Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzis umylem samochod szamponem, i pozniej troche popastowałem tak w ramach przygotowan przed zima :disgust: . Jakis czas temu kupilem wosk w płynie Meguiar's NXT Tech Wax 2.0 i powiem ze warto bylo wydac 100 zl. Wystarcza tego juz mi na 5 samochodow i ciagle czuje ze jest go sporo.

Tutaj maska:

DSCF4388.jpg

A tu takie tam.. :gwizdanie:

DSCF4391.jpg

DSCF4385_1.jpg

DSCF4389_1.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis umylem samochod szamponem, i pozniej troche popastowałem tak w ramach przygotowan przed zima :disgust: . Jakis czas temu kupilem wosk w płynie Meguiar's NXT Tech Wax 2.0 i powiem ze warto bylo wydac 100 zl. Wystarcza tego juz mi na 5 samochodow i ciagle czuje ze jest go sporo.

Tutaj maska:

DSCF4388.jpg

A tu takie tam.. :gwizdanie:

DSCF4391.jpg

Spoko - fajnie wygląda. Ja też muszę kiedyś w swoim avancie lakier trochę odświeżyć.

Ostatnio mnie natchnęło na rezanie i zamontowałem i podłączyłem kilka zaległych gratów. Na pierwszy ogień poszły podświetlanie "słoneczniki". Leżały w garażu ponad 2 lata i czekały na swój czas. :wink4:

02102011332.jpg

Następnie podłączyłem światła do jazdy dziennej (po pół roku jazdy na nowych lampach) :decayed:

02102011331.jpg

02102011333.jpg

Podłączyłem je w ten sposób, że zapalają się po włączeniu zapłonu i gasną po włączeniu świateł postojowych. Dodatkowo podłączyłem przez diodę z przewodem od długich, w ten sposób jak włączam długie zapalają się też od razu dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiasty zastosowałes moduł SD-2 czy cos innego ? Masz jakies schematy ? Z checia zrobil bym to u siebie ale jakos zabrac sie nie moge. Chodzi mi tylko o to aby wl. sie po zapłonie i wyl po wlaczeniu postojowych/mijania. Z gory dzieki, moze byc i na PW. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiasty zastosowałes moduł SD-2 czy cos innego ? Masz jakies schematy ? Z checia zrobil bym to u siebie ale jakos zabrac sie nie moge. Chodzi mi tylko o to aby wl. sie po zapłonie i wyl po wlaczeniu postojowych/mijania. Z gory dzieki, moze byc i na PW. :hi:

Witam! Nie - nie stosowałem żadnego modułu. Ja mam lampy po przeróbce przez Gwerty'ego czyli bixenon (mijania i długie na soczewce). Dzienne zrobiłem na żarówce led H7 bo odbłyśnik po długich nie był wykorzystywany a bez sensu było wsadzenie tam H7 i podłączenie ich tak jak ma to miejsce w oryginale, bo ilość światła z D2S na długich jest tak duża, że zwykłe H7 nic by nie zmieniło. :)

Chyba, że masz jakieś inne światła dzienne i chcesz je podłączyć podobnie jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi po głowie jakies swiatla dziennie bo czasem jak studze turbine i wychodze to zapominam o swiatlach, i musze sie wracac. A tak same by sie wyl a ja bym pamietal tylko o radiu :decayed: . Paski ledowe niby sa ok, ale to juz nie to samo. Dlatego myslalem ze moze masz owy modul :wink4: zeony musza poczekac do nastepnego sezonu :) . I ciekawe czy mozna wymienic same fronty od lamp soczewkowych bo jakies takie mdle mi sie zrobily. A plastiku nie chce polerowac zadnymi pastami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi po głowie jakies swiatla dziennie bo czasem jak studze turbine i wychodze to zapominam o swiatlach, i musze sie wracac. A tak same by sie wyl a ja bym pamietal tylko o radiu :decayed: . Paski ledowe niby sa ok, ale to juz nie to samo. Dlatego myslalem ze moze masz owy modul :wink4: zeony musza poczekac do nastepnego sezonu :) . I ciekawe czy mozna wymienic same fronty od lamp soczewkowych bo jakies takie mdle mi sie zrobily. A plastiku nie chce polerowac zadnymi pastami...

Można wymienić tylko czy uda Ci się kupić same szybki? Lepiej pogadaj z Gwerty'm, zamów u niego bixy na nowych DEPO, potem swoje pogonisz i w sumie cała zabawa wyniesie Ciebie grosze. Wtedy rezniesz sobie dzienne w miejsce długich i bajka.

Jeśli chodzi o podłączenie to potrzebny jest przekaźnik ze sklepu elektronicznego za kilka złotych, kawałek przewodu i działa.

Ja u siebie wstawiłem dodatkowy bezpiecznik w wolnym miejscu do zabezpieczenia tylko świateł dziennych. Do zasilania wykorzystałem obwód, który pierwotnie zasilał grzanie lusterek po zapłonie (grzanie luster przerobiłem, żeby działały razem z ogrzewaniem tylnej szyby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo trwała cała operacja ?bo tez sie wybieram , tylko muszę date potwierdzic.

Grzesiek powiedz mi co wstawic , zeby hidy zakłucen nie robiły ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem na 8 r4ano a przed 11 smigałem juz po wawie autem.

co do hidów.

to róznie bywa. z hidami loteria ostatnio bo coraz wiecej badziewa. powiem ci szczerze , ze pomysłał bym o uzywkach jakiś firmowych, np koito. są tansze od valeo a równie dobre. albo przetwornice z hondy civic ufo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo trwała cała operacja ?bo tez sie wybieram , tylko muszę date potwierdzic.

Grzesiek powiedz mi co wstawic , zeby hidy zakłucen nie robiły ;(

Siema Johny! W B6'ce na hid'ach nie polatasz. Tam jest chyba czulsza niż w B5'ce elektronika i przez hid'y robi się choinka. Nie wiem jakie kupiłeś ale możesz spróbować ze slimami. Jak nie to tak jak pisał Grzesiek.[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 08:35_________________________________________________

no jeszcze z 2tyg . i bede w suw.

zapisywal sie ktos z was na grupowe chipowanie do rogala? :mysli:

Pogadaj z Marcinem to załatwi Ci cipkę na miejscu. :polew:

Masz nawet okazję się przejechać jego skoksowaną furką. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...