Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

jasna rządzi :good: ale tak jak piszesz jak sam dbasz o nią to nawet ktos Ci wsiądzie i coś zrobi żeby dobić człowieka :wallbash: a klimkę masz u siebie?

ja wszystkie uszczelki mam za sobą jak mi ostatnio poszła uszczelka pod głowicą to mi wszystko wymieniali.. zgarnęli ponad 2 tysie a ja mało nie beczałem.. a teraz brak kasy na mody.. :( no ale powoli będę zbierać graty.. sprężynki mam już na oku, wtryski też.. ostatnio obiło mi się o niedrogim chipowaniu.. także powoli.. powoli.. i moja :a4fan: już nie będzie najbardziej seryjną z naszego suwalskiego towarzystwa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no klimy nie mam niestery ale jest szyberdziura :decayed: , zreszta w lato zazwyczaj mnie nie ma w kraju a autko czeka na mnie grzecznie w garażu :wink4: , też mam sprężyn ki na oku ale same masakryczne obniżenia, takie że chyba bym miał problem wjechać do garażu hehe .

a z uszczelką co miałes płyn chłodniczy ci wpierdzielało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie płyn od chłodnicy uciekał a zamiast niego pojawiał się olej.. korek od wlewu oleju zrobił się kawowy.. ale to nic.. wiedziałem powoli że coś jest nie tak i raz wychodzę na parking i patrzę a tam olej pod spodem.. wyciągam bagnet a tam zero oleju :/ mechanik mnie ściągnął i do roboty.. kasę wydusił i latam dalej.. ale i tak mam jakiś mały wyciek przy turbinie ale na razie oleju jakoś nie ubywa więc się jeździ.. :cool1:

w wakacje wyjeżdżasz pracować za granicę??

mam na oku weitec-ki -30 ;) ale jeszcze zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.. bo planów pełno a z wypłatą mi zalegają :wallbash:

Chłopaki jak ktoś chętny to ja w czwartek lub piątek zbieram się za ściąganie oznaczeń z tylnej klapy i polerkę końcówki wydechu także zapraszam pod blok i możemy działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w poprzednim aucie tam z ta uszczelką wymieniłem ale dalej objawy były takie same , w audicy teraz tez tak mam choć oleju nie ubywa stan też się nie podnosi , maź też jest pod korkiem , ale narazie nie przejmuje się :tongue4:

spoko jaki blox to moze zalece , popatrzeć jak robisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę tu bez śmiechu :tongue4: cwaniak pewnie masz już wszystko u siebie porobione.. ja mam auto od zimy i nie było kiedy wiec czeka mnie trochę roboty.. ale szperanie przy swojej :a4fan: to przyjemność.. :)

a u Ciebie z tym objawem uszczelki to czytałem że też tak może być od jakiejś chodniczki oleju (chociaż nie wiem gdzie to jest :polew:) więc może to być u Ciebie skoro nic nie ubywa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tapicerki to też mam jasną i strasznie ciężko ja utrzymać w czystości , ale za to przyjemnie się jeżdzi i tak się nie nagrzewa w lato :good:

Jasna tapicerka jest OK, ale powiedz mi jakie dywaniki do auta kupujesz (chodzi o kolor) i ewentualnie gdzie?

Również mam jasną tapicerkę i za cholerę nie wiem jakie dywaniki kupić, bo czarne do jasnego auta chyba trochę nie bardzo ;).

Przepraszam, że podpiąłem się pod Wasz temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że podpiąłem się pod Wasz temat. :)

Nie szkodzi po to jest forum żeby se pogawędzić.. ja założmy mam seryjne jasne dywaniki, jak chcesz to zrobię dziś foto i wrzucę tu i zobaczysz jak to wygląda i czego mniej wiecej szukać :)

a TY Ifrit u siebie seryjnie w aucie nie miałeś dywaników że chcesz kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze małą prośbę, jak toś będzie się wybierał na tego spota i ma vaga z lapkiem to bym bardzo prosił jest parę rzeczy do sprawdzenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie miałem. Jak kupowałem auto to podczas jazdy testowej leżał ... karton :D.

Jeśli możesz to wrzuć fotki, chętnie zobaczę jak to wygląda. Na allegro ogólnie tylko ciemne można dostać z tego co widziałem, a ORI Aso ceną zabijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IFRIT to zależy mogą być jasne mogą być ciemne , ja mam jasną tapicerkę ale czarne chodniczki , dl;a mnie tak jest lepiej bo często jeżdżę w ubraniach roboczych i buty w piachu to na czarnym to nie tak źle , na jasnych podejrzewam , że była by masakra .

a no pany weźcie vaga bo i mojego trzeba sprawdzić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no pany weźcie vaga bo i mojego trzeba sprawdzić :rolleyes:

Oki - się weźmie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IFRIT tu zrobiłem foty.. jedno jest z gumowymi na zimę (ojciec gdzieś znalazł - na zimę super sprawa, szkoda tych materiałowych) no i na drugim foto są te materiałowe.. co prawda już trochę dopracowany i trochę brudny ale auto ma swój przebieg no i dywaniki też :polew:

gumowe

0dd1d028c0bfca5am.jpg

materiałowe

c42afc448eb6c73cm.jpg

Widziałem że na forum są jakieś klubowe dywaniki to zobacz może do B7 też są :gwizdanie: W ASO nawet nie ma co patrzeć.. ostatnio patrzyłem ojcu linkę do mechanizmu koła zapasowego do sharana II to powiedzieli że trzeba brać cały mechanizm krzyknęli cenę 750 zł ja zrobiłem :shocked: i ładnie podziękowałem.. a pewnie wystarczy kupić linkę w metalowym i zapłacić maks kilka złotych :polew: [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 19:16_________________________________________________Chłopaki mam jeszcze jedno pytanie.. bo mam takie dwa okienka na desce (zaznaczone na zdjeciu w szarnym prostokącie) i mi nic się na nich nigdy nie świeci.. nie wiecie co to jest.. wiem że wujaszek miał coś podobnego w golfie i u niego był to FIS czy coś w tym stylu i pokazywało mu spalanie i inne bajery na tym a u mnie to najzwyczajniej nie działa.. albo może to jest tylko przygotowane do podpięcia pół FISa??

5e55ee45427cf8a8m.jpg

I jeszcze jedno pytanie.. mam na oku sprężyny weitec i mają trochę farbę pościeraną to może coś znaczyć?? że są jakieś dojechane czy coś?? czy to norma dla używanych sprężyn??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos tych dywaników można je kupić na allegro , ale to też cieżko znależć ori , mój brat kupił niby ori gumy do t5 to zrobił może z 40 tys dziooora :thumbdown:

Jockerze od batmana :> masz klimę ? jak tak to powninieneś miec w tym miejscu temp na zewn , a jak nie to nie :cool1:

a propos tych spęzyn to tez je upatrzyłem ale one są zajechane moim zdaniem , chciałem je brać ale hujnia bedzie jak np przy 130 mi pęknie któraś , sam nie bede ich brał i tobie także odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item962056667_sprezyny_weitec_audi_a4_b5.html Johny a to te patrzyłeś?? kurde myślałem że może one nie są takie dojechane i by się je wyrwało za dobrą cenę :( ale jak odradzasz to chyba zrezygnuję bo takich niespodzianek jak piszesz to nie chcę.. :(

Ty no ja mam klimatronika czyli wynika z tego że powinna być tam temp zewnętrzna ale czemu to może nie działać?? przepalona jakaś dioda?? czy coś w komputerze sterującym tym wszystkim jebł***o??[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 21:05_________________________________________________no i pochwalę się przy okazji, że właśnie zamówiłem letnie oponki także na spot już będą założone alu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam klimę a wyświetlacza od klimy niet :disgust: po prostu trzeba sobie dokupić i dorezać jest na forum opis jak to zrobić tylko ciężko wyrwać taki wyswietlacz w dobrej ( niskiej) walucie :disgust:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co do gum do wnętrza to mój starszy kupił na bank nieoryginalne i powiem Ci Johny że mają już na bank powyżej tych 40 tysi i dziur ni widu ni słychu :naughty: czyli nie zawsze "niby oryginały" są zawsze lepsze od jakiegoś potencjalnego badziewia sklepowego :gwizdanie:

ja kokosów nie zarabiam i raczej rzadko rozglądam się za częściami oryginalnymi, dopiero jak porządnych zamienników nie ma to mnie mus napada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i mogę się pochwalić bo właśnie tankowalem i jestem zadowolony bo wyszło 5,15L/100km w tym 80% jazda po mieście dość energiczna :naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam klimę a wyświetlacza od klimy niet :disgust: po prostu trzeba sobie dokupić i dorezać jest na forum opis jak to zrobić tylko ciężko wyrwać taki wyswietlacz w dobrej ( niskiej) walucie :disgust:

Pozdrawiam :hi:

chyba nie doczytałeś dobrze tematu :tongue4: nie chodziło o wyświetlacz od klimy tylko od temperatury zewnętrznej przy zegarach bo niby powinno tam ją wyświetlać.. a u mnie nic.. chyba zalecę gdzieś do elektryka i zapytam.. Karolasterka a rozbierałeś może już deskę w miejscu gdzie są zegary?? bo mam dwie diody chyba przepalone od temp chłodnicy i ilości paliwa i nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać a na forum nic nie można znaleźć na ten temat :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niewiem chlopaki co tam z tymi wysw. trzeba na forum wyczytać :wink4:

a i mogę się pochwalić bo właśnie tankowalem i jestem zadowolony bo wyszło 5,15L/100km w tym 80% jazda po mieście dość energiczna :naughty: :>

karwa kupuje dizelusa , macie chętnego na moją cegiełkę ? :evil: heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i mogę się pochwalić bo właśnie tankowalem i jestem zadowolony bo wyszło 5,15L/100km w tym 80% jazda po mieście dość energiczna :naughty:

gratuluje wyniku :good: ja chyba mogę tylko o tym pomarzyć.. jak jeżdżę po 3mieście to wcześniej w golfie obliczałem a miałem golfa III silnik 1Z to mi w mieście palił 7,8L :polew: ale to była momentami jazda bardzo dynamiczna (golfem mozna było się pościgać :naughty:) i dużo jazdy w korkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...