Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja byłem tam dzisiaj i wcale takiego tłumu nie było :good:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

filip jako nasz moderator załatwi nam miejscówki w pierwszym rzędzie :decayed:

Opublikowano

jutro jak przyjadę pod Ratusz to za mną będą jechały 2 A8 4,2 QUATTRO jako nasza ochrona na czas jutrzejszego spotu. To też z racji, że pełnię funkcję moderatora. :polew:

Opublikowano

jutro jak przyjadę pod Ratusz to za mną będą jechały 2 A8 4,2 QUATTRO jako nasza ochrona na czas jutrzejszego spotu. To też z racji, że pełnię funkcję moderatora. :polew:

i spod ratusza do plazy załatw żeby obstawa z policji była :polew:

Opublikowano

I ja dzisiaj tam byłem , miejsca było ale nie tak ,żeby wszyscy w jednym rzędzie stanęli :przebiegly:

Jutro może być ludzi full, ale myy nie poradzimy ??? :evil:

Opublikowano
  • Autor

miejsce dla klubu zawsze się znajdzie :cool1: jak ktoś nam będzie przeszkadzał to linkę i wyciągniemy :naughty:

Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

no i się porobiło :wallbash: niestety nie dotrę na spota bo nie mam auta :wallbash: ojciec musiał pilnie sprawę załatwić po 16 i d*pa :embarrassed: ;( ;(

Opublikowano

no i się porobiło :wallbash: niestety nie dotrę na spota bo nie mam auta :wallbash: ojciec musiał pilnie sprawę załatwić po 16 i pupa :embarrassed: ;( ;(

Szkoda że nie dotarłeś. Spocik tradycyjnie udany, 5 autek. Postaliśmy godzinkę pod ratuszem, potem chłopaki pocisnęli jeszcze do Plazy a ja musiałem zawijać do pracy. :)

Opublikowano

Sorki panicki ale nie miałem możliwości z dzieciakami sam zostałem"rodzina :>"Pozdro

A sylwus jak sie Łukaszowi podobała przejażdżka za Q na grubej linie :kox:

Opublikowano

Sorki panicki ale nie miałem możliwości z dzieciakami sam zostałem"rodzina :>"Pozdro

A sylwus jak sie Łukaszowi podobała przejażdżka za Q na grubej linie :kox:

Upiekło mu się. :) Nikt nie miał linki ze sobą. Ale spoko - kulig go nie ominie. :gwizdanie:

Opublikowano

Witam pany :):hi:

WIEEELKA prosba:

(cos sie stalo y moja klawiatura ;( wiec sorz ya *bledy*)

po swietach moye ktos y Was bardyiej obeynanzch pomoye mi w ymianie jeyzka y niemieckiego na angielski w telefonie w moim pierwsyzm w yzciu audi i ya rayem 1 diesel ????

bede bardyo wdyiecynz :hi:

Opublikowano

Witam pany :):hi:

WIEEELKA prosba:

(cos sie stalo y moja klawiatura ;( wiec sorz ya *bledy*)

po swietach moye ktos y Was bardyiej obeynanzch pomoye mi w ymianie jeyzka y niemieckiego na angielski w telefonie w moim pierwsyzm w yzciu audi i ya rayem 1 diesel ????

bede bardyo wdyiecynz :hi:

Witam! Wpadnij na spot to się zobaczy co da się zrobić. Najbliższy ma być w poniedziałek po świętach, godzina 17:00. Miejsce spota jeszcze do ustalenia, najpierw ratusz a potem plaza lub od razu plaza.

Śledź temat to nie przegapisz.

Pozdrawiam!

Opublikowano

ok THX tylko nie wiem czy bede w stanie :naughty: w poniedzialek

pozdro all

aaa i jeszcze 1 sprawa :

podczas jazdy czasami zapala mi sie kontrolka od siwec, autko w tym momencie traci moc (turbina ?), dopiero po zatrzymaniu i ponownym uruchomieniu jest OK. Nie ma zadnych bledow i sygnalow na kompie.

jeszcze raz pozdro all i wesolych swiat :)

Opublikowano

Kto nie był niech żałuje :)

wieczerza była w kfc :kox:

podziwianie galerianek itp :decayed: :decayed:

potem w podziemiach , bawiliśmy się zdalenie steowanymi samochodzikami kolegi Quwertego :good: , ale jak to ja sie dorwałem to spierd...łem coś :evil: . Sorry :disgust:

Następny spociak w poniedziałek :kox:

Opublikowano

no te małe a4 ostro zasuwało :gwizdanie: zabawka niczego sobie :evil: nie martw sie Geony, kolega Gwerty fakturę Ci wystawi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: dzięki chłopy za Spota :) bylo sympatycznie :)

Johny jest tysiak do tyłu :)

Karol wiesz koledzy kolegami ale zdjęcia zrobione z tego co robiłeś pod plazą :naughty: kolejny mandat Cię nie ominie :polew:

Opublikowano

:hi: dzięki chłopy za Spota :) bylo sympatycznie :)

Johny jest tysiak do tyłu :)

Karol wiesz koledzy kolegami ale zdjęcia zrobione z tego co robiłeś pod plazą :naughty: kolejny mandat Cię nie ominie :polew:

trochę sniegu im naawiozłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wątpię czy Cie za to pochwalą :evil:

Opublikowano

ale i tak najlepszy był kolo z bmw i jego umiejętności :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.