Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem dziś byłem w katowicach to jak wjechałem w błoto to mam nawet tylną szybę brudną:facepalm:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wiem dziś byłem w katowicach to jak wjechałem w błoto to mam nawet tylną szybę brudną:facepalm:

no widzisz wiec szkoda gadać

Opublikowano

Panowie lecimy jakos w grupie jutro?

Opublikowano

a o której chciał byś jechac ???

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

wiadomo że w grupie raźniej

Opublikowano

No z rana najlepiej... Zeby dobre miejsca były:)

Opublikowano
No z rana najlepiej... Zeby dobre miejsca były:)

u to ja odpadam bo o 9 jadę na pogrzeb, majkel z moim bratem jadą o 9 z koźla spotykają się koło skody

Opublikowano

To chyba bede jechal sam...

Opublikowano

o jeszcze wcześniej jedziesz ???

Opublikowano

No kolo 8 mysle wyjechac

Opublikowano

Kojarzycie gdzieś w okolicy kogoś kto mi podszyje dziurkę w fotelu kierowcy ? Oraz jakieś dobre pranie tapicery?

Opublikowano
Kojarzycie gdzieś w okolicy kogoś kto mi podszyje dziurkę w fotelu kierowcy ? Oraz jakieś dobre pranie tapicery?

pisz do MICHAELA udziela sie w tym watku jest z KK i sie tym wszystkim zajmuje !! :hi:

Opublikowano

Dziekuje Łukaszku za reklamę:-) no roboty w hu...=/ Teraz dopiero z pracy przyszedłem

Opublikowano
Dziekuje Łukaszku za reklamę:-) no roboty w hu...=/ Teraz dopiero z pracy przyszedłem

spoko ziomal....kurcze opowiadaj tyle roboty powiadasz:kwasny:

Opublikowano
Dziekuje Łukaszku za reklamę:-) no roboty w hu...=/ Teraz dopiero z pracy przyszedłem

to nie narzekaj bo kaska kaska

Opublikowano
Dziekuje Łukaszku za reklamę:-) no roboty w hu...=/ Teraz dopiero z pracy przyszedłem

to nie narzekaj bo kaska kaska

:bicz:

Opublikowano

takkk kaska:facepalm: w poniedziałek sobie kupiłem telefon i jak wsadziłem kartę to na drugi dzień rano dostałem smsa ,że mam do zapłacenia 300zł za gprs bo telefon sobie aktualizacje zrobił:kwasny:

Opublikowano
takkk kaska:facepalm: w poniedziałek sobie kupiłem telefon i jak wsadziłem kartę to na drugi dzień rano dostałem smsa ,że mam do zapłacenia 300zł za gprs bo telefon sobie aktualizacje zrobił:kwasny:

też tak miałem ale 550 zł do zapłacenia, a co za fonik ???

Opublikowano

Ladnie macie:P

Ja sobie ledy zakupilem jako postojowki,tablice i do wnetrza moze dojda do weka to wmontuje sie w sobote:)

Opublikowano
Ladnie macie:P

Ja sobie ledy zakupilem jako postojowki,tablice i do wnetrza moze dojda do weka to wmontuje sie w sobote:)

a jak silniczek chodzi teraz ?

Opublikowano

Chodzi ladnie :)

W sumie prawie caly silnik jest nowy...:P

Musze jeszcze na a4 przetestowac bo nie bylo okazji hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.