SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

• Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Ja w niedzielę pracuję do 19:00 więc jak coś to się spóźnię, chyba że spot'a przesuniemy na 19:00. :)

Co do miejscówki to dla mnie jest obojętne, gdzie będzie - ważne, żeby był. :tongue4:

to możemy załóżmy spotkać się o 18.30 a Ty trochę się spóźnisz i posiedzimy do 20 bo później finał MŚ w RPA ;) a miejsce to chyba lepiej pod Ratuszem bo pod naszą galerią mało miejsca a dużo samochodów tam stoi tak jak dziś zauważyłem :)

Spoko! Na zewnątrz po Plazą zawsze jest pełno samochodów, za to w podziemnym garażu zawsze jak byłem to tylko kilkanaście aut stoi. :>

na dół strach zjeżdżać hehe kobiety mógłby sobie nie poradzić :mysli:.. z reszta nie widziałem chyba gorzej zorganizowanego parkingu podziemnego.. pełno słupków i te miejsca rozplanowane tak nijak :thumbdown: także lepiej pod Ratuszem :)

Słuszna uwaga. Wjazd i wyjazd też nieźle skopany, zimą będą czochrać po tych barierkach bokami tylko iskry będą szły. :)

Do zobaczenia na spocie!

:bry: to mówicie ze dzis spot :decayed: , znajdę chwilę to może wpadnę .

Witamy w polszy! :> Nie ściemniaj tylko wpadaj podpisać listę obecności. :decayed:

:hi: witamy w PL :) Johny musisz być obecność obowiązkowa :)

Perry to jak masz być za tydzień to można ustalić Spota na niedzielę za tydzień.. dzisiaj na Spocie się dogadamy co do godziny z resztą ludności tak żeby wszystkim pasowało..

Ja dziś prawdopodobnie będę Sharanem ojca.. bo mi coś ze skrzynią się pierd..oli :wallbash:

no dobra namówiliście mnie :decayed: , czemu nie robicie spotów w lochach plazy? z lpg nie wpuszczają czy co :decayed:

witam kolegów :decayed: ja niestety dziś niedysponowany jestem, jeszcze smali po wczorajszym a dzis zapowiada sie poprawka więc odpadam :rolleyes: a WY tam macie się "spocić" konkretnie :gwizdanie: :kox: Pozdro

zjebałe..ś chłopie.. do wieczora jeszcze Cie odsmali.. wpadaj na pół godz czy na godzinkę a poprawkę zrobisz po spocie :good: [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 11:32_________________________________________________

póki ładna pogoda to trzeba z niej korzystać :cool1: jak będzie gorsza to się pomyśli o przepięknym parkingu plazy :polew:

ajjjjj chętnie bym sie pokazał na tym spociku (byłby mój pierwszy :) ) ale niestety będe sie pocił w polu ursusem c330 :decayed:

sianko w polu nidzieli nima :heat:

sianko w polu nidzieli nima :heat:

zawsze możesz wpaść na godzinkę :) spot nie trwa cały dzień :cool1:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 13:00_________________________________________________ :hi: podziękował za spota :)

jak tam meczyk się podobał?? :polew: pierwsze 90 minut straszna kicha :thumbdown:

Meczyk do bani, na miano meczu finałowego zasługiwał raczej pojedynek Niemcy-Urugwaj.

Oglądając mecz Hiszpania-Holandia chwilami miałem wrażenie, że oglądam galę MMA. :)

siemka panowie :hi: Duzo WAS tam się zjechalo? jakies fotki macie?? :naughty:

Całe 3 sztuki. :kox: