Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podziękował za spota :good: :good:

miło było poznać nowych :hi: :hi:

a marcinos80 czemu się wykręcił? :bicz3:

gdzie byliscie bylem z kolega dwie a4 jedna czerwona kombi druga niebieska sedan ale sie nie spotkalismy czekalismy do 17.45 i nikogo nie bylo

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byliśmy na końcu Zarzecza - tak jak na mapie.

A co do tego infiniti, to pod maską siedzi 5,6V8 400KM, dlatego ładnie się zbierał.

Opublikowano

Ile to musi palić w mieście :blink: 25 ? :decayed:

Opublikowano

nastepnym razem prosze odrazu o mape gdzie ma byc spocik

Opublikowano

Jeździłem z kolesiem Q7 4,2V8, to mówił że na trasie przy prędkości 120-140 jara 16-18 litrów benzyny.

Opublikowano

pewnie ze zbyszkiem :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopy za spota :) frekwencja dopisała ;)

:hi:

Opublikowano

gdzie byliscie bylem z kolega dwie a4 jedna czerwona kombi druga niebieska sedan ale sie nie spotkalismy czekalismy do 17.45 i nikogo nie bylo

Czerwona B5'tka? Jakaś zawracała przy nas na parkingu.

nastepnym razem prosze odrazu o mape gdzie ma byc spocik

Mapa z miejscem spota jest na samym początku tematu oraz stronę wcześniej. :) Wisi od piątku. :)[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 06:56_________________________________________________Spocik spoko, nowe twarze. :good:

Gdzie robimy następny? :>

Opublikowano

Witam :decayed:

Wielkie dzieki za spotkanie, milo bylo Was poznac :wink4: Dzieki za przejazdze i za utwierdzenie mnie ze jednak jakis virus przypaletal sie do mojego samochodu. Mam nadzieje, ze nastepne spotkania to ustawimy sie do zdjecia. :naughty:

Troche podpatrzyłem i wiem ze musze zmienic tylnie swiatla i moze swiatla dzienne ( szkoda ze nie widzialem jak dzialaja :disgust: )

A6 piękna, B6 rowniez, ale i B5 spisały sie wzorowo, włalaaa :>

DSCF4296.jpg

DSCF4298.jpg

DSCF4299.jpg

DSCF4300.jpg

DSCF4301.jpg

DSCF4303.jpg

DSCF4304.jpg

:hi:

Opublikowano

podziękował za spota :good: :good:

miło było poznać nowych :hi: :hi:

a marcinos80 czemu się wykręcił? :bicz3:

A ochlałam sie jak świnia :cool1: na nastepnym na sete jestem.Fajny spocik z tego co na fotkach widać.Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

:hi:

chłopy orientuje się ktoś czy do przedliftowej B5 pasi taka kiera z A3?

http://moto.allegro.pl/kierownica-audi-a3-i1789644976.html

znalazłem tez jedną aukcję, na której była taka sama i było napisane że to kiera z A4 :mysli:

widziałem że jest sporo takich i sa tańsze niż te do B5 i nawet wg mnie wyglądają ładniej niż te trójramienne przedliftowe

Opublikowano

Joker też sie nad tym ostatnio zastanawiałem czy ona pasuje p&p do naszej przedliftowej na nasz wieloklin :mysli:

Opublikowano

widze spocik udany :kox:

Opublikowano
  • Autor

Joker też sie nad tym ostatnio zastanawiałem czy ona pasuje p&p do naszej przedliftowej na nasz wieloklin :mysli:

już zapytałem w tematach o wnetrzu, zobaczymy czy ktos się odezwie i nam pomoże, rozmawiałem z Grześkiem na ten temat to mówił że one wychodziły na duzy i na maly wieloklin, ale wie czy by nie było trzeba zmieniać jeszcze taśmy, a taśma to koszt 50-100zł, więc juz wtedy ten interes nie robi się az taki opłacalny
Opublikowano

trzeba sie dokładnie dowiedzieć bo jeżeli taśma dochodzi to i pewnie obudowa itp a to juz idzie w większą &...

Opublikowano
  • Autor

jeżeli sie okaże że trzeba wszystko wymieniać to lepiej wyjdzie wsadzić ta poliftowa trójramienną, albo w ogóle przedliftową trójramienną bo chyba do niej nic rezac i wymieniac nie trzeba :mysli:

Opublikowano

Sylwek jeden xenon ci nie świeci :no:

Opublikowano
  • Autor

Johny kiedy jedziesz do szwabów?

Opublikowano

dzis puznym wieczorem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a myślałem że oglądnę Twojego paździerza :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.