Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no dobra to umieszczam wstępną listę obecnych na spocie w BAU.. tych co nie umieściełem to nich mi wyslą wiadomość na priv to dopiszę.. ;)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopisz jeszcze kolegę cudak27 z Augustowa, fotograf87 - Białystok, i kamiloa4 - też BAU , powinien też wpaść, bo chciał się wykręcić, że do pracy idzie :decayed:

Opublikowano

No to powali się zbiera niezła grupka osób.

Prawdopodobnie bedą jescze 3 auta z białego, razem 6szt bedzie

Białystok rulez :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to powali się zbiera niezła grupka osób.

Prawdopodobnie bedą jescze 3 auta z białego, razem 6szt bedzie

Białystok rulez :polew: :polew: :polew:

I bardzo dobrze :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

No to powali się zbiera niezła grupka osób.

Prawdopodobnie bedą jescze 3 auta z białego, razem 6szt bedzie

Białystok rulez :polew: :polew: :polew:

Biały to największe miasto w podlaskim więc musicie się wykazać ;)

na razie od nas z Suwałk coś mało ludzie się odzywają :confused4:

Opublikowano

No ja coś tak patrzę, że Suwałki jakieś takie nieme w dyskusji. :decayed:

Ale tak z drugiej strony to zapowiada się taka grupa, że zaczynam się bać, czy miejsc parkingowych pod Kauflandem wystarczy. :polew:

Już nie mogę się doczekać, jeszcze 9 dni :naughty:

:bag:

Opublikowano

Możliwe że będe jak na rybki nie pojadę, jeszcze nic nie przesadzone.Pozdrooooooo :hi:

Opublikowano

rybki to w piątek lub sobotę :tongue4:a w czwartek trzeba się musowo "spocić" :grzywa::jezyk:

Opublikowano

Możliwe że będe jak na rybki nie pojadę, jeszcze nic nie przesadzone.Pozdrooooooo :hi:

Chyba trzeba na Ciebie straż rybacka nasłać :polew: nawet nie myśl, ze nie przyjedziesz :bicz::decayed:

Opublikowano

Możliwe że będe jak na rybki nie pojadę, jeszcze nic nie przesadzone.Pozdrooooooo :hi:

Chłopie taki spot jest raz w roku :decayed: :decayed:

Rybki możesz mieć codzienie. :gwizdanie:

Opublikowano

Szczepan, dlaczego kolega fotograf87 nie odzywa się w temacie? Mam nadzieje, że zaszczyci nas swoją obecnością :gwizdanie:

Opublikowano

Szczepan, dlaczego kolega fotograf87 nie odzywa się w temacie? Mam nadzieje, że zaszczyci nas swoją obecnością :gwizdanie:

Pewnie jest zajęty i zdjęcia robi :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Możliwe że będe jak na rybki nie pojadę, jeszcze nic nie przesadzone.Pozdrooooooo :hi:

rybki?? jaj se nie rób.. takie spoty często się nie powtórzą.. obecność obowiązkowa!! :naughty:
Opublikowano

YES MASTER..... :evil:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:19_________________________________________________Panowie może zbierzemy sie w kilka aut i polecimy na hamownie do Augustowa (Ełk)?Zobaczymy ile ps-ków zostało u nas.Tylko ta cena (150L) za jedno auto.Z AKS-u ponoć byli to po 100zł ,co wy na to....

Może kogoś znajomy z Augustowa ma kontakt z nimi bedzie taniej?!

Opublikowano
  • Autor

YES MASTER..... :evil:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:19_________________________________________________Panowie może zbierzemy sie w kilka aut i polecimy na hamownie do Augustowa (Ełk)?Zobaczymy ile ps-ków zostało u nas.Tylko ta cena (150L) za jedno auto.Z AKS-u ponoć byli to po 100zł ,co wy na to....

Może kogoś znajomy z Augustowa ma kontakt z nimi bedzie taniej?!

jak zmienię turbawe i zrobię chipsa to bardzo chętnie też się wybiorę.. ale nie za 150 zł :polew: widziałem że gdzieś pod trójmiastem czy w Gdyni ktoś brał niecałą 100 więc 150 to przesada :polew: nie mają za bardzo konkurencji to się drożą ale trzeba mieć umiar.. jakbyśmy wytargowali to po tych zmianach co pisałem chętnie się wybiorę :)
Opublikowano

Jeszcze ja :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

co tam chłopy słychać?? ;)

prawdopodobnie już we wtorek będę w Suwałkach to możemy jeszcze zrobić naszego Suwalskiego spota i się ugadać na wyjazd do BAU :)

Opublikowano

Oki doki ,śledzimy temat."sylwiasty" co tam słychować...odzywaj się.Pozdro

Opublikowano

Już za 3 dni mega hyper ekstra oryginalny wypasiony spot podlaskiej grupy trzymającej władzę :polew:

:bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.