Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

podziękował za spota :good: :good:

miło było poznać nowych :hi: :hi:

a marcinos80 czemu się wykręcił? :bicz3:

gdzie byliscie bylem z kolega dwie a4 jedna czerwona kombi druga niebieska sedan ale sie nie spotkalismy czekalismy do 17.45 i nikogo nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byliśmy na końcu Zarzecza - tak jak na mapie.

A co do tego infiniti, to pod maską siedzi 5,6V8 400KM, dlatego ładnie się zbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem z kolesiem Q7 4,2V8, to mówił że na trasie przy prędkości 120-140 jara 16-18 litrów benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie byliscie bylem z kolega dwie a4 jedna czerwona kombi druga niebieska sedan ale sie nie spotkalismy czekalismy do 17.45 i nikogo nie bylo

Czerwona B5'tka? Jakaś zawracała przy nas na parkingu.

nastepnym razem prosze odrazu o mape gdzie ma byc spocik

Mapa z miejscem spota jest na samym początku tematu oraz stronę wcześniej. :) Wisi od piątku. :)[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 06:56_________________________________________________Spocik spoko, nowe twarze. :good:

Gdzie robimy następny? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :decayed:

Wielkie dzieki za spotkanie, milo bylo Was poznac :wink4: Dzieki za przejazdze i za utwierdzenie mnie ze jednak jakis virus przypaletal sie do mojego samochodu. Mam nadzieje, ze nastepne spotkania to ustawimy sie do zdjecia. :naughty:

Troche podpatrzyłem i wiem ze musze zmienic tylnie swiatla i moze swiatla dzienne ( szkoda ze nie widzialem jak dzialaja :disgust: )

A6 piękna, B6 rowniez, ale i B5 spisały sie wzorowo, włalaaa :>

DSCF4296.jpg

DSCF4298.jpg

DSCF4299.jpg

DSCF4300.jpg

DSCF4301.jpg

DSCF4303.jpg

DSCF4304.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował za spota :good: :good:

miło było poznać nowych :hi: :hi:

a marcinos80 czemu się wykręcił? :bicz3:

A ochlałam sie jak świnia :cool1: na nastepnym na sete jestem.Fajny spocik z tego co na fotkach widać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

chłopy orientuje się ktoś czy do przedliftowej B5 pasi taka kiera z A3?

http://moto.allegro.pl/kierownica-audi-a3-i1789644976.html

znalazłem tez jedną aukcję, na której była taka sama i było napisane że to kiera z A4 :mysli:

widziałem że jest sporo takich i sa tańsze niż te do B5 i nawet wg mnie wyglądają ładniej niż te trójramienne przedliftowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joker też sie nad tym ostatnio zastanawiałem czy ona pasuje p&p do naszej przedliftowej na nasz wieloklin :mysli:

już zapytałem w tematach o wnetrzu, zobaczymy czy ktos się odezwie i nam pomoże, rozmawiałem z Grześkiem na ten temat to mówił że one wychodziły na duzy i na maly wieloklin, ale wie czy by nie było trzeba zmieniać jeszcze taśmy, a taśma to koszt 50-100zł, więc juz wtedy ten interes nie robi się az taki opłacalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli sie okaże że trzeba wszystko wymieniać to lepiej wyjdzie wsadzić ta poliftowa trójramienną, albo w ogóle przedliftową trójramienną bo chyba do niej nic rezac i wymieniac nie trzeba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...