Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

w konkursie sylwiasty by wygrał bo ma Q heh :kox: , na bakałarzewskiej na giełdzie można pofiglowac :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 10:25_________________________________________________ja będe przed 18 na zlocie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no jasne ze spot sie odbył :) , bylo pare audik :good: , jak na 1 spot było jak najbardziej OK.

pozdro dla reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek ze spotu pod tym linkiem http://www.a4-klub.pl/smf/suwalki_12022010_foty_ze_spota-t117506.0.html

Może wstępnie ustalimy kolejny termin spotu? Im więcej czasu tym lepiej będzie można się zorganizować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fotki spoko. Tylko widze ze kilka osob wymiekło. :gwizdanie:

dziewczyna zażyczyła sobie do kina iść na Avatar no i nie mogłem niestety :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fotki spoko. Tylko widze ze kilka osob wymiekło. :gwizdanie:

dziewczyna zażyczyła sobie do kina iść na Avatar no i nie mogłem niestety :kwasny:

I co podobał się film?? Bo słyszałem że bez rewelacji.

Muszę sam obejrzeć bo już tydzien gnije mi na kompie, ale zawsze brak chęci i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem tak: film napakowany na maksa efektami i najlepiej by było ogladać go w 3d ( ale u nas nie ma takiej opcji), dosyć długi jest ale fabuła ciekawa i nawet wciąga, film nakręcony z pomysłem, ale każdy ma swoje gusta, dla mnie sie podobał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co do kolejnego terminu spotu to na razie sie nie wliczam bo wybywam pewnie do swiat do trójmiasta.. ale jak już będę to proponuję od razu wielką sobotę znowu jakoś na 17-18?? :naughty: powinno być już ładnie to i może więcej nas będzie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co do kolejnego terminu spotu to na razie sie nie wliczam bo wybywam pewnie do swiat do trójmiasta.. ale jak już będę to proponuję od razu wielką sobotę znowu jakoś na 17-18?? :naughty: powinno być już ładnie to i może więcej nas będzie :rolleyes:

Do świąt to jeszcze daleko i nie wiadomo co się będzie działo. Proponuję zrobić spocik w pierwszym tygodniu marca a w okolicach świąt może być drugi, jak raz miesiąc przerwy. Jak będą jacyś chętni to ustalimy dzień i godzinę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co do kolejnego terminu spotu to na razie sie nie wliczam bo wybywam pewnie do swiat do trójmiasta.. ale jak już będę to proponuję od razu wielką sobotę znowu jakoś na 17-18?? :naughty: powinno być już ładnie to i może więcej nas będzie :rolleyes:

Do świąt to jeszcze daleko i nie wiadomo co się będzie działo. Proponuję zrobić spocik w pierwszym tygodniu marca a w okolicach świąt może być drugi, jak raz miesiąc przerwy. Jak będą jacyś chętni to ustalimy dzień i godzinę. :)

w razie coś to piszcie to wpiszę w głownym poście o suwalskich spotach datę i godzinę :) pozdro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...