Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

aaaa to są te sprężynki co pokazales , a tydz temu też były weiteki tylko ze jedna prawie była podgniła zebym sie nie wpatrzył to bym łyknoł :wallbash: , poszły za 150 zł .

sie wkur.wie to zawale gwinta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to niewiem chlopaki co tam z tymi wysw. trzeba na forum wyczytać :wink4:

a i mogę się pochwalić bo właśnie tankowalem i jestem zadowolony bo wyszło 5,15L/100km w tym 80% jazda po mieście dość energiczna :naughty: :>

karwa kupuje dizelusa , macie chętnego na moją cegiełkę ? :evil: heh

montuj turbo gaz to będziesz miał też oszczędną jazdę :polew:

Johny zaglądałeś na tą aukcję co wrzuciłem link kilka postów wyżej czy to te sprężyny które też oglądałeś?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sorry sie machnąłem jak pisałem o tym wyświetlaczu chodziło mi o ten od temp. oczywiście;p też go nie mam. Tak rozbierałem już to ( wymieniałem żaróweczki od prędkościomierza). To jest banalnie proste, opuszczasz kierownicę na maksa do dołu, podnosisz tą osłonkę taką w paski do góry i są tam 2 troksy wykręcasz i powoli do siebie z budzikami odpinasz kostki ( 2 na takie zatrzaski) i po robocie. a!!! pamiętaj po wyciągnięciu licznika nie przekręcaj kluczyka do czasu podłączenia kostek bo ci błąd poduszki wywali i trz będzie kasować vagiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sorry sie machnąłem jak pisałem o tym wyświetlaczu chodziło mi o ten od temp. oczywiście;p też go nie mam. Tak rozbierałem już to ( wymieniałem żaróweczki od prędkościomierza). To jest banalnie proste, opuszczasz kierownicę na maksa do dołu, podnosisz tą osłonkę taką w paski do góry i są tam 2 troksy wykręcasz i powoli do siebie z buszikami i po robocie. a!!! pamiętaj po wyciągnięciu licznika nie przekręcaj kluczyka do czasu podłączenia kostek bo ci błąd poduszki wywali i trz będzie kasować vagiem:)

Dzięki za poradę ;) powiem Ci że nawet bym nie widział że od tej strony miałbym się za to zabierać :gwizdanie: no to jak zajadę do domu to się biorę.. a tą niby plastikową szybkę też przy tej robocie da się ściągnąć?? bo od razu się zastanawiałem nad zamontowaniem oprawek chromowanych na zegary :evil:

Johny to w końcu te sprężynki odradzasz?? czy Ty inne w ogóle oglądałeś?? bo się pogubiłem w tym co pisaleś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak da się ją wyciągnąć, jak wymontujesz licznik to wszystko tam jest na zatrzaski ( i bodajże jeszcze 2 śrubeczki). a po ile tam w 3mieście są te oprawki?? patrzyłęś już? aha żaróweczki co tam idą są 1,2W i 1,5W tylko nie pamiętam które gdzie, ale ja nie mogłem dostać żadnych do wsadziłem 1,8W i też normalnie swiecą:)

tu masz linka jak z tym licznikiem wyjechać:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4509.0.html;highlight=wymiana+brzęczka

i obwódki:)

http://www.audi4ever.at/faq/pdf/tachoringe.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem kiedyś na nacie i z tego co pamiętam to niedużo kosztowały parę dyszek :) a widziałem u ludzi na forum to dają ładny efekt :) w trójmieście staram się nic nie kupować bo tu ceny są kosmiczne w porównaniu do tych w Suwałkach albo internecie.. za wymianę termostatu chcieli w Sopocie 70zł, w takiej miejscowości pod Gdańskiem 50zł a w Suwałkach wzięli mi 30zł więc różnica jest kosmiczna..

a nad tymi obwódkami sam też pomyśl -> dają efekt :)

ja wszystko porozbieram i wezmę te żaróweczki do sklepu bo mam niedaleko i mi dadzą takie jak trzeba :) kiedyś zastanawiałem się nad zmianą oświetlenia zegarów na niebieskie bo w Passatach to się ładnie prezentuje tyle że zostaje panel środkowy (klima i cala reszta) a tam też czerwone wszystko a mieszać mi się nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan: OOOO tylko czerwiń i tylko to :naughty: pasek to pasek niech ma jak chce :tongue4: u nas też drogo. dużo rzeczy staram sie sam robić bo lubię się uczyć:) chcialem dziś w olecku materiał na boczki kupić ale nic nie ma :( jestem na urlopie zaleglym do czwartku i myślałem że to zrobię a tu lipa taka :kwasny: u nas w okolicy mechaniory też się drożą i każdy podaje ceny jakie mu się pobdoba. Rozrząd sam zmeniałem z szfagierem ostanio i już 300zł w kieszeni a robota nawet przyjemna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mieszkasz?? jak co to lataj do Suwałk. Suwałki większe niż Olecko to na pewno we wszystkim większy wybór :cool1: i byś znalazł coś na te boczki :)

Ja też lubię się trochę pogrzebać przy aucie tylko nie mam garażu i raczej kiepsko żeby samemu coś zrobić a wiadomo jak z pogodą w Polsce.. z resztą tam coś drobnego można zrobić przed blokiem ale jakaś grubsza sprawa to garaż obowiązkowo i to z kanałem najlepiej.. Za wymianę rozrządu masz u mnie uznanie.. :) ja sam chyba bałbym się brać za to Chociaż do odważnych świat należy.. a czym Ty chcesz obić te boczki?? chcesz obijać tą sześć materiałową tak??[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________

tak zagaladałem odrazu jak ta aukcja wyszła ;( ja

kurde myślałem że wyrwę je za dobrą cenę ale dobrze że ostrzegłeś bo kupować szmelc to nawet mało płacić to szkoda kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ten materiał bo u mnie już taki byle jaki jest, myślalem nad jakąś skórką albo ładnym i łatwym w utrzymaniu materiałem. Rozrząd to nie taka straszna sprawa wystarczy na znaki dobrze ustawić, dużo roboty z rozebraniem przodu ale też ujdzie, od razu sobie ustawiłe wszytsko tak jak ma być bo zderzak był krzywo, wszystko jakoś źle spasowane po ostatniej wymianie rozrządu ( bo był robiony w 2009 r. ale ja nie wierzyłem handlarzowi i wolalem to zmienić). mieszkam pod oleckiem , 9 km od bakalarzewa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ten materiał bo u mnie już taki byle jaki jest, myślalem nad jakąś skórką albo ładnym i łatwym w utrzymaniu materiałem. Rozrząd to nie taka straszna sprawa wystarczy na znaki dobrze ustawić, dużo roboty z rozebraniem przodu ale też ujdzie, od razu sobie ustawiłe wszytsko tak jak ma być bo zderzak był krzywo, wszystko jakoś źle spasowane po ostatniej wymianie rozrządu ( bo był robiony w 2009 r. ale ja nie wierzyłem handlarzowi i wolalem to zmienić). mieszkam pod oleckiem , 9 km od bakalarzewa:)

no no dobrze myślisz jak już coś kombinować to jakaś skórkę albo coś skóropodobnego.. sam może w przyszłości nad tym bym się zastanowił.. jakiś jasny materiał skóropodobny dałby na pewno super efekt :)

to masz niedaleko do Suwałk jak dobrze odpalisz swojego 1Z-a to 10-15 minut i w Suwałkach ;) a wybór na pewno dużo większy niż w Olecku.. mam rodzinę w Olecku i oni też jak muszą coś kupić to zawsze przyjeżdżają do Suwałk bo w olecku ciężko coś dostać

A planujesz w swoim klekocie jakieś dodatkowe kucyki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną chyba nie, bo zbiera się całkiem całkiem, sam nie wiem czy tam coś ponad fabrykę nie ma, i tym trochę w kitę można dach spokojnie i nie jednego objechać na luzie:) ja w suwaliszkach studiowałem zaocznie także wiem mniej więcej co tam gdzie i jak :gwizdanie: mam sporo planów co do modów ale to już powoli będę je realizować od razu przy wymianie boczków pomaluje uchwyty drzwiowe bo są trochę dojechanie i zrobię podświetlane klameczki wewnętrzne+ oświetlenie w lampce na gałkę od biegów i tunel środkowy :gwizdanie: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no to rób tam to wszystko ja chętnie zobaczę jak to wszystko wyjdzie i jak co to będzie robił może coś podobnego :decayed: pisali mi na forum żeby robić podświetlenie kratek od nawiewu ale muszę się wgłębić w ten temat i powoli będzie mozna robić mody wewnętrzne.. najchętniej to na sam początek to bym wymienił kierę seryjną.. bo w golfie miałem ładniejszą.. a ta co siedzi jest ohydna.. jak można było wsadzać coś takiego do audi :wallbash:

dobra ja spadam bo trzeba w końcu coś wszamać.. już panna nawet krzyczy że jak ja usiądę na forum to mnie jakby nie było mnie dla świata :polew:

jedz jutro do Suwałk i rób te boczki chętnie zobaczę jak to wyjdzie i zrobię coś podobnego :) i jak co to licz ile materiału pójdzie żeby wiedzieć ile kupić :cool1:

jak co to może próbuj spasować jakieś dwa kolorki Myślę że dobrze zrobiony projekt wyszedł by kox :evil:

do usłyszenia pewnie jutro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki zobaczymy co jutro będę miał do roboty moze i tam podskoczę. na forum jest dużo modów i ich opisów wystarczy poczytać:) Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny chciałeś gwinta to masz aukcję: http://www.allegro.pl/item973753197_zawieszenie_gwintowane_fk_passat_b5_audi_a6_a4.html ja żebym miał kasę to bym brał :) tylko na takim to pewnie zęby można by było zgubić hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez widziałem , przód normalnie pasuje ale tył jest inny w pasku jak w a4 :kwasny:

o widzisz o tym to ja nie wiedziałem.. ale cena wg mnie chyba w miare dobra Żebym miał kupować sam komplet nowych sprężyn za ponad 300zł i mógłbym kupić taki używany gwint to wolałbym dodać 200zł i kupić gwint

Johny jak tam wspomaganie??

Karolasterka jak tam Twoje boczki?? robiłeś coś wczoraj?? czy zabrakło czasu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolasterka jak tam Twoje boczki?? robiłeś coś wczoraj?? czy zabrakło czasu??

No nie miałem czasu nawet zaglądnąć, byłem w małej trasie dla znajomego po samochód ganialiśmy. Pewnie się nie wyrobię z tymi boczkami już do spota, dziś ostatni dzień urlopu, jutro do pracy i już od razu w delegację do olsztyna mnie gonią wiec i jutro też kiszka z czasem :disgust:

dziś wypiorę dywaniki i może trochę środek ogarnę :) a Ty się szykujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co kupiliście ten samochód?? co oglądaliście??

Ty no ja dziś mam wolne w robocie i na uczelni to chyba wymienię te żarówki od zegarów i mam przepaloną też od bagażnika.. i w sumie jedną mam przepaloną od tego trzeciego światła stopu ale za cholerę nie wiem jak to rozebrać Może dziś coś wykminię jak już się brać za wymianę to wszystko do razu :) Jutro wieczorem jadę już na Suwałki i na krajowej 7 sprawdzę chyba ile wykrztusi z siebie moja niunia Zobaczymy jaka v max będzie.. kiedyś leciałem prawie 170 i pod butem było jeszcze Zobaczymy jak to się ma teraz :naughty:

W piątek zabieram się za zakładanie alu ściąganie oznaczeń z tylnej klapy i polerkę wydechu.. przy okazji może ojcu w sharanie też wypoleruję :) w sumie kupiłem też trochę lakieru do poprawek lakierniczych ale zobaczymy jak z czasem będzie no i z pogodą Przydałoby się też wyprać tapicerkę ale na razie jeszcze nie ma na to pogody więc zaczekamy co do dalszych modów to na razie nie mam pomysłów Dzięki Tobie ostatnio zacząłem zastanawiać się nad boczkami :tongue4: ale w sumie to może na przyszły rok skoro mam prać tapicerkę to boczki też mi umyją i zakonserwują więc nie ma co pchać kasy dwa razy :thumbdown:

Jak mi coś wpadnie dziś do głowy to na pewno dam znać :) wiadomo jak człowiek posiedzi w samochodzie a później na forum to zawsze coś się wymyśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę pojeździliśmy po salonach, ale znajomy koniecznie jakiś mniejszy chciał z małym przebiegiem, benzynę i młody rocznikowo i padło na forda fiestę 2005r. serwisowany do końca 75tyś. km itp. jak dla mnie kiszka bo nie lubię takich małych samochodów :sick3: ale dla każdego coś innego...

to słabo coś ci Twój ciągnie, ja swojego do 180 już przegoniłem i wcale tak ciężko nie było :rolleyes: ale odkąd pękł mi wahacz już nie jeżdżę szybko bo do tej pory ciary po plecach chodzą na samą myśl :kwasny:

Dziś korzystając z ładnej pogody zabrałem się za naprawę (wyczyszczenie) silniczka klapy nawiewu na nogi/odszraniacz.Ło matko ile z tym zabawy, a ile rozkręcania ale warto było się pomęczyć( a dodam że roboty z tym co niemiara i drugiraz za to się zabrać to ja chyba podziękuję :wink4:), od kupna samochodu nie przełączało mi nawiewu na nogi i w zimę nie było do śmiechu w duże mrozy, aż do dziś :> wszystko hula aż miło, powoli powoli i doprowadzę ten samochodzik do prawidłowego stanu, cieplej się zrobiło to od razu ruszyłem do roboty :kox:

a jak tam Łukasz twoje robótki dziś?[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 21:14_________________________________________________a jak tam sprawy ze spocikiem? dużo osób ma wpaść? dobrze by było żeby nas ładna gromadka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...