Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli trochę autek było, widać nawet kilku znajomych było :gwizdanie:

ogólnie pewnie fajna atmosfera :naughty:

Opublikowano

Ogólnie było spoko, niestety nie mogłem zostać do końca i urwałem się ok. 14:00.

Opublikowano

rozumiem, rozumiem

Ogólnie jako nadworny sprzątacz tego działu czyli moderator przypominam o tym, że mamy jakoś na święta zorganizować spota :gwizdanie:

Kto chętny i jaki termin ?? :wink4:

Opublikowano

Wstępna propozycja już padła - sobota 23 kwietnia, teraz jeszcze tylko ustalić godzinę i gra gitara. :wink4:

Opublikowano

Dobra, czyli 2 chętnych już jest.

A jak reszta? Gwerty, Joker, Kolasterka, Johnybravo, Marcinos ??? :przebiegly:

Godzina myślę popołudniowa :mysli: 16-17? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________Widzę, że i Babcuk przegląda wątek :naughty:

także może jeden więcej nas zaszczyci :kox:

Opublikowano

a ja był dzisiaj na giełdzie w ełku

chciałem sprzedać a4 i kurna nawet nikt w koło nie kopną

konkurencji żadnej nie było

a niby kupcy tak gadają że za takie pieniądze dużo młodszego passsssata można kupić(chciałem 30tyś) to ja im że nową pandę niech se kupią.

zbulwersowali mnie i poleciałem do dom.

Opublikowano

mi sobota mniej pasuje. ale postaram sie wpasc chociasz na dłuższą chwilke :naughty:

Opublikowano

Bo w Ełku na giełdzie sie nie kupuje samochodów. Zazwyczaj jest tak, ze idzie sie rano z nudow albo z sobotniej imprezce poogladac samochody, popatrzec sobie cen. Wiekszosc ludzie idzie tam jako atrakcja, rowniez ja :) Probowalem tam sprzedac kiedys forda focusa i byłem tam 4 razy - sprzedalem poprzez allegro :chytry: pozniej astre F sprzedawalem od razu przez ogloszenia lokalne.

Opublikowano

Wstępna propozycja już padła - sobota 23 kwietnia, teraz jeszcze tylko ustalić godzinę i gra gitara. :wink4:

Mi pasuje bede napewno...pzdr :hi:

Opublikowano
  • Autor

mi sobota tez pasi ;) godzina 16-17 myslę że będzie odpowiadała wszystkim? :mysli:

Opublikowano

i miiiiiii :decayed:

Opublikowano

no i git

to wstępnie sobota o 16 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy pojawi się ktoś z tych co czasami coś się odezwą i obiecują że wpadną a my czekamy i czekamy.. :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe czy pojawi się ktoś z tych co czasami coś się odezwą i obiecują że wpadną a my czekamy i czekamy.. :gwizdanie:

dobre pytanie :good:

palcami się nie pokazuje ale wypadałoby tu co po niektórych wytknąć paluchem :gwizdanie:

jak dobrze pójdzie to na spota wpadnę nowym nabytkiem, więc trzymajcie kciuki :)

Opublikowano
  • Autor

pokaż że chociaż jakieś foto jak to będzie wygladało :kox:

a kupca na swojego masz? czy zamiana? pochwal sie chociaż jakimiś danymi :naughty:

Opublikowano

pokaż że chociaż jakieś foto jak to będzie wygladało :kox:

odpowiedź : NIE :decayed:

kolejne pytanie:

a kupca na swojego masz? czy zamiana? pochwal sie chociaż jakimiś danymi :naughty:

NIE :decayed: :decayed:

jak bym pokazał foto to czar pryśnie :polew:

mogę powiedzieć tylko tyle: kolejne COOO :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a ja nawet wiem że A6C6 także wiem więcej :polew:

Opublikowano

zastanawiam się nad tym czy nie skorzystać ze swoich możliwości w tym dziale i nie usunąć Twego posta :decayed:

Opublikowano

no w czwartek przyjeżdża kupiec po auto

a miałem wpaść na spota :>

audi nie sprzedane a już nowe na podwórku

oczywiście dla żony honda crv 2009r

a ja jak zwykle TERRANO

o was pamiętam ale ja w soboty tyram do wieczora a w niedziele grzebie nissana w błotku i piachu

a wątki przeglądam co jakiś czas także jestem wierzący nie praktykujący (tak chyba też można)

pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.