Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w konkursie sylwiasty by wygrał bo ma Q heh :kox: , na bakałarzewskiej na giełdzie można pofiglowac :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 10:25_________________________________________________ja będe przed 18 na zlocie :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 237,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to zrobimy dwie kategorie :P hehe

Opublikowano

no jasne ze spot sie odbył :) , bylo pare audik :good: , jak na 1 spot było jak najbardziej OK.

pozdro dla reszty

Opublikowano
  • Autor

popieram spocik jak najbardziej ok :naughty: pozdro :rolleyes: czekamy na foty :przebiegly:

Opublikowano

No to dawać te foty.

Polukam se troche.

Tylko załóż nowy temat, FOTY SUWAŁKI czy coś w tym stylu. :wink4:

Opublikowano

Kilka fotek ze spotu pod tym linkiem http://www.a4-klub.pl/smf/suwalki_12022010_foty_ze_spota-t117506.0.html

Może wstępnie ustalimy kolejny termin spotu? Im więcej czasu tym lepiej będzie można się zorganizować. :)

Opublikowano

No fotki spoko. Tylko widze ze kilka osob wymiekło. :gwizdanie:

Opublikowano

No fotki spoko. Tylko widze ze kilka osob wymiekło. :gwizdanie:

dziewczyna zażyczyła sobie do kina iść na Avatar no i nie mogłem niestety :kwasny:

Opublikowano

No fotki spoko. Tylko widze ze kilka osob wymiekło. :gwizdanie:

dziewczyna zażyczyła sobie do kina iść na Avatar no i nie mogłem niestety :kwasny:

I co podobał się film?? Bo słyszałem że bez rewelacji.

Muszę sam obejrzeć bo już tydzien gnije mi na kompie, ale zawsze brak chęci i czasu.

Opublikowano

no powiem tak: film napakowany na maksa efektami i najlepiej by było ogladać go w 3d ( ale u nas nie ma takiej opcji), dosyć długi jest ale fabuła ciekawa i nawet wciąga, film nakręcony z pomysłem, ale każdy ma swoje gusta, dla mnie sie podobał :hi:

Opublikowano

Jak na Avatara to tylko do kina i tylko w 3D ! Super film jak dla mnie. Co do fotek to fajnie widzieć, że Suwałki się ruszyły :D

(w alfie jest 3D)

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki co do kolejnego terminu spotu to na razie sie nie wliczam bo wybywam pewnie do swiat do trójmiasta.. ale jak już będę to proponuję od razu wielką sobotę znowu jakoś na 17-18?? :naughty: powinno być już ładnie to i może więcej nas będzie :rolleyes:

Opublikowano

mi pasuje bede o 17 stej :kox: ktos jeszcze bedzie?

Opublikowano

Chłopaki co do kolejnego terminu spotu to na razie sie nie wliczam bo wybywam pewnie do swiat do trójmiasta.. ale jak już będę to proponuję od razu wielką sobotę znowu jakoś na 17-18?? :naughty: powinno być już ładnie to i może więcej nas będzie :rolleyes:

Do świąt to jeszcze daleko i nie wiadomo co się będzie działo. Proponuję zrobić spocik w pierwszym tygodniu marca a w okolicach świąt może być drugi, jak raz miesiąc przerwy. Jak będą jacyś chętni to ustalimy dzień i godzinę. :)

Opublikowano

zgłaszam chęci :kox:

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki co do kolejnego terminu spotu to na razie sie nie wliczam bo wybywam pewnie do swiat do trójmiasta.. ale jak już będę to proponuję od razu wielką sobotę znowu jakoś na 17-18?? :naughty: powinno być już ładnie to i może więcej nas będzie :rolleyes:

Do świąt to jeszcze daleko i nie wiadomo co się będzie działo. Proponuję zrobić spocik w pierwszym tygodniu marca a w okolicach świąt może być drugi, jak raz miesiąc przerwy. Jak będą jacyś chętni to ustalimy dzień i godzinę. :)

w razie coś to piszcie to wpiszę w głownym poście o suwalskich spotach datę i godzinę :) pozdro :)
Opublikowano

Myslimy cos panowie. :kox:

Opublikowano
  • Autor

i co tam chłopaki widzę że słabo idzie Wam organizowanie spota?? :P

Opublikowano

Daj cyne i sie spikniemy.pozdr :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.