Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie jakaś dupcia szła chodnikiem...sorry:naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moj AR zostaje, kolega bula128 ma na sprzedaz ladny kpl:)

Opublikowano

Powiem Ci że jak teraz dużo jeżdżę to AR byłby idealny bo są niekiedy idealnie płaskie drogi a czasem to i na 1BA sie powiesisz:facepalm: I robisz tylko psssst...i gra gitara:decayed:

Opublikowano

A bylby kto chetny na moje felgi 18 asa 225/40pirelli wiecej pw

---------- Post dopisany 21-12-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 14:40 ----------

I jak tam panowie?jakie plany na sylwka?ja lece do zakopanego na 3 dni

Opublikowano

no ja obecnie siedzę w domu i chyba nici z sylwestra mam zapalenie oka i obecnie jestem cyklop hehe :naughty:

Opublikowano

Chlopaki kto z was ma w b6/b7 czarne dekory bo potrzebowałbym na przymiarke:D

Opublikowano

jest ktoś tu z okolic Głubczyc ?

Opublikowano

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem audi. Może jakiś spocik ?

Opublikowano

nikomu sie chyba ostatnio niechce:P

Opublikowano
jest ktoś tu z okolic Głubczyc ?

raczej jedynie z okolic :wink:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem audi. Może jakiś spocik ?

Gratulacje. chetnie,bywasz w okolicach opola

Opublikowano

Mało coś nas tutaj ...

Opublikowano

Jestem tu od niedawna i chętnie bym się wybrał na spota

Opublikowano

klaudek - dadus to dawac kiedy macie czas?

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

głubczyce wiem gdzie sa bo robilem tam 6 lat :kwasny:

a kolega z opolskiego to konkretnie ?

Opublikowano
klaudek - dadus to dawac kiedy macie czas?

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

głubczyce wiem gdzie sa bo robilem tam 6 lat :kwasny:

a kolega z opolskiego to konkretnie ?

jak tylko skoncze montowac mody to moge sie wybrać :)

Opublikowano

Bez modów też można, a nawet należy:wink: Do kk nie masz daleko:wink: Można się spotkać w kk albo gdzieś na trasie:wink:

Opublikowano
klaudek - dadus to dawac kiedy macie czas?

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

głubczyce wiem gdzie sa bo robilem tam 6 lat :kwasny:

a kolega z opolskiego to konkretnie ?

jak tylko skoncze montowac mody to moge sie wybrać :)

Oj mozna mozna i nie wbijaj sobie odrazu do głowy ze musisz pierw pomodzic bo jak inaczej na spota przyjechac golasem ??? Bledne myslenie.

Tu chodzi raczej o czystko - kolezenskie spotkanie i mozesz nawet pks-em dojechac :decayed:

Na marginesie spytam Grzesiek Utecht jak dobrze pamietam znasz moze?

Opublikowano

ja tam tez nie mam modow ;] zwykły afn ;) a Niedługo będzie AHU polifcie

Opublikowano
ja tam tez nie mam modow ;] zwykły afn ;) a Niedługo będzie AHU polifcie

zmieniasz fure?

jestes z op?

Opublikowano

To kiedy robimy spota Panowie? :decayed:

Opublikowano

przyszly tydzien ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.