Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W takiej pogodzie?:-p

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W takiej pogodzie?:-p

w galerii na parkingu fajnie zdjęcia można ogarnąć :wink:

Opublikowano

To panowie jak sie ustawiamy na wyjazd na Nyse?

Opublikowano

sobota z rana pany ja tak myśle ???

Opublikowano

Ja dla odmiany mogę odstąpić komuś moją wejściówkę:facepalm::facepalm:

Pech chciał że mam w sobotę 2 egzaminy:thumbdown:

CHętni pisać:hi:

Opublikowano

O co takiego w tej nysie jest?

Opublikowano
Ja dla odmiany mogę odstąpić komuś moją wejściówkę:facepalm::facepalm:

Pech chciał że mam w sobotę 2 egzaminy:thumbdown:

CHętni pisać:hi:

tylko że jest piątek i niedziela ściemniaczu

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

O co takiego w tej nysie jest?

imprezka

VII Zlot Miłośników Aut Grupy Volkswagena, 8-9 czerwca 2013 | VAG Nysa 2013

Opublikowano

Chyba sobota i niedziela:decayed:

Co do niedzieli zobaczymy...znając życie profesory będą robić wpisy...

Opublikowano

A gdzie bilet dostane przejechalbym sie akurat mam wolna sobote:)

Opublikowano
Chyba sobota i niedziela:decayed:

Co do niedzieli zobaczymy...znając życie profesory będą robić wpisy...

jak tam chcesz nic na siłę

Opublikowano

Taka troszke nudna impreza z tego co wyczytalem myslalem ze jakies 1/4mili wyscigi czy cos.

Opublikowano
Taka troszke nudna impreza z tego co wyczytalem myslalem ze jakies 1/4mili wyscigi czy cos.

nudno nie jest po za tym jedzie się nie na sobote tylko na 2 dni z noclegiem i jest mega impreza :decayed:

Opublikowano

To nie jest kwestia tego czy chcę tylko tego, że niestety mam ostatni zjazd i wypadałoby pozamykać niektóre sprawy, a że jednak zamiast przepisów mamy pisać to już nie mój wymysł:whistling:

Dawidos jak jesteś chętny to priv...dam znać organizatorom, żeby przepisali ticket na Ciebie:wink:

Opublikowano
To nie jest kwestia tego czy chcę tylko tego, że niestety mam ostatni zjazd i wypadałoby pozamykać niektóre sprawy, a że jednak zamiast przepisów mamy pisać to już nie mój wymysł:whistling:

Dawidos jak jesteś chętny to priv...dam znać organizatorom, żeby przepisali ticket na Ciebie:wink:

hehe luzik rozumiem przecież że studia masz i koniec, dla tego ogarnąć trzeba

Opublikowano

Jak narazie niewiem czy znajomi beda chetni bo tak samemu to za bardzo mi sie nie chce:P

Opublikowano

Kur.. gdzie to slonce. Tyle roboty, pranie, lakier, no masakra leje i leje;(

Opublikowano

trzeba mieć na bieżąco przygotowany samochód:decayed:

Opublikowano

Czyt. nie wyjeżdżać z garażu jak pada:D

Opublikowano

O np tylko ze jak czlowieka caly tydzien niema to jak pozniej miec wszystko zrobione. A po montazu Airride wnetrze wymaga prania:( Dzis znowu leje:( Moze jutro sie poprawi:(

Opublikowano

ja leje na to wszystko już pogoda jest fatalna jak ma tak padać to lipa ::facepalm:

PS łatwo mówić michał ale jak się jeździ codziennie i wozi ludzi też to syf zawsze się znajdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.