moge tylko sobota-niedziela (taka praca ) poza tym jakieś słabe zainteresowanie spotem w KK a tyle audiczek śmiga

byłem w piątek na spocie w gliwicach w forum fajnie było spoko kolesie sprawdzili mi a4 VAGiem (0 błędów przebieg oryginał )

w miare możliwości będe do nich zaglądał mają ogromną wiedze na temat a4 a poza tym znam kilka osób z gliwic już sporo latek

szkoda tylko że tu jest takie słabe zainteresowanie spotem zresztą do soboty daleko może sie ktoś odezwie będe śledził wątek na bieżąco

pozdro

Opublikowano

Może i ja bym się pojawił więc kiedy ten spot i o której?

Opublikowano

:hi:

myślałem o niedzieli :mysli:

zobaczymy może jeszcze znajdzie się ktoś chętny na spota bo jak na razie to kiepska sprawa ale bądźmy dobrej myśli

wkońcu K-K to spora wioska jutro konkretnie sie ugadamy a dziś wybieram sie na spota do gliwic tam specjalnie nie trzeba nikogo namawiać a frekwencja spora . Piszcie obserwuje wontek nieustannie . pozdro dla wszystkich OK

Opublikowano

Ja jestem chętny...

Noom KK to spora wioska!:) Jestem ''ŚWIEŻO UPIECZONYM'' posiadaczem A4 B7 i użytkownikiem Forum:) :)

Opublikowano

:hi:

witam kopic

nareszcie ktoś zdecydowany

Opublikowano

więcej takich :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.