Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

kristof91

kosa ta twoja A4 na tych felach robi robotę, mijaliśmy się koło casto w sobotę pewnie nie widziałeś takiego szaraczka ale ja ciebie tak hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Klubowicze :) Kiedy znow jakis spocik w planach bo chetnie bym sie zjawil :D Szlyszalem ze w piatek ma byc fajna pogoda :decayed: co Wy na to? pozdro

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w piatkowy wieczor tak na rozpoczecie weekendu bedzie optymalnie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Jakas propozycja Frimuś? :decayed:

Wiesz ja bardzo chetnie w piatek sie spotkam z kolegami:decayed: tylko godzina by byla wczesna

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

aha whear__ no moze gdzies miedzy op a kk :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jest nas 3 napewno bo Szefcio mi meldowal na fona,ze mu w piatek tez pasuje :naughty: Ja jestem do 16 w pracy wiec jak cos to na 18 moze? :D a miejscowke to by trzeba bylo ustalic tak zeby wszystkim w miare pasowalo :decayed: Ja myslalem na Gorze Swietej Anny na anfiteatrze jakies foty porobic,ale Ty bys musial dosyc daleko smigac... Ty teraz w Opolu czy w Nysie przebywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati jechałeś w Kierunku Krapkowic o 15 dzis z Opola?? bo chyba sie mijaliśmy :)

zapierdalałem hehe :decayed: racja no ja cię nie widziałem niestety :facepalm: a jeździmy z kumplem za autkiem ale same ruiny :facepalm:

jutro lecimy lukać 1.8 T może ta będzie gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem służbowym mogłeś nie widzieć :) tez planuję kupić 1.8T A6 dla taty ale pierw musimy jego auto sprzedać.

zapewne chodzi merca tak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...