Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w razie czego (wymiany czesci w naszych niunkach"klocki,tarcze,sprzegla itd.") proponuje konkurencyjne ceny czesci samochodowych.Niekiedy mniejsze niz na znamym allegro.W razie pytan dzwoncie 509054221 marcin postaram sie jak najszybciej dac propozycje cenowa(kilku producentow)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To był wahacz oooo TRW to chyba ten z górnej półki :disgust: ile wylatane to nie wiem bo kupilem samochód w grudniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpzrzad wymieniony i wszystko gra. po robocie wyjechałem na próbę i przy 100-110 pękł mi wahacz dolny lewy :wallbash::kwasny: od palmy dzieliło zalednie ok 50 cm :kwasny: ledwo się wynroniłem. Efekt (na razie) wahacz do wymiany, błotnik przy progu przygięty i opona trochę zjechana :kwasny: Koleś fadroma mię holował do domu ( jechał na wstecznym ok 1km), ja na lince przód uniesiony w góre za podłużnicę przy otwartej masce ;( nikomu nie życze takiego czegoś przy takiej pdkosci :gwizdanie: zobaczymy jak z tym spotem będzie teraz, ciekawe czy półoski nie wygięło bo koło trochę położyło :kwasny: ustawiać zbieżność po wymianie tego wahacza?

uu chłopie współczuje tego wydarzenia :/ dobrze że nic Ci się nie stało Rób furę i sprawdź pozostałe wahacze żeby znowu nie było niespodzianek :/

marcinos a Ty prowadzisz jakiś sklep w Suwałkach z tymi częściami?? jak tak to napisz adres ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy niedzieli to przy niedzieli ale dzis wykręciłem błotnik ten załatwiony i mam przygotowane do wstawienia drugiego wahacza... ciekawe czy półoś nie pogięta ale to spr jak założe ten wahacz :kwasny: racja całe szczęście w nieszczęciu ze tylko na tym się skończyło, że zderzak przedni nie było założony,a jechałem z chłopakiem mojej siotry (chłopaczyna z Suwałk jest :wink4: pomagał w wymianie rozrządu), bez pasów jechalśmy oczywiscie, ale tak musiało być , nic trzeba się wziąć w garść i to ogarnąć wszystko jak najszybciej :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chłopak siostry nie narobił Ci ze strachu na siedzeniu pasażera?? :decayed: dobrze że się wszystko dobrze skończyło.. no a gdyby zderzak był założony i by się coś z nim stało przy jeździe próbnej to byłby już przymus żeby wstawić zderzak od esy :good:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 10:12_________________________________________________Johny.. jak zmieniałeś lampy na poliftowe to musiałeś coś rezać w zderzaku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w zderzaku nic , tylko trzeba obmyśleć dolne mocowanie lamp , ja mam to zrobione .

Rezać trzeba kawałek błotnika i tyle , no chyba że niechcesz nic ciąc to dzielone od eski podejdą jeszcze , choć zespolone o niebo lepsze :wink4:

jak czegoś nie bedziesz wiedziuał to pisz śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to jak już będzie kasa to się zgłoszę do Ciebie i mi wszystko wytłumaczysz :) nie no jak co to zespolone założę tylko teraz na święta jeszcze nie da rady bo i tak dużo wydatków :) ale prędzej czy później lampy będzie trzeba kupić i założyć :) z resztą na spocie zobaczę jak to u Ciebie wygląda i mi opowiesz co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny.. jak zmieniałeś lampy na poliftowe to musiałeś coś rezać w zderzaku??

W zderzaku nie trzeba rezać - do rezania za to są błotniki. :)

Ops! Nie zauważyłem, że już Jasiek wytłumaczył o co kaman.

Na forum jest gdzieś temat i to dosyć obszerny nt. rezania lampiszonów. Oprócz błotników trzeba też reznać wtyczki. Ale to może zależeć od tego, jakie lampy masz teraz, czy z halogenem czy tradycyjne H4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obgadamy wszystko na spocie :wink4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 19:52_________________________________________________u mnie wspomaganie padło :wallbash: , zmieniłem płyn , przeczyściłem cały układ , niewiem albo pompa wspom. albo maglownica , ale stawiam na te 1 :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest z dostępem do pompy wspomagania ale jeśli nie jest trudne to może ugadaj się z którymś z chłopaków żeby zamienić się na chwilę i sprawdzić czy działa inna i będzie wszystko jasne :)

co do lamp.. dokładnie - wszystko na spocie :) po to w końcu one są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest z dostępem do pompy wspomagania ale jeśli nie jest trudne to może ugadaj się z którymś z chłopaków żeby zamienić się na chwilę i sprawdzić czy działa inna i będzie wszystko jasne :)

Pompa wspomy to nie przepływka. Tak łatwo się nie wymieni. Trzeba płyn spuszczać i odpowietrzać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już trochę gorzej :gwizdanie: hehe nie znam się i w tej sytuacji nie pomogę żeby coś stwierdzić :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede leciał z poznania jak dobrze pojdzie to bede w suwałkach koło 18 wiec postaram sie wpasc na parking pod ratusz, dawno juz w suwałkach nie byłem pozatym:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnybrawo jak chcesz to ci dam nr do kolesia spod olecka, ma spory asortyment części bo prowadzi interesik z częściami, ma warsztat, maluje itp. drogi nie jest.

Dziś wymieniłem ten pęknięty wahacz, musiałem jeszcze wyjąć przegób ten zewnętrzny bo wylazł ze swojego miejsca, widocznie tak koło położyło ze wypadł, zrobiłem jazdę probną i na razie ok zobaczymy jutro.

Ps. po wymianie pompy wodnej i spuszczeniu całego płynu trzeba odpowietrzać układ?? czy to samo jakoś się odpowietrza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z Kowal a z Krupina, i jest taniej niż tam :tongue4:

Ps i jak z tym odpowietrzaniem co pisałem wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...