Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę przednie szybki przyciemnić folią o przepustowości światła ok. 33%, a tylne ok. 50% - będzie w/g Was OK ??

Pozdrawiam

tak jak piszesz będzie ok.. aby tylko miśki się nie czepiały za przednie szyby.. z tego co się orientuję to powinieneś mieć seryjnie przyciemnione delikatnie.. i jak nałożysz jeszcze na to folię to będzie pewnie już tylko z około 50% przepustowości jak nie mniej :tongue4: jak będą chcieli się do czegoś przyczepić to będzie już powód.. mój kumpel już dość długo jeździ z tak przyciemnionymi szybami jak piszesz albo nawet z trochę ciemniejszymi i nic.. więc leć na mareckiego i niech robią.. tam wszyscy znajomi robią i chwalą :)

Goorczak czemu na spoty nie wpadasz??

Karolasterka może Ty coś podpowiesz z tym jakimś przełącznikiem światła od bagażnika?? nie spotkałeś się z tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie psotkałem się z czymś takim jak włącznik światła w bagażniku, u mnie nie świeciła ta lampka co jest u góry a boczne świeciło. Wyciągnąłem tą lampkę i przeczyściłem te blaszki i hula aż miło. Ja bym Ci radził przeglądnąć instalację idącą do tej lampki, wyjmiesz tylnią półkę i będziesz ją widział. Gdzieś przy zamku musi być jakaś krańcówka czy coś odpowiedziana za to oświetlenie, tyle mogę powiedzieć na ten temat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie już tak męczy te oświetlenie bagażnika że chu** mnie strzela normalnie.. chyba w końcu przejadę się do elektryka jak kasy trochę będzie.. myślę że u mnie z instalacją jest wszystko ok.. to będzie coś pewnie z tą krańcówką w zamku ale nie wiem dokładnie o co chodzi :confused4: no ale trudno jeszcze z tym pojeżdżę a jak będzie kasy to do elektryka bo na razie jest ważniejszy wydatek :) a mianowicie w ciągu najbliższych dwóch tygodni mam zamiar kupić mocniejsze wtryski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakis mini spocik dzis tak na szybkiego :evil: mam troszkę czasu dziś .Dla mnie pasi 20 , 21 i lub pużniej :decayed: mój kom jakby co 516-700-794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny Twoje numeru tu nie widać :tongue4:

zorganizujecie jakiegoś spota i wrzućcie foty..

Karol jak tam podświetlenie klamek?? wyrezane już??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero jedna klamka ( już poprawiona) jest za druga nie miałem za bardzo czasu się brać trochę ciężki tydzień, ale pewnie jutro to zrobię :decayed: ale w pytę wygląda nawet ta jedna :naughty: kolega w b4 wszystkie 4 klameczki wyrezał i efekt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero jedna klamka ( już poprawiona) jest za druga nie miałem za bardzo czasu się brać trochę ciężki tydzień, ale pewnie jutro to zrobię :decayed: ale w pytę wygląda nawet ta jedna :naughty: kolega w b4 wszystkie 4 klameczki wyrezał i efekt :good:

domyślam się.. ja jak będę już się za to zabierać to będę robić tylko przód bo z tylem pewnie dużo pier**l*** będzie :wallbash: żeby z tyłu szyby w elektryce były to inna sprawa a ciągnąć instalacji to mi tam nie będzie się chciało..

a diodę udało się dobrze schować?? już jej nie widać??

czekam w sobotę na zdjęcia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnej diody nie widać, ani w klamce, ani w podsufitce :kox: jutro będzie szpachel dolnej krawędzi błotnika co po tym wahaczu mi przygięło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak wszystko porobisz z tymi diodami to powrzucaj foty zobaczymy jak porobiłeś to.. i zrób foty z miejscami w których pochowałeś diody :)

spota żadnego nie organizujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze jutro mini spocik popoludniu?Co wy na to ,kto chetny :kox:y?

dla mnie bomba :kox: , gadałem z jednym kolesiem to też może wstąpi do naszych szeregów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze 17-ta pod urzędem miasta :kox: biedzie wszystkim pasowala...co panowie ?Po obiadkach itd.Macie znajomych to niech przylecą z wami.pozdro czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...