Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Suwałkach za dużo nie padało ale za to strasznie wiało. Jutro podobno ma być cieplej. :)

przydałoby się to może w końcu wymienię filtr paliwa, już nawet ropa czeka w baniaku :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wrocilem z garazu po zmianie swiatel tylnich na polifty, nagapic sie nie mogłem :D Pogoda mnie nie odstraszyla, chodz wialo i padało..

Przyszedl rowniez seryjny ECU, ale nie jezdzilem juz bo bylem po piwku :kox: ... ale odpalil, wszystko gra.. w niedziele robie bialystok wiec potestuje tego kompa i czy nie wysypie mi jakimis bledami po trasie..

DSC04314.jpg

DSC04315.jpg

DSC04312.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian - Twój to ten z naklejką ABT? Jeśli tak to dziwne, że taki harcorowy ten soft. Na Twoim miejscu poszukał bym turbiny K04 lub K03s - wtedy autko będzie fajnie latać. Z tego co wyczytałem to soft ABT można było sobie zamówić w salonie przy zakupie auta. Szczuraz wkleił gdzieś tabelkę z wersjami softu i niektóre oferowały spory przyrost mocy, raczej nie osiągalny na seryjnych gratach. Może tam jeszcze coś jest zmodzone. Daj znać jak autko będzie jeździć na seryjnym sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT to mial byc seryjny soft ktory kupilem teraz, a moj jest ten drugi. Podlaczylem ten ABT, odpalil, sprawdzilem i kurcze dalej mam kat wyprzedzenia zaplonu spory, i inne wartosci wysokie. Bledow poki co brak, chodz czasem mam ten z przepustnica. Juz druga przepustnica i ten sam blad, pojezdze troche na tym innym ecu, i zdam relacje. Jesli bedzie bez roznicy to wracam do swojego i tego sprzedam ;)

Tak po za tym jak kupilem samochod to mial rozwalona troche czesc goraca, a ja gupi bez wiedzy oddalem do regeneracji nie patrzac na luzy na wirniku, jaka to turbina. Obstawiam ze byla do K04 albo 03s.. :slina: no trudno.. ktos musi sie wzbogacic :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz linka do tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177121.0

Sprawdź nr na tej naklejce ABT - będziesz wiedział na ile jest ten soft. :)[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 20:45_________________________________________________

ABT to mial byc seryjny soft ktory kupilem teraz, a moj jest ten drugi. Podlaczylem ten ABT, odpalil, sprawdzilem i kurcze dalej mam kat wyprzedzenia zaplonu spory, i inne wartosci wysokie. Bledow poki co brak, chodz czasem mam ten z przepustnica. Juz druga przepustnica i ten sam blad, pojezdze troche na tym innym ecu, i zdam relacje. Jesli bedzie bez roznicy to wracam do swojego i tego sprzedam ;)

Tak po za tym jak kupilem samochod to mial rozwalona troche czesc goraca, a ja gupi bez wiedzy oddalem do regeneracji nie patrzac na luzy na wirniku, jaka to turbina. Obstawiam ze byla do K04 albo 03s.. :slina: no trudno.. ktos musi sie wzbogacic :disgust:

A to szkoda. Było by wiadomo co w tym Twoim siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek zmień pogodynkę :embarrassed: oszukała Ciebie.. w tą pogodę to nawet do samochodu się nie podejdzie :wallbash:

Sorki. :embarrassed:

Sam przymierzam się do zamontowania tip'a i jak widzę tą pogodę to nie chce mi się z domu ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, znacie kogoś kto bywa w Siemiatyczach? Albo jeździ gdzieś w tamtą stronę? Bo potrzebuję dostarczyć tam 4 koła po B7ce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, znacie kogoś kto bywa w Siemiatyczach? Albo jeździ gdzieś w tamtą stronę? Bo potrzebuję dostarczyć tam 4 koła po B7ce :gwizdanie:

:no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź nic nie mów.. filtr wymieniony.. ale byłem zmuszony kupić tu w sklepie za 110 ;(

żenada jakaś.. głupi filtr a tyle kasy.. żebym wiedział, że aż tyle zgarną to na necie bym kupił lub jak będę w gdańsku, ten filtr który miałem nie pasował i kiszka jednym słowem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że się sprzeda i odzyskam trochę kasy, chyba powyciągam wszystko z piwni i powystawiam to moze coś się posprzedaje bo kasy troche sie przyda

[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 12:56_________________________________________________"12222" piękna liczba wyświetleń naszego wątku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że się sprzeda i odzyskam trochę kasy, chyba powyciągam wszystko z piwni i powystawiam to moze coś się posprzedaje bo kasy troche sie przyda

[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 12:56_________________________________________________"12222" piękna liczba wyświetleń naszego wątku :decayed:

kupię słoik z grzybami i jeden z ogórkami :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...