Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tam gdzie lakiery sprzedaja moga ci nabic tez klar w puche ale nie testowałem jeszcze.. Bo te wszystkie spreye za 15zł to nie klar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pany orientuje się ktoś czy zmieszczę takie fele do mojej b7 18X8,5(ET42) 9,5(ET40) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zmiescisz:) Ja mam 10,5 z tylu et42:P Tylko nie wiem jak to bd u ciebie przy quattro jak masz rozne szerokosci kol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem przód na zewnątrz wyjdzie o 19mm i do wewnątrz auta tez 19mm

a tyl wyjdzie 34mm na zewnątrz i 30m do srodka

wiec nic nei powinno sie na niczym zaprzeć tylko jakie kapcie do tego dobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zeby srednice byly takie same:-p iles procent moze byc roznicy ale niewiem ile. A co to za kolko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ,że jak będziesz miał różne oponki z przodu i inne z tyłu to może wywyalać błąd ESP:kwasny: mówimy o Quattro oczywiście:decayed:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

danek* a jak długo jeździsz tą a4 b7? drogie w utrzymaniu chodzi mi i rozrząd,hamulce,ogólna eksploatacja:decayed: chcę kupić a6 c6 i zastanawiam się nad 3.0 tylko nie wiem czy mnie nie pożre:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie:) 3.0 sie tak nie sypia... A juz napewno nie tak jak 2.0 czy 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.5 nawet nie rozmawiajmy bo to znany temat:P 2.0 może nie są bezawaryjne ale jak motor padnie to uzywke kupujesz za 1000-2000 a przy 3.0 to na rozrząd tyle braknie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wiadomo że czasy bezawaryjnych aut sie skonczyly.... Teraz kazdy motor ma jakas wade. Ale mi osobiscie v6 w dieslu dalo by wiecej frajdy jak r4:D No chyba ze 2.0T;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam jak wygląda eksploatacja:P jeżdżę często 2.7tdi i szczerze mówiąc podoba mi sie ten silnik ale ciężko kupić w tych pieniądzach które mam:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeździ się mało to pytam po jakiego grzyba DIESEL ? :facepalm: Michał a ty co nagle A6 C6 :wink: wygrałeś w lotto :naughty: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam kupić a6 c5 za 20k to wolę sobie za 30k kupić c6 z początku produkcji za 28k juz można kupić zarejstrowana:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam kupić a6 c5 za 20k to wolę sobie za 30k kupić c6 z początku produkcji za 28k juz można kupić zarejstrowana:P

no tak ale to są padła niestety :facepalm: trzeba da z 35 k za coś w miarę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat dam radę ocenić,a poza tym raczej będę coś z de przywoził lekko pukniete albo z padnietym motorem jeszcze zobaczymy,nie przekreślam benzyny jak będzie fajne i tanie 3.2 to nie pogardzę ale wtedy tylko gaz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w PL ciężko wejdź na tablice.pl tam jest parę sztuk,mowie raczej de jak nie będzie nic ciekawego to kupie c5 i za kase która mi zostanie wsadze koło moze air:D narazie jadę na Niemcy i wracam za dwa tygodnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...