Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No bo jak ja bym sam autem jechał to z piwka nici ;( no chyba, że kumpla uda mi się namówić na pełnienie funkcji szofera :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to gadaj z kumplem ;) bo bez piwka to nie impreza

Opublikowano

bo bez piwka to nie impreza

myślałem, że tylko ja tak mam :tongue4:

PS. Macie już zimówki ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie no u mnie ogólnie bez alko to tragedia, nawet na parkiet bym nie wyszedł :gwizdanie:

Ja właśnie się zastanawiam czy w poniedziałek zimówek nie zakładać bo z wt/śr mam jechać do gdańska w nocy i nie wiem czy nie jest nocami za zimno na letnie :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie już zimóweczki na pokładzie :)

Wczoraj ok 23:30 wracałem szosą i było ok 0,5 stopnia temperatura więc lada moment mogą się zacząć miejscowe przymrozki :gwizdanie:

Przełożyłem na 16" felgi te co miałem kupione niedawno zimówki 225/55, letnie 2sztuki nadają się jeszcze do jazdy ( pójdą na allegro na wiosnę), a 2 wylądowały w koszu, a po zimie będę polował na fajne 17" + opony :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to chyba jednak w poniedziałek założę też swoje zimówki, bo droga do gdańska kręta a jak by byl jakiś szron to bym może się gdzies posypał :thumbdown:

Filip wiem, że na 18" słaby komfort.. ale 17" nie za mała do C6? moim zdaniem 18" to takie minimum do tej budy..

ja na przyszły rok zakładam gwint i 18"-19" a te albo opylę albo zostaną na zimówki :)

Opublikowano

teraz są 16 i faktycznie są za małe ale 17 myślę, że byłoby optymalnie, tak jak patrzyłem na innych C6 :gwizdanie:

Opublikowano

ja juz na zimówkach :)[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 14:39_________________________________________________Filip dawaj 17 i nie grymaś :rolleyes:

Opublikowano

na 95% będzie 17 "

taki wzór mnie się podoba się :

1wzor.jpg

ten też: (chyba najbardziej), pasuje do B6, B7 i A6 C5 i C6 :przebiegly:

wzor2.jpg

te też są bardzo fajne na B6/B7, ciekawe jak na A6 C6 by wyglądały :gwizdanie:

p7291644.jpg

a tu dla porównania wzór RS6 C5 (taki miałem w B7), różnica w wyglądzie jest, ale w komforcie myślę, że jeszcze większa :gwizdanie: :gwizdanie:

18wzor.jpg

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie to tylko 2 ostatnie wzory :wink4:

Opublikowano

4 ostatnie :polew:

Opublikowano

ostatniego na pewno nie będzie, a przedostatni ciekawe czy znajdę wymiary pasujące do C6, ale jest jeszcze cała zima na przemyślenia i debaty :decayed:

Jadę do kumpla namawiać go na JUMP w Plazie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Filip i jak tam?? :naughty:

Opublikowano

pewnie do zobaczenia na miejscu :decayed:

Opublikowano

to odrazu się kimnijcie na parkingu i dozoraczyska do jutra :polew:

Opublikowano
  • Autor

pewnie do zobaczenia na miejscu :decayed:

ok ;)

to odrazu się kimnijcie na parkingu i dozoraczyska do jutra :polew:

Ty tam tez wpadaj do plazy a nie kurde idziesz pić w jakiejś bramie na kościuszki :decayed:
Opublikowano

a mnie nie będzie:(

gdzies za tydzien moze wpadne dopiero

bawcie sie dobrze chłopaki

Opublikowano
  • Autor

a mnie nie będzie:(

gdzies za tydzien moze wpadne dopiero

bawcie sie dobrze chłopaki

to za tydzień też jakiegos spota zorganizujemy

pozdr :wink4:

Opublikowano

Łukasz, DJ się z muzyką za bardzo nie popisał :gwizdanie:

Kto dziś o 18 będzie?

Opublikowano
  • Autor

pod koniec muzyka była słaba.. ale w plazie to norma.. a tak to i tak nawet taką w miarę fajna puszczał

ja będę o 18 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.