Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginał dla audi robił ronal. 18stki et43 8 cali do A4 i A6, et56 7,5 cala do A3. 19tki et35 i et44 9 cali do RS6 i A8 V8. Żadne 16tki i 17tki nie były oryginalne. Dekielki na zdjęciu jakoś dziwnie odstają. Mam takie 16tki i też był problem z dekielkami aby je dopasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I padaaaaaaaaaaaaaaa........pada śnieg...a tam niech padaa....co tam panowie.Johny są postojówki na aledrogo barwa pod xenka 60zł OSRAM.Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a walić te felgi :D całą zime mam na szukanie felunku :)

Dokladnie. Ja tez juz na wiosne mam nadzieje ze 18 sie doczekam. Flaty tylko mi w glowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinos postaram się zamówić , dzięki dzięki :)ciężko coś teraz robic , i modzić poniewaź w delegacji jestem :D i żyje teraz czujkami przeciwporzarowymi :P

cos wiadomy jest już termin spota czy cuś panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem panowie.

jak tam pogoda słyszłem ze zamiecie i snigu troche jest na suwalszczyznie. w poznaniu od 4 dni odwilż i snieg co był to sie stopił.

co do spota.

palnuje jechac piatek w nocy. wiec spobota wstepnie pasuje.

---------- Post dopisany 19-12-2012 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 23:08 ----------

w poznaniu ani grama sniegu. a jak rozmawiałem z ojcem to mowił ze suwałki i okolice zasypane.

bede musiał chyba troche gwint podkrecić:) zeby dojechac bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem panowie.

jak tam pogoda słyszłem ze zamiecie i snigu troche jest na suwalszczyznie. w poznaniu od 4 dni odwilż i snieg co był to sie stopił.

co do spota.

palnuje jechac piatek w nocy. wiec spobota wstepnie pasuje.

---------- Post dopisany 19-12-2012 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 23:08 ----------

w poznaniu ani grama sniegu. a jak rozmawiałem z ojcem to mowił ze suwałki i okolice zasypane.

bede musiał chyba troche gwint podkrecić:) zeby dojechac bez problemów

Oj nasypało. :decayed: Proponuję gwint podkręcić jak w allroadzie. Ja w niedzielę jechałem rano do Białegostoku to na krajowej 8 śnieg podwoziem rozgarniałem a mam 1BE. :decayed:

Teraz już jest lepiej bo śniegu na głównych już nie ma ale za to k**ewsko ślisko potrafi być. Wczoraj jak wracałem z Białego to miejscami taka szklanka, że jak mijałem się z TIR'em to podmuch wiatru potrafił mi zarzucić tyłem.:kwasny:

Co do spota to sobota lub niedziela wieczór jak najbardziej pasuje - ale tym razem nie w podziemiach Plazy, bo będziemy znowu jak rok temu godzinę wyjeżdżać. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Panowie ze spotem? Damy rade przed swietami?

Ps: Filip miales do mnie sie odezwac jak wrocisz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wyjezdzam z poznania o 6 rano. wiec mysle ze 18, 19 bez problemu bede w suwałkach. tylko prosze o smsa gdzie kiedy i o której spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obyczaj stary głosi

Według ojców naszych wiary,

Pragnę złożyć Wam życzenia

W dniu Bożego Narodzenia.

Niech ta gwiazdka betlejemska,

Która świeci dziś o zmroku,

Doprowadzi Was szczęśliwie

Do spotkania w Nowym Roku

Najlepszego panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...