Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filip w BAU na Orlenie o 3 nad ranem nie chcieli już hot dog'ów robić :doh1: :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba było im wspomnieć, że znacie w BAU mnie :cool1:

od razu by Wam zrobili i po pepsi gratis :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

jak nie moja baba to siostra.. całe życie z wariatkami :polew: :polew:

wczoraj je dwie najchętniej bym :bicz3: :bicz3: :naughty:

jak wpadniecie na party do suwałk to u nas dziewczyny robią hotdogi do rana :polew: :polew:

Opublikowano

jak nie moja baba to siostra.. całe życie z wariatkami :polew: :polew:

wczoraj je dwie najchętniej bym :bicz3: :bicz3: :naughty:

jak wpadniecie na party do suwałk to u nas dziewczyny robią hotdogi do rana :polew: :polew:

:thumbup::bag:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 16:57_________________________________________________Łukasz weź podaj jeszcze raz nazwę tego klubu co byliśmy bo jakoś zapamiętać jej nie mogę :) Trzeba spr. galerię bo masz tam foto z Grzesiem :polew:

Opublikowano
  • Autor

seryjnie :polew:

nazwa to: Kokoroko czy jakoś tak :decayed:

Opublikowano

chyba nie mają jeszcze swojej strony :mysli:

Opublikowano
  • Autor

to chyba jednak nie taka nazwa :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 17:10_________________________________________________no albo strony nie mają, ten klub jest otwarty dopiero 3 tygodnie

Opublikowano

www.fabrykaklubowiczow.pl ta strona była na banerze obok DJa , tam wybiera sie galerie> kluby>ełk>kokopelli ale jeszcze nie ma żadnych fotek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to czekamy :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 00:25_________________________________________________znalazłem zdjecia :tongue4: niestety nas nie ma :tongue4: może wyglądaliśmy na zbyt pijanych :polew:

Opublikowano

gdzie są te foty?[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:02_________________________________________________Czy wy byliście pijani? :decayed: no może Grześ :polew:

Opublikowano
  • Autor

http://www.fabrykaklubowiczow.pl/galeria,impreza,67

na Grzesia to za mało powiedziane że był pijany :polew: :polew: :polew: ale jedno jest pewne, jak jechac na imprezę do ełku to bez dziewczyn :evil: mój kolega jednak ma racje twierdząc, że najlepsze imprezy są z nieswoimi dziewczynami :evil:

Opublikowano

Ja mam na to krótkie i treściwe powiedzenie.

Nie nosi się drewna do lasu :decayed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 09:52_________________________________________________Apropo tego alkoholu to rano mnie troszeczkę nawet suszyło :embarrassed::decayed:

Opublikowano

Siemka! Przeglądałem fotki z tej imprezy i mam wrażenie, że większość to dzieciarnia. Pewnie jak by zrobili wejście od 18 lat to połowy by nie było. :)

A najlepsze zdjęcie to moim zdaniem to:

http://www.fabrykaklubowiczow.pl/files/imprezy/67/1317057643.jpg

Kolesie wyglądają jak z z tego filmu "Zemsta frajerów" czy jakoś tak. :polew:

Wczoraj z Karolem i Damianem zaliczyliśmy spota na szybkości. Zrobiliśmy dila a dzisiaj już było rezanko. Później wkleję foty popełnionego rezanka. :>

Opublikowano

Poka foty jak wyszło :decayed:

Opublikowano

Proszę bardzo:

27092011317.jpg

27092011318.jpg

27092011319.jpg

27092011320.jpg

Jakość słabo bo robione na szybko telefonem. :)

Opublikowano

ładnie to wygląda :good: teraz tylko brakuje podszybia z lifta i malinka :rolleyes:

Opublikowano

ładnie to wygląda :good: teraz tylko brakuje podszybia z lifta i malinka :rolleyes:

Jak byście mieli w sensownej kasie to z chęcią przytulę. :wink4:

Opublikowano

ok :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a nie ma żadnych osłon żeby przykryć kolektor? :mysli:

Opublikowano

pozdrowienia z poznania.

ja dzis wkoncu troszke wczesneij skonczyłem bo o 17:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.