Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie bomba , tylko muszę jeszcze wytrzezwieć :polew:

chlejtusie gdzie balowałeś?? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w domku mam spory taras , że można i ze 100 osób zmieścić :evil: , to tam małego grila wczoraj zrobiłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w domku mam spory taras , że można i ze 100 osób zmieścić :evil: , to tam małego grila wczoraj zrobiłem :naughty:

hehe czaje.. czaje.. mały grill - duże chlanie :cool1:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 09:32_________________________________________________elo chłopy.. może ktoś z Was się orientuje jak to jest z turbinami.. a dokładnie chodzi o to że zdaje mi się że mam turbinę na wysraniu i czy można to jakoś sprawdzić przez komputer?? jakieś logi czy coś?? zna się ktoś na tym?? :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.Mala lekturka- http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html logi dynamiczne i statyczne i będziesz wiedział co "piszczy w trawie" :cool1:.Pozdrawiam.Apropos może wreszcie spota jutro.....?

Jest to przykładowa strona chodzi o logowanie.[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 20:57_________________________________________________Panowie zamula na maxa widze.Aloooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie z Wami się spocił ale będę jednak dopiero na Boże Ciało w Suwałkach :embarrassed:

dzięki Marcinos :) będę musiał zwrócić się do Sylwka o logi żeby być na 100% pewnym czy turbo mi siadło.. bo jak to turbo to muszę się rozglądać za jakąś od AWXa bo na regenerację starej szkoda kasy.. [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 18:29_________________________________________________Johny a kiedy wyjeżdżasz za granicę na wakacje?? przydałoby się jakieś pożegnanie zrobić?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to trochę już nalatałeś na niej.. wolałbym coś z trochę mniejszym przebiegiem.. ale w sumie skoro logi wszystko ok :) może byśmy się dogadali ;) bo będę musiał właśnie poprosić Sylwka żeby zrobił logi w moim żeby upewnić się na 100% że to turbina żeby kasy bez sensu nie ładować bo u mnie przy wymianie turbiny na AWX jeszcze sporo innych części trzeba wymieniać i tego się trochę obawiam :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: , ostatnio w dziale newbie witało się chyba ze 3 kolesi z Suwałk. Napisałem im PW żeby odezwali się w dziale spoty, może będzie większe grono . :gwizdanie: Kiedy teraz macie najbliższy spot? Jakby coś było w Suwałkach w piątek/sobotę to mógłbym wpaść. :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip u nas ostatnio coś strasznie cicho się zrobiło.. Jedynie ja i Marcinos coś się udzielamy.. z resztą cisza.. :thumbdown:

będę na Boże Ciało w Suwałkach więc na pewno będę próbował coś rozkręcić ;)

furę zmieniłeś bo widzę coś w podpisie że B7?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co mną ruszyło i zmieniłem na takiego jakiegoś parcha, żadna rewelacja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co mną ruszyło i zmieniłem na takiego jakiegoś parcha, żadna rewelacja :wink4:

:polew: też chciałbym mieć takiego parcha :embarrassed:

dlaczego 2.0 a nie 1.9TDI?? podobne te 2.0 trochę awaryjne :gwizdanie:

mody jakieś planujesz?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co mną ruszyło i zmieniłem na takiego jakiegoś parcha, żadna rewelacja :wink4:

:polew: też chciałbym mieć takiego parcha :embarrassed:

dlaczego 2.0 a nie 1.9TDI?? podobne te 2.0 trochę awaryjne :gwizdanie:

mody jakieś planujesz?? :evil:

:tongue4:

Trafiła się od kolegi z forum dobra okazja i wziąłem :decayed: 1,9 bez programu nie jedzie w B7 to raz a dwa brak przy silniku skrzyni 6 biegowej- były tylko 5. A z tymi 2, 0 to fakt bywa różnie, ale więcej jest generalizowania niż prawdy w temacie. Mam nadzieję, że przy odrobinie serca autko powinno troszkę pojeździć. :gwizdanie:

To kiedy robimy spota w Boże Ciało? i gdzie?? jakaś fajna miejscówka by się zdała. :cool1:

A co do modów to wyjdzie w trakcie, myślałem nad czarnym sufitem ale to dość poważny mod i musiałbym przed tym temat ogarnąć co i jak. Bardziej mnie zastanawia komu w opiekę oddawać te auto, bo nie chciałbym by jakiś półgłówek przy niej grzebał. Musi to być warsztat, który ogarnia temat 2, 0 w B7 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ,mozna cos pomyslec ale sami widzicie jak pogoda lipna jest.Sylwiasty co tam u ciebie....?

Siemka! Ja ostatnio nie mam czasu zaglądać na forum, synek wylądował w szpitalu z zapaleniem płuc i od 2 tygodni krążę tylko dom-szpital-praca itd. :(

Co do spota w "BC" to jak będę w Suwałkach to jak najbardziej będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie róbcie spota gdzies blizej białego :naughty:

To moze i od nas ktos zawita. :gwizdanie:

Też o tym myślałem. Albo niech "śmietanka" z Białego przyjedzie 1/2 autami to można się zrzucić na paliwko i tam np po 2-3 osoby do auta. :gwizdanie: Ewentualnie zrobić gdzieś w stronę Białego. To wtedy będzie sprawiedliwiej. Chociażby gdzieś na stacji paliw na trasie A-ów - Białystok :mysli:. :tongue4: No sam nie wiem, wypowiadajcie się.

Żeby nie wyszło, że nikomu się nie chce, daleko, kasy szkoda na paliwo, pogoda nie dobra, nie ma o czym gadać, droga nierówna, i co tam jeszcze kto chce i nikt nie przyjedzie. Po to sporo wcześniej został rozpoczęty ten wątek aby coś zorganizować. :gwizdanie:

Ja proponuję od siebie albo Czwartek 3.06 godzina dowolna albo w niedzielę 6.06.

Jak z tego spota nic nie wyjdzie to ja będę jeździł bez tablic rejestracyjnych i ludziom mówił że mieszkam gdzie indziej niż na Podlasiu, bo mnie już ostatnio jeden palcem wytknął, że ja stamtąd, gdzie nic się nie dzieje. I wystarczy takich akcji. :decayed:

A na koniec:

"z chlebem baby z chlebem" :polew:

Amen :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo ze jest kawałek drogi z białego do suwałk. Nie każdemu bedzie sie chciało turlac 2 godziny w jedna strone, a po za tym koszta na paliwo też dochodza.

Najlepiej gdzieś w okolicach augustowa. Gdzieś na parkingu zeby mozna było sobie usiaść , ładnie auta postawic, a dla osób towarzyszacych (matki, zony, lub kochanki :naughty:) jakis ładny wybieg, zeby se po chasały swobodnie.

Masz takie miejsce Filip??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miejsca to w Augustowie nie zabraknie. Obyście tylko chcieli mili Państwo przyjechać. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...