Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam Panowie i Panie.

co tam słychac w wielkim swiecie:decayed:

bym z wami pospotował . ale w suwałkach to pewnei na swieta bede dopiero.

a mam na zbyciu troche gratów z mojego wnetrza.

min czarny sufit. łokiec w skórze. i wszystkie plastiki z wnętrza.

oddam bo dobrych cenach bo zawalają garaz i auto mi sie nie miesci:)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja w sumie mógłbym zalecieć a spota na ok 18, ale niestety nie samochodem bo tak dałem po garach wczoraj żę do kierowania się nie nadaję :P

to kto chętny na godz 18?

pod tesco?

może ktoś by po mnie zaleciał pod podstawówkę nr 10? :P

Opublikowano

Dobra to kto będzie o 17:00 pod Tesco bo nie wiem czy wyciągać auto z garażu?:decayed:

Opublikowano

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII kto i jak......

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Czyli lipa, nie wiem co jak itd....zostaje Home,Narazie

Opublikowano

Zapraszam do Grajewa :decayed:

Mozna na Tesco sie spotkac, tam maja biale lampy lepsze od lidla hehe :grin:

Jak by padalo to mozna gdzies na jakiegos kebaba, albo na chinczyka podjechac albo gdzies indziej.. u nas parkingow z poziomami brak.. albo ewentualnie ełk na kauflandzie.. Nie ukrywam ze SUW, troche daleko i nie tyle co o kase na benzyne a czasowo ewentualnie BAU.. kobita z robakiem chce ze mna jezdzic :facepalm: hehe zartuje, a niech jezdza, jeszcze ciekawiej :wink:..

Opublikowano

O 17:00 pod Tesco byłem, nikogo nie zobaczyłem i wróciłem jak to mówił klasyk.:facepalm:

Opublikowano

widze spoty umarły.

trzeba bedzie zawitac kiedyś i wskrzesić ducha :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podlaskie umarło.... Jest kto?

Opublikowano

Nie ma jak widać nikogo :facepalm:

Opublikowano

Są są.:decayed: Ostatnio trochę rzadziej zaglądam ale staram się być online.:wink:

Robimy jakiegoś spota w ten weekend?:decayed:

Opublikowano

Jak by co to w niedziele do BAU bysmy mogli podjechac.. przy okazji moze cos zobaczyc, gdzies dobrze zjesc czy cos.. W sobote mam male procentowe spotkanie z kumplem ale po 12 w niedziele bym mogl juz jezdzic :decayed:

Ps. Sylwester masz moze kratke nawiewu srodkowa ? Gdzies mi sie obilo kiedys o oczy ze miales.. ale moze mi sie wydaje..

Dzis na szybkosci na wieczor zajechalem na tesco umyc samochod i masakra, nic sie nie umyl.. moj samochod jak zwykle potrzebuje szorowania, myjnie tego typu ( bez dotykowe ) nie zdaja egzaminu na ciemnym samochodzie i przy dosc mocnym brudzie..

Opublikowano

Damian dostałem środkową kratkę od Kasjana, muszę zobaczyć w garażu, powinna gdzieś być. Ja mam komplet z polifta więc już mi ta od Kamila nie będzie potrzebna. Jeśli Kamilowi nie będzie potrzebna to mogę oddać ją dla Ciebie, jutro poszukam w garażu.

Opublikowano
Nie ma jak widać nikogo :facepalm:

Noooo....

Opublikowano
Nie ma jak widać nikogo :facepalm:

Noooo....

co noooo :grin:

Opublikowano
Nie ma jak widać nikogo :facepalm:

Noooo....

co noooo :grin:

No właśnie. Co noooo:grin::decayed:

To kleimy jakiegoś spontona w weekend np. piątek - sobota - niedziela?:kox:

Johny pisał, że po 15.11 będzie.:whistling:

Opublikowano

No ja jak najbardziej ZA :decayed: W sumie to mi każdy termin pasuje, więc pisać kto kiedy może i jakoś się ustali. Sylwek mi ta kratka nie jest potrzebna więc pomagaj potrzebującym :P

Opublikowano

jak by co pisze sie jak naj bardziej :)

Opublikowano

To kiedy robimy: piątek czy niedziela?

Bo na sobotę już mam ustawkę.:drunk::decayed:

Opublikowano

Mi niedziela...pzdr

Opublikowano

No i mi niedziela. To jak godzina 17 niedziela pasuje? Pisać kto będzie. Pisać komu coś nie pasuje, idzie się dostosować godzine :) Olecko żyje?:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.