Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam chłopaki :) mnie dziś normalnie chu*** strzela cały dzień kicha jak nie wiem ze wszystkim.. :wallbash: od około 11 zacząłem brać się za naprawy.. najpierw namęczyłem się z rozebraniem samych zegarów - nie mogłem w całym Sopocie znaleźć torksów do tych śrub A gdy znalazłem nie mogłem odkręcić jeden śruby miałem już zrezygnować i liczyć na pomoc ojca ale se myślę jeszcze raz spróbuję no i się wkurw** na maksa i poszła jakimś cudem :) dobra ale to nic jak rozebrałem wyciągnąłem żarówkę która była przepalona no i cały Sopot oblatałem i nigdzie nie mieli to musiałem jechać do gdańska i to do dalszej dzielnicy Oczywiście korki.. później niby wszystko zrobiłem zadowolony.. i pod wieczór miałem kurs do biedronki i zatankować i spostrzegłem że te liczniki które robiłem świecą się ale za to ta przy prędkościomierzu przestała świecić :wallbash: cały wieczór mi ta żarówka chodzi po głowie i jutro jeszcze przed wyjazdem wstaje z rana i będę to robić bo u mnie musi być wszystko na tip top :)... w ogóle niby zamówiłem na necie opony :wallbash: dziś mi koleś napisał że zachodzi do garażu bo chciał je wysłać a tam ich nie ma.. niby ojciec sprzedał ale wg mnie to wał Może komuś na miejscu sprzedał drożej.. i napisał że po świętach mi wyśle bo będzie miał nową partię z Niemiec to mu podziękowałem bo nie mam czasu tyle bo nie powiozę ze sobą do trójmiasta z domu czterech siedemnastek i bagażów bo gdzie ja bym to zmieścił.. niech się jebi** przekręt :wallbash:

Jedna pozytywna rzecz, że jutro jadę do gdańska oglądać opony i może będą jakieś dobre i kupię a jak nie to jak będę już w Suwałkach to znalazłem nawet fajne w białym to bym pojechał

Dobra chłopaki ja spadam bo dziś do mnie panna wpadła i raczej se nie popiszemy żeby nie marudziła mi :gwizdanie:

do usłyszenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak wymieniasz żarówki w liczniku to wymieniaj od razu wszystkie, bo tak co kilka dni będziesz wyciągał licznik aż wszystkie wymienisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry! To powiadacie, że Augustów też ma wpaść? :naughty: No to chyba się wybierzemy, przynajmniej ja. :gwizdanie: Postaram się jeszcze kogoś namówić. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker -łukasz te żaróweczki powinien mieć każdy szanujący się moto-sklepik :wink4: no to masz pecha widzę jak nic, a z tą nie świecącą częścią licznika zobacz może żaróweczka się poluzowała, albo te blaszki się poodginały od niej i temu nie święcą :) mi wyjazd przełożyli na jutro i dziś normalnie w pracy, żebym to wiedział to bym brał na dziś wolne i za te boczki się zabrał a tu zonk :disgust: się nadrobi jeszcze :gwizdanie:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 11:46_________________________________________________ale zeby nie było że popołudnie zmarnowane i przesiedziane, to naprawiłem podświetlenie ( w sumie trzeba było wymienić tą część z żaróweczką ale ja tamtą wylutowałem i dałem new, mały koszt, robota własna i banan na twarzy bo kolejna rzecz poprawiona :> ) popielniczki z przodu bo ciemność była odkąd kupiony był wozik. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dopiero skonczyłem wymiane popmy wspom. , kombinowałem żebyją podniemic bez wywalania całego pyska , jednak nie , trzeba było zwalać . przy okazji filtry olej itp , podmodziłem tylonie lampy :evil: , boczne kierunki , itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki nie chcesz powiedzieć to jutro starannie się obluka :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 18:02_________________________________________________a jak tam joker-Łukasz u Ciebie? opony już masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

batman pewnie w trasie , rwie tirówy :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 18:15_________________________________________________a jak kolega Daro wpanie ? czyta forum żyje? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka chłopaki sorki ze sie nie odzywalem ale jestem juz w suwałkach i nie mam w domu neta :confused4: ja dziś będę też troche przed 18 aby pogoda tylko wszystkiego nie popsuła.. u mnie mody do przodu dziś wszystko zobaczycie.. jeszcze nie wszystko ostatecznie dopracowane ale jeszcze do wyjazdu na studia wszystko porobię

do zoba o 18 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego spotka panowie niestety wyjechalem w rodzinne strony,pozdrowionka z CK. :hi:

było miło :good: , pospotowaliśmy se toszkę najpierw na kostce potem w mc :good: ,między czasie widzieliśmy małą kraksę , oczywiście potem z jednorierunkowej musiał ktos wyjechać pod prąd :polew: . A gdzie Augustów sie podział , pewnie zapił :decayed: .

Dobrze , że Babcuk nas odwiedził . ps pochwal sie jakie fotki nam ustrzeliłeś :wink4:

Noi wesołego i do następnego ziomki :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było miło :good: , pospotowaliśmy se toszkę najpierw na kostce potem w mc :good: ,między czasie widzieliśmy małą kraksę , oczywiście potem z jednorierunkowej musiał ktos wyjechać pod prąd :polew: . A gdzie Augustów sie podział , pewnie zapił :decayed: .

Dobrze , że Babcuk nas odwiedził . ps pochwal sie jakie fotki nam ustrzeliłeś :wink4:

Noi wesołego i do następnego ziomki :banan:

Nie no bez jaj - znowu ktoś z Waryńskiego pod prąd do Kościuszki cisnął? :kox:

Wesołych i do następnego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnął cisnął i to jeszcze audi było ( jakieś numery nie stąd) :kox: Wszystkim wesołych, pogodnych i mokrego dyngusa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnął cisnął i to jeszcze audi było ( jakieś numery nie stąd) :kox: Wszystkim wesołych, pogodnych i mokrego dyngusa:)

Bo się pewnie na spota spieszył. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...