Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

marcinos a Ty prowadzisz jakiś sklep w Suwałkach z tymi częściami?? jak tak to napisz adres

nie poprostu mam dostep do czesci poniekad niektore mam tansze .Zalezy od wykonawcy.. :evil:Zawsze mozna zapytac a może bedzie taniej :decayed:.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak coś mi będzie trzeba to na pewno dam znać :naughty:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 00:08_________________________________________________Chłopaki orientujecie się ile mniej więcej kosztowałaby u nas w Suwałkach wymiana kompletu sprężyn??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki orientujecie się ile mniej więcej kosztowałaby u nas w Suwałkach wymiana kompletu sprężyn??

A sam nie dasz rady zmienić? Nie ma w tym żadnej filozofii. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle , że mechanior by wzioł z 25-30 zł od jednej , sam niewiem czy dasz rade trzeba mieć ściągacz do sprężyn , a co obnizasz autko ?

ja szukam ale nic konkretnego nie moge wynależć :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no żeby zmieniać samemu to nie wchodzi nawet w grę.. nie mam warunków i sprzętu a pod blokiem nie będę nic kombinować.. zagadam jeszcze z bratem spod Ełku czy już coś takiego robił i jakby pomógł to bym może z nim coś wykminil ale jakby wzięli tyle co Johny piszesz to lepiej byłoby chyba zapłacić i mieć problem z głowy :)

no planuję właśnie obniżyć.. :cool1: jakby dobrze poszło to jak na święta przyjadę to by się udało.. ale na razie się nie zapowiada bo mi z wypłata zalegają i już mnie chu*** strzela..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam pany furki pomyte na niedziele ? setup letni zarzucony ? :naughty:

Laczki letnie już siedzą, w tygodniu myjka i odkurzanie, letnie dywany do środka i git! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za kilka dni wracam do Suwałk także letnie zakładam.. wnętrze wyczyszczone :) muszę jeszcze powyciągać zimowe gumowe dywaniki :kox: no i może jeszcze się uda przed sobotnim spotem zrobić kilka małych modów :naughty: a Ty Johny furę wymyłeś??

Chłopaki przy okazji mam pytanie: czy wtryski, które leżą nietykane około rok mogą stracić na wartości?? znaczy czy może coś pogorszyć ich działanie??[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 15:39_________________________________________________Karolasterka jak tam auto?? zrobione w końcu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker-łukasz tak już jeżdżę, tylko błotnik trochę do podmalowania ale tak na 95% ukończone:) laczki założone, umyty, nie wiem czy w tym tyd. zdążę boczki drzwiowe obłożyć na nowy materiał, bo stare są tragiczne, miałem dać na pranie wnętrza ale do spota nie zdążę pewnie bo pogoda taka sobie, ale myślę że nie obrazicie się jak samochodzik będzie taki jaki jest :kox::wink4:, mam go od grudnia i dopiero teraz będę modzić bo cieplej się robi :naughty: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki przy okazji mam pytanie: czy wtryski, które leżą nietykane około rok mogą stracić na wartości?? znaczy czy może coś pogorszyć ich działanie??

Wtryski to nie ciastko, że ma się przeterminować. Wszystko zależy od tego, w jakich warunkach przeleżały przez ten rok. Jak walały się po podłodze w warsztacie to raczej nic dobrego z nich nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wtryski to miałyby być od jednego z uczestników naszego klubu więc myślę, że kolega wie jak się magazynuje wtryski tylko trochę mnie przeraża ich przebieg bo pisał że mają 270 tyś km w tym polatały 15 tyś na programie.. ale w sumie u mnie siedzą też oryginalne wtryski i mają 285 tysi i jakoś nie odczuwam żeby coś z nimi miało być nie tak.. więc może nie potrzebnie się przejmuję.. jak myślisz Sylwiasty??

karolasterka ja swoją też mam dopiero od grudnia i dopiero mody się zaczną także się nie martw i przyjeżdżaj w takim stanie w jakim jest.. pokaże Ci swoją tapicerkę i zobaczysz że moja też jej już troche dojechana :cool1: ale auto ma swoje nalatane i tym bardziej że stary jeździł nią ciągle do roboty i cała tapiecerka jest ujeb*** na maxa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie u mnie na maksa to tak nie jest ale pranie się przyda :> u nas w olecku 100 biorą, podobno dobrą robotę robią :) no na ten spocik to się postaram wbić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie u mnie na maksa to tak nie jest ale pranie się przyda :> u nas w olecku 100 biorą, podobno dobrą robotę robią :) no na ten spocik to się postaram wbić:)

nie postaram tylko widzimy Ciebie obowiązkowo :cool1: coś mi się kojarzy że miałeś zwerbować też szwagra :gwizdanie:

jaki kolor tapicerki masz?? ja mam jasną i mam konkretne zacieki.. :( ale też jakoś na wiosnę postawię do prania.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie ja miałem zwerbować ehhehe ja ma ciemną ale tez widać widać :kwasny: będzie jak nówka z biegiem czasu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wtryski to miałyby być od jednego z uczestników naszego klubu więc myślę, że kolega wie jak się magazynuje wtryski tylko trochę mnie przeraża ich przebieg bo pisał że mają 270 tyś km w tym polatały 15 tyś na programie.. ale w sumie u mnie siedzą też oryginalne wtryski i mają 285 tysi i jakoś nie odczuwam żeby coś z nimi miało być nie tak.. więc może nie potrzebnie się przejmuję.. jak myślisz Sylwiasty??

Przebywasz w trójmieście więc możesz je dać do jakiegoś zakładu, który Ci je sprawdzi i ewentualnie wyreguluje. Myślę, że to nie będą jakieś duże pieniążki a wtryski będą jak nówki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebywasz w trójmieście więc możesz je dać do jakiegoś zakładu, który Ci je sprawdzi i ewentualnie wyreguluje. Myślę, że to nie będą jakieś duże pieniążki a wtryski będą jak nówki. :)

dzięki za poradę myślę że zaryzykuję z resztą jak pisałem z kolegą który chce sprzedać to wygląda na to że da się z nim dogadać gdyby coś było z nimi nie tak :) więc powoli będę się rozglądać za kimś komu powierzę wymianę wtrysków i będę kombinował z kupnem a później zostanie zrobić program i będzie cacy ;)

jak myślicie ilu nas będzie na sobotnim spocie?? :cool1: będzie pobity rekord 5 aut? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy w ogóle będą wszystkie osoby które były na pierwszym spocie :mysli: bo jakoś nie dają znaków życia i z nowych też nikt za bardzo się nie odzywa :wallbash:

proponuję żeby wszyscy kupili ramki klubowe na tablice i może naklejki to trochę rozsławimy klub w Suwałkach i okolicach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za kilka dni wracam do Suwałk także letnie zakładam.. wnętrze wyczyszczone :) muszę jeszcze powyciągać zimowe gumowe dywaniki :kox: no i może jeszcze się uda przed sobotnim spotem zrobić kilka małych modów :naughty: a Ty Johny furę wymyłeś??

Chłopaki przy okazji mam pytanie: czy wtryski, które leżą nietykane około rok mogą stracić na wartości?? znaczy czy może coś pogorszyć ich działanie??[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 15:39_________________________________________________Karolasterka jak tam auto?? zrobione w końcu??

furka umyta , ale nie jeszcze tak jak trzeba :tongue4: , narazie zmagałem sie z uszczelka pod pokrywą zaworów , bo mi olej leciał na świece i autko , kulało na turbo gazie , co się okazało świeca była nie dokręcona :gwizdanie: , jutro jade na regulacje gaziwa .

pozostanie jeszcze pompa od wspom . albo magiel ale nie mam pojęcia co :confused4:

a co do tapicerki to też mam jasną i strasznie ciężko ja utrzymać w czystości , ale za to przyjemnie się jeżdzi i tak się nie nagrzewa w lato :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...