Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem, ale minimalnie przytapia rant ochronny opony- musi wpaść dystans, myślę że 5mm wystarczy.

A auto stoi tam gdzie myśle ze jesteś bez niego?:naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja nie mam czasu panowie codziennie po 12, mody a co to już zapomniałem nic się nie zmienia auto brudne i nawet nie ma chęci na mycie i sprzątanie :facepalm:

Opublikowano

A ja zamowilem tylni zderzak z s4 :)

Ale dopiero po 11 mi wysle

I w kolorze tym samym wiec odrazu zaloze;)

Opublikowano

Panowie na razie nie oficjalnie sprzedam furkę tak ja stoi, jak by co to PW :wink:

Opublikowano

Kto jest chętny na 18 gdzieś na mieście pogadać? Fajnie jakby było więcej niż wiadome 3 samochody:decayed:

Opublikowano
Kto jest chętny na 18 gdzieś na mieście pogadać? Fajnie jakby było więcej niż wiadome 3 samochody:decayed:

ja odpadam robię po 12 :facepalm:

Opublikowano

Kto chętny na 18?:) Można iść usiąść przy koli kawie piwie na lechu k/odrzanskich?

Opublikowano

ja chętnie ale może koło 19-20?

Opublikowano

jak nas będzie więcej niż 2 to czemu nie:) kto jeszcze. mi tak koło 20 pAsuje

Opublikowano

ja niestety jutro preferuje :wink:

Opublikowano

To co ktoś na dziś chętny? Ja będę musiał po 20 kończyć więc może 18-19? Mateusz wziąłbym Ci te fotki od razu?

Opublikowano

byłem w k-k ale tylko do 18 wiec innym razem :wink:

Opublikowano

Panowie dzisiaj o 19 spotykamy się w ogródku lecha k/odrzańskich. Na razie jest nas 4. Kto ma ochote to wpadac:wink: Piwo, cola, whisky...kto co może:decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

No i po spocie:wink:

s907.jpg

cw3m.jpg

mcsp.jpg

Opublikowano
Panowie dzisiaj o 19 spotykamy się w ogródku lecha k/odrzańskich. Na razie jest nas 4. Kto ma ochote to wpadac:wink: Piwo, cola, whisky...kto co może:decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

No i po spocie:wink:

http://imageshack.us/a/img818/2581/s907.jpg

http://imageshack.us/a/img18/6347/cw3m.jpg

http://imageshack.us/a/img818/9553/mcsp.jpg

dzięki pany za spotkanie fotki udane hehe jakoś daje rade jako paparazzi audików :polew:

Opublikowano

Liczyłem że będzie u CIebie widoczna czerwona obwódka na avusach...ale i tak jest dobrze:naughty:

Na kolejnej sesyji będziesz z bagaja sedana robił fotki panie paparazzi:D:D Takie od przodu:banan:

Opublikowano

no będą lepsiejsze :wink:

Opublikowano

dwa kozaki i koza;P

Opublikowano

Ja tez chce takie fotki:P

Opublikowano

To majkel kręci gwintem a kristof mów kiedy Ci pasuje to może coś zorganizujemy. Może będzie więcej osób to się grupowe w ruchu zrobi:naughty:

Opublikowano

No pany ja się piszę jak by co zresztą wiadoma sprawa a co do reszty do ruszyć dupska i do dzieła :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.