Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem, ale minimalnie przytapia rant ochronny opony- musi wpaść dystans, myślę że 5mm wystarczy.

A auto stoi tam gdzie myśle ze jesteś bez niego?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja nie mam czasu panowie codziennie po 12, mody a co to już zapomniałem nic się nie zmienia auto brudne i nawet nie ma chęci na mycie i sprzątanie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na razie nie oficjalnie sprzedam furkę tak ja stoi, jak by co to PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest chętny na 18 gdzieś na mieście pogadać? Fajnie jakby było więcej niż wiadome 3 samochody:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest chętny na 18 gdzieś na mieście pogadać? Fajnie jakby było więcej niż wiadome 3 samochody:decayed:

ja odpadam robię po 12 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na 18?:) Można iść usiąść przy koli kawie piwie na lechu k/odrzanskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nas będzie więcej niż 2 to czemu nie:) kto jeszcze. mi tak koło 20 pAsuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ktoś na dziś chętny? Ja będę musiał po 20 kończyć więc może 18-19? Mateusz wziąłbym Ci te fotki od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj o 19 spotykamy się w ogródku lecha k/odrzańskich. Na razie jest nas 4. Kto ma ochote to wpadac:wink: Piwo, cola, whisky...kto co może:decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

No i po spocie:wink:

s907.jpg

cw3m.jpg

mcsp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj o 19 spotykamy się w ogródku lecha k/odrzańskich. Na razie jest nas 4. Kto ma ochote to wpadac:wink: Piwo, cola, whisky...kto co może:decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

No i po spocie:wink:

http://imageshack.us/a/img818/2581/s907.jpg

http://imageshack.us/a/img18/6347/cw3m.jpg

http://imageshack.us/a/img818/9553/mcsp.jpg

dzięki pany za spotkanie fotki udane hehe jakoś daje rade jako paparazzi audików :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem że będzie u CIebie widoczna czerwona obwódka na avusach...ale i tak jest dobrze:naughty:

Na kolejnej sesyji będziesz z bagaja sedana robił fotki panie paparazzi:D:D Takie od przodu:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To majkel kręci gwintem a kristof mów kiedy Ci pasuje to może coś zorganizujemy. Może będzie więcej osób to się grupowe w ruchu zrobi:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pany ja się piszę jak by co zresztą wiadoma sprawa a co do reszty do ruszyć dupska i do dzieła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...