Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pogoda idealna na reznie :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będzie dobrze. Krystian dotarła do Ciebie paczka? działasz coś

Opublikowano

Działam działam ;) Lampy świecą. Dzisiaj wziąłem się za ściąganie zderzaka, może jutro uda się złożyć wszystko do kupy :wink:

Opublikowano

no to spoko. ciekaw jestem jak będzie :decayed:

Opublikowano

Jak zrobie to wrzuce zdjęcia do mojego tematu :wink: tylko nie wiem czy uda się od razu założyć pomalowane zaślepki ale da się z tym jeździć także nie ma źle.

Opublikowano

kupiłem dzisiaj lampki rurki. i założyłem pod rejestrację. ludzie brali jak świeże bułki w carrefour za 5 zł 2 sztuki. wygląda tak :

20140208492.jpg

Opublikowano
kupiłem dzisiaj lampki rurki. i założyłem pod rejestrację. ludzie brali jak świeże bułki w carrefour za 5 zł 2 sztuki. wygląda tak :

http://s14.postimg.org/sg9m2tsb1/20140208492.jpg

:thumbup1:

Opublikowano

Fotele od A6 on board:D Czarne lampki też:D

Opublikowano
Fotele od A6 on board:D Czarne lampki też:D

:naughty: skóra ....??

Opublikowano

Półskóra z alcantara

Opublikowano
Półskóra z alcantara

:tonguemad::tonguemad:

Opublikowano

chłopaki powiedzcie co mi da jak zmienię radio symphony II na rns-e lub rns-d. chodzi mi jakie mają możliwości?

Opublikowano

Na rns-d nie warto. Bo zyskasz nawi a stracisz naped cd. Na rns-e zyskujesz naped cd/mp3, navi, 2 sloty karty, mozliwosc podlaczenia tv i dvd oraz kamery cofania...

Opublikowano
Na rns-d nie warto. Bo zyskasz nawi a stracisz naped cd. Na rns-e zyskujesz naped cd/mp3, navi, 2 sloty karty, mozliwosc podlaczenia tv i dvd oraz kamery cofania...

Brałbym :slina:

Opublikowano

Jesli ori to tylko Rns-e sam posiadam i jestem strasznie zadowolony po za tym ladnie komponuje sie z calym wnetrzem :naughty:

Opublikowano

Panowie macie kogoś kto ogarnie korekte licznika w octavii II 2007 rok? Kolega chce sprzedać i wystawił z oryginalnym przebiegiem 320tkm potwierdzonym z ASO, dał fotki uszkodzeń parkingowych itp. więc nie ma nic do ukrycia. A jemu ludzie dzwonia że co z tego że przebieg ori jak za duży, bo gdyby miał 250tkm to by go wzięli:facepalm: Jak ktoś coś takiego ogarnia to dajcie znać:wink:

Opublikowano

Rafał Mroczko ogarnia takie rzeczy z tego co wiem :naughty:

Opublikowano

Znalazłem już magika w opolu:decayed:

Opublikowano

Opole oleska jak dobrze pamietam.

Opublikowano
Na rns-d nie warto. Bo zyskasz nawi a stracisz naped cd. Na rns-e zyskujesz naped cd/mp3, navi, 2 sloty karty, mozliwosc podlaczenia tv i dvd oraz kamery cofania...

spoko dzięki za odpowiedź. ale jaka cena za tego rns-d :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.