Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewno na grzybach był :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jechał gdzieś z kimś w stronę Gliwic :wink:

Opublikowano

Zgadza sie choc nie widziałem:p

Opublikowano

jakiś spocik panowie :wink:

Opublikowano
Zgadza sie choc nie widziałem:p

Akurat stałem na chodniku i gadałem z kolegą ;)

Opublikowano

Ma ktos moze dobrego vaga zeby odblokowac pelnego fisa?;)

Opublikowano

Ja mam:)

Opublikowano

Siema wszystkim ,Mati_23 widziałem Cie w sensie Twoje auto pod castorama ,czekałem troche myslałem ze sie pojawisz była okazja do zapoznania sie i pogadania ,no ale trudno ,bylem przegonic coupete bo nowe serce ma a ze sister chciala do casto wiec podjechalem i patrze takie cudo stoi z zielonym zderzakiem wiec zatrzymałem sie poogladac ,spoko szacun kolego dobra robota skoncze z coupe to moze wezme sie za a4 bo docelowo kupilem je tylko do jezdzenia bez zadnych modow ale kto wie pozdrawiam

Opublikowano
Siema wszystkim ,Mati_23 widziałem Cie w sensie Twoje auto pod castorama ,czekałem troche myslałem ze sie pojawisz była okazja do zapoznania sie i pogadania ,no ale trudno ,bylem przegonic coupete bo nowe serce ma a ze sister chciala do casto wiec podjechalem i patrze takie cudo stoi z zielonym zderzakiem wiec zatrzymałem sie poogladac ,spoko szacun kolego dobra robota skoncze z coupe to moze wezme sie za a4 bo docelowo kupilem je tylko do jezdzenia bez zadnych modow ale kto wie pozdrawiam

kurde widzisz troszkę mi zeszło w tej ciastkoramie :facepalm: no szkoda ale spoczko jeszcze będzie okazja :decayed:

a jeszcze sporo pracy przy aucie jest ale powoli do celu :naughty:

Opublikowano

Nie no,autko wyglada cacy ,ale wiem jak to jest zawsze cos dla wlasciciela jest nie tak ,znam to z autopsji,tylko ze ja jak juz wyprowadziłem na prosta to mi "lejeń" ha ha siadł na maske i od nowa zabawa ,ale daje rade i cały czas do przodu ha ha ,żona troche ma focha bo nie dosyc ze mam 3 audiki to jeszcze w kapeli rockowej gram wiec dochodzi problem gitary piece itp jeczała ze kombi nie ma tylko coupe wiec trzeba bylo sprzedac jedna gitare i kupic avanta ha ha nie spoko Twoja audiola zacnie wyglada ,na prawde wielki szacun

Opublikowano

Panowie co tu taka cisza ?

Opublikowano

Cisza bo nic ciekawego się nie dzieje ;p Ostatnio ubezpieczyłem auto i zrobiłem przegląd :decayed:

Opublikowano

Witam, a ja ustawiłem w koncu kąt wtrysku tak jak powinien byc ,bo chciałem dobrze i dałem koledze mechanikowi niech da cos z siebie,to tak sie wykazał ze po podpieciu kompa nie mogłem wykresu złapac tak było w lesie ha ha teraz jest 41-53 i autko smiga jak trzeba

Opublikowano

A mi dzis kris fisa zrobil:P

No i przy normalnej jezdzie 9.1l na 100

Opublikowano

To że tak pokazuje nie znaczy że tak jest :naughty:

Opublikowano

U mnie grube mody...oliwa i filtry:polew:

Opublikowano
A mi dzis kris fisa zrobil:P

No i przy normalnej jezdzie 9.1l na 100

Fis a dokładnie co ci robił?

Opublikowano

manetke zmienilem bo mi pokazywalo tylko na km teraz mam calosc

Opublikowano

Zawsze mozna pogrzebac w komp zeby mniej pokazywal:-p

Opublikowano

dobrze wiedzieć do kogo się zgłosić w razie problemów z fisem hehe :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.