Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kasjan, jakbyś chciał ciągnąć z zagranicy to znam kogoś kto pomoże Ci obniżyć opłaty dla silników powyżej 2000cm3 :wink: I wszystko będzie legalnie. Dla S4 B5 pewne wyniosłyby kilka stówek :whistling:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj kusisz kusisz Filip :) no naprawdę noszę się z tym już od dłuższego czasu. Na moto mam już kupca, znajomemu się spodobała i odkupi odemnie, teraz tylko jak będę chciał pogonić moje a4 to jak pomyśle ile serca i kasiory w nią poszło i jak ma przyjechać jakiś specjalista ze szwagrem mechanikiem to mi słabo się robi. Więc chyba najrozsądniej byłoby to co da się sprzedać to pogonić na forum ew. alledrogo a same autko oddać za pare tysi, bo nie ma co się oszukiwać ale z tym silnikiem i rocznikiem to auto nie jest wiele warte ( dla mnie jest :D ).

Opublikowano
  • Autor

no chłopaki muszę się pochwalić że jutro odbieram furkę :naughty:

Filip jak ogaraniasz temat odblokowania navi i innych bajerów w B8? :decayed:

dasz radę czy tylko serwis?

Opublikowano
no chłopaki muszę się pochwalić że jutro odbieram furkę :naughty:

Filip jak ogaraniasz temat odblokowania navi i innych bajerów w B8? :decayed:

dasz radę czy tylko serwis?

To jak odbierzesz to zapodaj jakieś fotexy.:decayed:

Bierzesz nówkę nie śmiganą z salonu czy od kogoś?

Opublikowano

Joker weż nie ściemniaj , napsz wszystkim , że to b5 plift :P

Opublikowano
Joker weż nie ściemniaj , napsz wszystkim , że to b5 plift :P

Żeby z tą B8 Łukasza nie było tak jak z Filipa Q7.:polew::polew::polew::wink:

Opublikowano
Joker weż nie ściemniaj , napsz wszystkim , że to b5 plift :P

Żeby z tą B8 Łukasza nie było tak jak z Filipa Q7.:polew::polew::polew::wink:

hi,hi

Opublikowano
Joker weż nie ściemniaj , napsz wszystkim , że to b5 plift :P

Żeby z tą B8 Łukasza nie było tak jak z Filipa Q7.:polew::polew::polew::wink:

:polew::grin:

Łukasz, B8 to nie mam pojęcia. Ale nie są to proste sprawy, tyle Ci powiem :whistling:

Opublikowano
  • Autor

niedawno dopiero co wróciłem autem do domu, jechałem po nie aż za oslo..

fot teraz nie zapodam bo ciemno ale zaraz jadę testować bixy w deszczową pogodę i ustawiać sprzęt grający :)

jak ktoś nie wierzy że kupiłem B8.. trudno :naughty:

powiem jedno.. od momentu jak zacząłem nią jechać to mam banana ciągle na buzi :grin: auto rocznikowo z koncowki 2009, modelowo 2010, 2.0TDI CR, slina nie ma bo to nie był mój budżet, ale ma sporo fajnych rzeczy,

kuffaaa ale nie ma chyba podświetlanego schowka, a moje B5 ma :grin:

Opublikowano

To na początek zacznę od dobrej informacji dla Ciebie Łukasz :decayed:

B8ki 2,0 TDI produkowane po X 2009 mają poprawione wałki i całą resztę, która była montowana tak jak w B7kach 2,0 TDI, które masowo się wysrywały. Także o silniczek możesz być spokojny :wink:

Eksploatuj tam eksploatuj B8czkę to będę miał na wiosnę szczerą wypowiedź co o tym autku można myśleć :naughty: Bo jak na razie opinia jest chyba nie najgorsza :wink:

Opublikowano
  • Autor

póki co jestem z auta zadowolony :) oby jeździło się bezawaryjnie to będzie kasa na rezanie :)

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

no i foty :decayed:

77316667.jpg

dscf0819v.jpg

dscf0821y.jpg

dscf0820a.jpg

Opublikowano

OOOOOO b8 no nieżle z b5 odrazu na b8 aż miło.Bezawaryjnej jazdy ,a na żywca jak przylecisz sami ocenimy.Pozdrawiam

Opublikowano

Jocker wszystko fajnie , ale to to na gazie czy jak ? :D

Opublikowano
  • Autor

no wiadome :D

zazwyczaj jeżdżę na podwójnym gazie :decayed:

Jocker wszystko fajnie , ale to to na gazie czy jak ? :D
Opublikowano

Łukasz gratki - fajny wózek.:thumbup1: Bezawaryjnej eksploatacji życzę!

Opublikowano

Ah B8 mm :decayed: normalnie Bi 5 robi sie stare, trzeba myslec nad zmiana hehe :grin:

Mi udalo sie w tym roku jeszcze przyciemnic szybki i zrobilem w miedzy czasie skrzyneczke na wzmacniacze i przy okazji z tego zrobilem mini poleczke :wink: Zdjecia na szybko.. Szybki jednak padlo ze przodu nie przyciemnialem, pogadalem troche z policjantami u mnie w miescie i maja urzadzenie do sprawdzania przepuszczalnosci swiatla, wiec to tylko kwestia czasu by byla..

DSC04762.jpg

DSC04765.jpg

Opublikowano

Nie ma bata, spierdalam do Norwegi :D ale tak na poważnie joker-lukasz czy ze znajomością angielskiego i jakimiś tam uprawnieniami jest tam szansa na jakąkolwiek prace? Czy tylko znajomości wchodzą w gre?

Opublikowano

Witam. Panowie po mega długiej przerwie.

Lukasz gratki upragnionej b8. Myślę ze coś przyrezasz przy niej. Co z b5, idzie na handel?

Kamil jak tam skóry w aucie?

Co tam w ogóle w Suwałkach słychać ? Sorki, że nie pojawiłem się na spocie jak byłem w BS, ale byłem zajęty :(

Opublikowano

:hi:

Panowie, potrzebuje schematu elektryki do Peugeota Partnera 1,9 D 02r. Pomoże ktoś ?

Opublikowano
:hi:

Panowie, potrzebuje schematu elektryki do Peugeota Partnera 1,9 D 02r. Pomoże ktoś ?

Zobacz tutaj - może coś znajdziesz:

www.autoelectric.ru

Poszukaj w sieci książki typu "sam naprawiam" - zawsze na końcu książki jest cała masa schematów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.