Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

witam chłopaki jak tam święta?? zapili trochę??

moje oponki tak jak się spodziewałem długo nie posłużyły.. :( jechałem wczoraj do rodziny na święta i niestety przed samymi raczkami mi poszła ta co miała guzy no ale trudno się mówi, lepiej że poszła teraz niż jak miałbym w drodze do gdańska z jakieś 1,40 na budziku i by strzeliła.. ale i tak nie ma to jak wrażenia z wymiany koła w słoneczną pogodę w 1 dzień świąt, człowiek ubrany w koszulę a audi na poboczu.. a ludzie z golfów i opli się nabijali :wallbash: a mi do śmiechu nie było.. jeszcze jak wyciągałem zapasówkę to się okazało że chyba mi woda leci gdzieś w bagażniku bo trochę tego było i będę musiał dojść gdzie to jest :wallbash: potencjalne miejsce już jest namierzone..

Jak ktoś jest teraz chętny to wpadajcie teraz na spota bo siedzę w parku na necie z laptopem hehe bo w domu nie mam :P

Johny wyślij mi na priv numer kom do siebie bo wczoraj tak myślałem nad tym AmonRa i nie wiedziałem co tam się dzieje.. i bym dryndnął do Ciebie.. a tak to się zastanawiałem aż do 23 i jak już z kumplami zajechaliśmy to ochrona nie wpuszczała :wallbash:

I jak tam było w tym AmonRa?? widziałem z zewnątrz że klubik stylowy i elegancki.. tym razem nie było jaj że ktoś się tłukł?? :polew: nie obili ochrony??

WESOŁYCH ŚWIĄT CHŁOPY :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No joker widzisz mówiłem że ta oponka nie jest pewna :gwizdanie: Po stanie gumy na balonach było od razu widać spękania, ale dobrze że nic się nikomu nie stało, oponki wymienisz i spoko :good: jadąc wczoraj z Sejn widzialem paska b4 w kombiaku bez tylniego koła, musiało mu się odkręcić w czasie jazdy po furka bez lewarka na poboczu stała i ślady jakieś dziwne :kox:

Święta Świeta i po Świętach, jutro 7 do pracy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chłopaki jak tam święta?? zapili trochę??

moje oponki tak jak się spodziewałem długo nie posłużyły.. :( jechałem wczoraj do rodziny na święta i niestety przed samymi raczkami mi poszła ta co miała guzy no ale trudno się mówi, lepiej że poszła teraz niż jak miałbym w drodze do gdańska z jakieś 1,40 na budziku i by strzeliła.. ale i tak nie ma to jak wrażenia z wymiany koła w słoneczną pogodę w 1 dzień świąt, człowiek ubrany w koszulę a audi na poboczu.. a ludzie z golfów i opli się nabijali :wallbash: a mi do śmiechu nie było.. jeszcze jak wyciągałem zapasówkę to się okazało że chyba mi woda leci gdzieś w bagażniku bo trochę tego było i będę musiał dojść gdzie to jest :wallbash: potencjalne miejsce już jest namierzone..

Jak ktoś jest teraz chętny to wpadajcie teraz na spota bo siedzę w parku na necie z laptopem hehe bo w domu nie mam :P

Johny wyślij mi na priv numer kom do siebie bo wczoraj tak myślałem nad tym AmonRa i nie wiedziałem co tam się dzieje.. i bym dryndnął do Ciebie.. a tak to się zastanawiałem aż do 23 i jak już z kumplami zajechaliśmy to ochrona nie wpuszczała :wallbash:

I jak tam było w tym AmonRa?? widziałem z zewnątrz że klubik stylowy i elegancki.. tym razem nie było jaj że ktoś się tłukł?? :polew: nie obili ochrony??

WESOŁYCH ŚWIĄT CHŁOPY :kox:

posłałem ci już pw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam mordeczki po swietach ,nie zapili za duzo?Wybiera się ktos z was na spota "VAG" http://www.a4-klub.pl/smf/otwarcie_sezonu_vag-t125365.0.html ja jestem zaaaaaaaaaaaa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam mordeczki po swietach ,nie zapili za duzo?Wybiera się ktos z was na spota "VAG" http://www.a4-klub.pl/smf/otwarcie_sezonu_vag-t125365.0.html ja jestem zaaaaaaaaaaaa :hi:

Ja niestety mam dzionek w robocie. :confused4: Inaczej na pewno bym poleciał. Ale myślę, że reprezentację trzeba wysłać. :good:

Marcin - rozumiem, że Ty już in the house?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest juz jestem :kox: myslcie panowie moze polecimy.... :evil:

Gdybym był w Suwałkach to na bank bym się tez wybrał.. ale teraz zamiana i ja wybyłem..

Dziś kupiłem nowe oponki stare oddałem.. zwrot kasy i są następne :) zamiast 17" 225/45 siedzą 215/45 i jest jeszcze twardziej.. ale samochód leci jak na szynach na tych kapciach.. aż kusi żeby przycisnąć na zakrętach :good: niestety twardo jak cholera ale latałem wcześniej golfem też na niskoprofilówkach więc jestem przyzwyczajony.. :evil: fele dają effect :)

później dorzucę foto oponek :)

Johny wyślij jeszcze raz mi ten numer bo nie wiem czemu ale go nie wyświetla nie wiem czemu.. hmm może Twój numer jest aż taki hott że go nie wyświetla :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to joker szybko nawiałeś z suwaliszek :gwizdanie: hmm a ja dziś tak siedziałem i nie wiedziałem co zrobić i w końcu wyrezalem diody w lampce podsufitki :naughty: wygląda koksik a nocą to już wogle :kox: aż wysiadać się nie che :cool1: :>[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:13_________________________________________________jeszcze podświetlenie klameczek i będzie gitara :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki kolor diód wrzucałeś?? nie było problemów z napięciem?? bo słyszałem że sporo ludzi ma dużo zabawy z tymi diodami bo podobno często się spalają :wallbash: i trzeba coś przerabiać.. ja dziś może będę rozkręcał lampę tylną bo gdzieś mi chyba woda napier** przez uszczelkę albo gdzieś.. i muszę posprawdzać bezpieczniki z resztą zaraz wrzucę foto bo nie wiem jak tam powinno być.. bo u mnie pełno miejsc na bezpieczniki a bezpieczników nie ma :wallbash: i nie wiem czy to ma tak był czy ktoś u mnie żałował kasy na bezpieczniki.. :wallbash:

ddf8d68f5ef57513m.jpg

no i tutaj obiecana fota nowych oponek, marka dunlop, modelu nie pamiętam :mysli:

400252d6819aeb5am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 diody dałem czerwone ( te co świecą na gałkę zmiany biegów i tunel środkowy, spiłowałem czubki żeby dawały rozproszone światełko) teraz wieczorem ładna, delikatna czerwona poświata w samochodzie a napięcie brałem z przełącznika tylnych przeciwmgielnych a dokładniej to z podświetlenia tego przycisku ( diody się włączają po włączeniu świateł). nie martw się nie musisz mieć wszystkich bezpieczników, są puste miejsca, zależy od wyposażenia. No w końcu masz oponki ( mam nadzieję ze bez balonów już :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tymi bezpiecznikami to już się zorientowałem i zaraz będę drukował schematy i pójdę do samochodu rezać :mysli: tylko najpierw śniadanie jeszcze zjem :tongue4:

zrób jakieś foty i wrzuć jak to wygląda :) (te Twoje diodki)[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 13:37_________________________________________________opony sprawdzone tym razem bez guzów :) no ale i cena była większa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz co tanie to do d... :decayed: zrobię fotkę ale nie odda ona efektu takiego jak w realu jest. na foto widać tylko czerwone punkty[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 13:40_________________________________________________i foto:

839zi.jpg

83h2J.jpg

Mi się podoba :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no diodki wyglądają fajnie :good: zrób jeszcze foto jak to świeci wieczorem :) tylko bez flesza oczywiście żeby oddało cały efekt :) i jak Ty pociągnąłeś kable od tego przycisku aż tak daleko?? puszczałeś pod podsufitką??

ja wczoraj u siebie pogrzebałem trochę przy bagażniku i już znalazłem miejsce gdzie mi leci woda - uszczelka lewej tylnej lampy :wallbash: no i od razu do ASO zamówiłem.. koszt - 28 zł :wallbash: za takie gówienko i w dodatku trzeba czekać cały tydzień bo muszą to ściągnąć ze szwabów :thumbdown: Dziś jak będzie pogoda to chyba sylikonem trochę podkleję żeby nie leciało Przy okazji znalazłem jeszcze jedne światełko w bagażniku no i oczywiście te też nie świeci.. sprawdzałem bezpiecznik jest ok.. więc musi być coś z instalacją porobione bo żarówki też są ok.. co tam za idiota musiał grzebać :sick3:

przy okazji nie wiecie czy da się w prosty sposób wyciągnąć te przyciski od halogenów podgrzewania szyby itp?? Bo mi jeden się nie świeci chyba od tylnych halogenów czy od czego tam i pewnie tam żarówkę trzeba wymienić..[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 07:26_________________________________________________co do spota to wpadajcie do mnie do Sopotu to zrobimy spota na plaży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :> cieniutki kabelek dosłownie żyłka podusufitką, potem słupkiem i pod kierownicą do przycisku ( można też było pod bezpiecznik ale tak mi bylo wygodniej). Żeby wyciągnąć ten przyscisk co ci nie świeci najlepiej wyciągnij radio i w tej wnęce będziesz widział te kostki od przycisków, po prostu wypchnij do siebie ten przycisk który potrzebujesz..., później malutkim śrubokrętem podważ przycisk on zejdzie i w kostce zoaczysz diodę, tam nie ma żaróweczki tylko dioda czerwona 3mm, trzeba ją wylutować i dać nową (pryszcz robta :wink4:) :notworthy: powodzenie :tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :> cieniutki kabelek dosłownie żyłka podusufitką, potem słupkiem i pod kierownicą do przycisku ( można też było pod bezpiecznik ale tak mi bylo wygodniej). Żeby wyciągnąć ten przyscisk co ci nie świeci najlepiej wyciągnij radio i w tej wnęce będziesz widział te kostki od przycisków, po prostu wypchnij do siebie ten przycisk który potrzebujesz..., później malutkim śrubokrętem podważ przycisk on zejdzie i w kostce zoaczysz diodę, tam nie ma żaróweczki tylko dioda czerwona 3mm, trzeba ją wylutować i dać nową (pryszcz robta :wink4:) :notworthy: powodzenie :tongue4: :>

gdybym miał lutownicę to byłaby pryszcz robota :decayed: niestety tu w Sopocie nie mam.. ale jak znajdę dziś czas to wykorzystam Twoją metodę i zobaczę jak to wygląda żeby na przyszłość poszło to szybciej i sprawniej :)

zrób dziś to zdjęcia..

kiedy planujecie kolejnego spota?? jak w ogóle pogoda w suwałkach? bo tutaj jest słabo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i u nas z tą pogodą to nie najlepiej :kwasny: zdjęcia nocą nie wyjdą bo to jest tylko lekka poświata a nie laser :kox: kiedyś na żywo zobaczysz :decayed: albo zobacz jak to wygląda u kogoś kto ma polifta, albo w a6 to było już w standardzie montowane :cool1: tak czy siak warto było, mała rzecz a cieszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i u nas z tą pogodą to nie najlepiej :kwasny: zdjęcia nocą nie wyjdą bo to jest tylko lekka poświata a nie laser :kox: kiedyś na żywo zobaczysz :decayed: albo zobacz jak to wygląda u kogoś kto ma polifta, albo w a6 to było już w standardzie montowane :cool1: tak czy siak warto było, mała rzecz a cieszy :naughty:

to czyli zobaczę dopiero u Ciebie hehe bo znajomych z poliftem brak i z A6 też :tongue4:

ja czekam teraz na lepszą pogodę zajadę na myjnię i później poszukam w trójmieście jakieś fajnej miejscówki na sesję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest juz jestem :kox: myslcie panowie moze polecimy.... :evil:

nie jestem pewnien na 100 % , ale chyba polece , niewiessz Marcinos z suwałk ktos leci jeszcze można by było wspólnie polecieć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest juz jestem :kox: myslcie panowie moze polecimy.... :evil:

nie jestem pewnien na 100 % , ale chyba polece , niewiessz Marcinos z suwałk ktos leci jeszcze można by było wspólnie polecieć :good:

Ja niestety mam dzionek w robocie więc nie pojadę.

Jak ktoś jest chętny to zapraszam na spota Team Audi Suwałki - w piątek 16 kwietnia, godz. 19:00 na parkingu na przeciwko Lucas'a. Może z TAS też ktoś będzie chętny na wypad do Białego (w tamtym roku pojechało od nas kilka autek, w Augustowie dołączyli do parafii augustowskiej i całym kordonem na Whitestok). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...