Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

i jak Panowie spocik się udał? mi właśnie przednia szyba poszła :wallbash: przy mijaniu się, dla kolesia musiało wybić spod koła kamyczek i pająk gotowy :wallbash::kwasny: orientujecie się chociaż ile w Suwałkach szyba przednia kosztuje ( z zielonym paskiem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było nas nawet dwóch :kox: ale spoks.Pewnie w granicach 250-300zl do mnie 450 zeta.Jak masz ubezpieczenie w Compensie bądź Pzu moga ci za free wymienic.Podlec za kauflandosemmm i pogadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takie sa ceny, z montrażem i uszczelką jeżeli bedzie potrzeba ją wymienić, jeżeli nie to od ceny - 30zł (ifo dla dla potomnych) :wink4::

Suwałki:

- Mareckiego 350

- A. Krajowej 360

Ełk:

- Kilińskiego 380

- Krzemowa 350-380

- Kościuszki 322

heh to będzie mój kolejny mod- wymiana szyby hehehe, zwasze coś a miałem lampki na tył kupowac :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takie sa ceny, z montrażem i uszczelką jeżeli bedzie potrzeba ją wymienić, jeżeli nie to od ceny - 30zł (ifo dla dla potomnych) :wink4::

Suwałki:

- Mareckiego 350

- A. Krajowej 360

Ełk:

- Kilińskiego 380

- Krzemowa 350-380

- Kościuszki 322

heh to będzie mój kolejny mod- wymiana szyby hehehe, zwasze coś a miałem lampki na tył kupowac :disgust:

żeby to chu** normalnie zapalił.. tak to już jest.. zamiast lamp szybka.. no cóż.. ale najważniejsze bezpieczeństwo i żeby misiaki się nie czepiali hehe[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 17:52_________________________________________________Johny widziałeś to: http://www.moto.allegro.pl/item1004428136_zawieszenie_sportowe_audi_a4_r96.html? wyglądają dobrze tylko nic o firmie i zero jakichkolwiek szczegółów..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby to chu** normalnie zapalił.. tak to już jest.. zamiast lamp szybka.. no cóż.. ale najważniejsze bezpieczeństwo i żeby misiaki się nie czepiali hehe[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 17:52_________________________________________________Johny widziałeś to: http://www.moto.allegro.pl/item1004428136_zawieszenie_sportowe_audi_a4_r96.html? wyglądają dobrze tylko nic o firmie i zero jakichkolwiek szczegółów..

mogą być betonowe :no: , ostatnio wachałem sie nad newką zawiecha Fk ale szkoda mi kasy pchać w tego strucla :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie znak chłopaki jak tam po VAG spocie??

jakieś ciekawe furki??

wczoraj widziałem u mnie w Sopocie Rodzera koleś od nas z Suwałk z audi klubu chyba no i jego audi a8 autko ładnie się prezentowało i oczywiście suwalska muza w jego carze - laskowski :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę za jakieś 2-3 tygodnie więc myślę że obowiązkowo kminimy jakieś SPOTowo?? można by było jakiegoś grila i ognicho rozkręcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ,mozna cos pomyslec ale sami widzicie jak pogoda lipna jest.Sylwiasty co tam u ciebie....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipna pogoda?? u mnie w trójmieście od kilku dni po 25 stopni :) wczoraj w krótkich ciuchach normalnie chodziłem :naughty:

mam nadzieje że jak przyjadę to dam radę zostać na cały weekend i zorganizujemy jakiegoś grila z turbo colą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...