Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oryginał dla audi robił ronal. 18stki et43 8 cali do A4 i A6, et56 7,5 cala do A3. 19tki et35 i et44 9 cali do RS6 i A8 V8. Żadne 16tki i 17tki nie były oryginalne. Dekielki na zdjęciu jakoś dziwnie odstają. Mam takie 16tki i też był problem z dekielkami aby je dopasować.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a walić te felgi :D całą zime mam na szukanie felunku :)

Opublikowano

I padaaaaaaaaaaaaaaa........pada śnieg...a tam niech padaa....co tam panowie.Johny są postojówki na aledrogo barwa pod xenka 60zł OSRAM.Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
a walić te felgi :D całą zime mam na szukanie felunku :)

Dokladnie. Ja tez juz na wiosne mam nadzieje ze 18 sie doczekam. Flaty tylko mi w glowie :D

Opublikowano

Marcinos postaram się zamówić , dzięki dzięki :)ciężko coś teraz robic , i modzić poniewaź w delegacji jestem :D i żyje teraz czujkami przeciwporzarowymi :P

cos wiadomy jest już termin spota czy cuś panowie?

Opublikowano

No dokładnie, warto byłoby już coś powoli ustalać :)

Opublikowano

Spoko loko, jeszcze nie wszyscy zjechali :grin:

Ja bym np sobotę proponował np :wink:

Opublikowano

czołem panowie.

jak tam pogoda słyszłem ze zamiecie i snigu troche jest na suwalszczyznie. w poznaniu od 4 dni odwilż i snieg co był to sie stopił.

co do spota.

palnuje jechac piatek w nocy. wiec spobota wstepnie pasuje.

---------- Post dopisany 19-12-2012 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 23:08 ----------

w poznaniu ani grama sniegu. a jak rozmawiałem z ojcem to mowił ze suwałki i okolice zasypane.

bede musiał chyba troche gwint podkrecić:) zeby dojechac bez problemów

Opublikowano
czołem panowie.

jak tam pogoda słyszłem ze zamiecie i snigu troche jest na suwalszczyznie. w poznaniu od 4 dni odwilż i snieg co był to sie stopił.

co do spota.

palnuje jechac piatek w nocy. wiec spobota wstepnie pasuje.

---------- Post dopisany 19-12-2012 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 23:08 ----------

w poznaniu ani grama sniegu. a jak rozmawiałem z ojcem to mowił ze suwałki i okolice zasypane.

bede musiał chyba troche gwint podkrecić:) zeby dojechac bez problemów

Oj nasypało. :decayed: Proponuję gwint podkręcić jak w allroadzie. Ja w niedzielę jechałem rano do Białegostoku to na krajowej 8 śnieg podwoziem rozgarniałem a mam 1BE. :decayed:

Teraz już jest lepiej bo śniegu na głównych już nie ma ale za to k**ewsko ślisko potrafi być. Wczoraj jak wracałem z Białego to miejscami taka szklanka, że jak mijałem się z TIR'em to podmuch wiatru potrafił mi zarzucić tyłem.:kwasny:

Co do spota to sobota lub niedziela wieczór jak najbardziej pasuje - ale tym razem nie w podziemiach Plazy, bo będziemy znowu jak rok temu godzinę wyjeżdżać. :facepalm:

Opublikowano

No to jak Panowie ze spotem? Damy rade przed swietami?

Ps: Filip miales do mnie sie odezwac jak wrocisz :whistling:

Opublikowano

jutro wyjezdzam z poznania o 6 rano. wiec mysle ze 18, 19 bez problemu bede w suwałkach. tylko prosze o smsa gdzie kiedy i o której spot.

Opublikowano

Kuźwa dawno chory nie byłem. Leżę w wyrku i walczę z choróbskiem znów... :kwasny:

Opublikowano

Aj cos Ty chorowity Filip, wiecej %%%% trzeba :decayed::grin:

Opublikowano

Jak obyczaj stary głosi

Według ojców naszych wiary,

Pragnę złożyć Wam życzenia

W dniu Bożego Narodzenia.

Niech ta gwiazdka betlejemska,

Która świeci dziś o zmroku,

Doprowadzi Was szczęśliwie

Do spotkania w Nowym Roku

Najlepszego panowie.

Opublikowano

Wesolych i Spokojnych Swiat zycze Wam i Waszym rodzinom :wink:

Opublikowano

Wesołych chłopyy ,oraz aby kasy nie brakło na mody :-D:P:)

Opublikowano

:hi:

Ja chyba już prawie zdrowy jestem :wink: robimy jakiegoś spontona ? :naughty:

Opublikowano

When?

Opublikowano

Może niedziela wieczorem?:decayed:

Opublikowano

Jutro ? Niedziela ? Kto byłby chętny :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.