Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

moje auto niesprawne :/ albo skrzynia albo sprzęgło.. :wallbash: :wallbash: zostaw bratu samochód na miesiąc.. ;(

o losie a zdaje się , że robiłes i sprzęgło i skrzynie. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Joker teraz wiem czemu Ty zawsze kierowałeś do 3miasta :wink4: a tak na poważnie wrócisz obadasz sprawę i pewnie okaże się ze bratu myli się pedał sprzęgła z hamulcem i temu biegi nie wchodzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje auto niesprawne :/ albo skrzynia albo sprzęgło.. :wallbash: :wallbash: zostaw bratu samochód na miesiąc.. ;(

A słyszałeś to powiedzenie, że żony, zegarka i samochodu się nie pożycza? :)

Może tylko przegub poleciał. Jakie objawy? Na seryjnym stupie nowego sprzęgła tak szybko się nie załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jak samochód się odpali to skrzynia jest drętwa.. biegi nie chcą za bardzo wchodzić.. ale najlepsze jest to że jak chciałem ruszyć z 1.. to jak popuszczałem do końca to od razu samochód gaśnie.. nie wiem co może być grane.. :mysli:

wtedy jak mi siadała skrzynia to już wcześniej były oznaki że jest coś nie tak.. a wyjechałem na 4 tyg i od razu cała skrzynia by jebła? chyba nie da się jej tak zajeździć w takim czasie tym bardziej że brat jeździł samochodem sporadycznie.. :mysli:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 09:13_________________________________________________no i w sumie auto zrobione :naughty: odkręciła się śrubka przy wybieraku :polew: na szczęście tylko to :kox: :kox: :kox:

ale pozostała jeszcze wymiana tarcz z przodu, i chyba klocków z tyłu.. bo ciągle mi coś piszczy a wszystko jest wyczyszczone i ładnie nasmarowane więc pewnie wina tanich klocków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

powiem Ci, że podczas jazdy te światła jakoś dają radę ( w porównania do bi-xenonu z B7 to badziewo) , ale bardziej mnie wkurza ta żółta barwa jak z zewnątrz patrzę , i już zaraz zbiera mi się na rezanie, ale jak pomyślę, że żeby to działało jak trzeba to 3,5 k trzeba wyłożyć jak nic i mi się odechciewa :thumbdown:

chyba sobie jakieś hidy włożę :decayed:

:bag: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, ba, widziałem nie raz na wielu autach, że dają radę, ale ja jestem zwolennikiem tego co fabryka w Inglostadt dała. Ale koszt ori xenonu + spryski+ zderzak+ samopoziom+ montaż+ lakierowanie zderzaka to jednak nie mały koszt :confused4: A potem tego i tak nie zwrócę sobie. No chyba, że trzymać stare graty w garażu i przed sprzedażą przekładka na to co było. :decayed:

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 14:44_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218962.0 widzieli ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, ba, widziałem nie raz na wielu autach, że dają radę, ale ja jestem zwolennikiem tego co fabryka w Inglostadt dała. Ale koszt ori xenonu + spryski+ zderzak+ samopoziom+ montaż+ lakierowanie zderzaka to jednak nie mały koszt :confused4: A potem tego i tak nie zwrócę sobie. No chyba, że trzymać stare graty w garażu i przed sprzedażą przekładka na to co było. :decayed:

Widzieli :kox: ale jazda-pany na kiedy spot?w BAU moze?

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 14:44_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218962.0 widzieli ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...