Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje auto niesprawne :/ albo skrzynia albo sprzęgło.. :wallbash: :wallbash: zostaw bratu samochód na miesiąc.. ;(

o losie a zdaje się , że robiłes i sprzęgło i skrzynie. :kwasny:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Joker teraz wiem czemu Ty zawsze kierowałeś do 3miasta :wink4: a tak na poważnie wrócisz obadasz sprawę i pewnie okaże się ze bratu myli się pedał sprzęgła z hamulcem i temu biegi nie wchodzą :decayed:

Opublikowano

moje auto niesprawne :/ albo skrzynia albo sprzęgło.. :wallbash: :wallbash: zostaw bratu samochód na miesiąc.. ;(

A słyszałeś to powiedzenie, że żony, zegarka i samochodu się nie pożycza? :)

Może tylko przegub poleciał. Jakie objawy? Na seryjnym stupie nowego sprzęgła tak szybko się nie załatwi.

Opublikowano
  • Autor

ogólnie jak samochód się odpali to skrzynia jest drętwa.. biegi nie chcą za bardzo wchodzić.. ale najlepsze jest to że jak chciałem ruszyć z 1.. to jak popuszczałem do końca to od razu samochód gaśnie.. nie wiem co może być grane.. :mysli:

wtedy jak mi siadała skrzynia to już wcześniej były oznaki że jest coś nie tak.. a wyjechałem na 4 tyg i od razu cała skrzynia by jebła? chyba nie da się jej tak zajeździć w takim czasie tym bardziej że brat jeździł samochodem sporadycznie.. :mysli:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 09:13_________________________________________________no i w sumie auto zrobione :naughty: odkręciła się śrubka przy wybieraku :polew: na szczęście tylko to :kox: :kox: :kox:

ale pozostała jeszcze wymiana tarcz z przodu, i chyba klocków z tyłu.. bo ciągle mi coś piszczy a wszystko jest wyczyszczone i ładnie nasmarowane więc pewnie wina tanich klocków

Opublikowano

i po co ten lamęt i płacz :decayed:

Opublikowano

mam lampy w garażu, ale chyba rezygnuję z rezania xenonu :chytry:

Opublikowano

Już przyzwyczaiłeś się do ciemności?? :bag:

Opublikowano

:polew:

powiem Ci, że podczas jazdy te światła jakoś dają radę ( w porównania do bi-xenonu z B7 to badziewo) , ale bardziej mnie wkurza ta żółta barwa jak z zewnątrz patrzę , i już zaraz zbiera mi się na rezanie, ale jak pomyślę, że żeby to działało jak trzeba to 3,5 k trzeba wyłożyć jak nic i mi się odechciewa :thumbdown:

chyba sobie jakieś hidy włożę :decayed:

:bag: :laghing2:

Opublikowano

coś masz do hidów :decayed::baseball:

:wink4:

Opublikowano
:no::embarrassed::tongue4:
Opublikowano

Dobry hid ( czyt. do 5000k) nie jest zły :naughty::cool1:

Opublikowano

Nie wątpię, ba, widziałem nie raz na wielu autach, że dają radę, ale ja jestem zwolennikiem tego co fabryka w Inglostadt dała. Ale koszt ori xenonu + spryski+ zderzak+ samopoziom+ montaż+ lakierowanie zderzaka to jednak nie mały koszt :confused4: A potem tego i tak nie zwrócę sobie. No chyba, że trzymać stare graty w garażu i przed sprzedażą przekładka na to co było. :decayed:

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 14:44_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218962.0 widzieli ? :naughty:

Opublikowano

Nie wątpię, ba, widziałem nie raz na wielu autach, że dają radę, ale ja jestem zwolennikiem tego co fabryka w Inglostadt dała. Ale koszt ori xenonu + spryski+ zderzak+ samopoziom+ montaż+ lakierowanie zderzaka to jednak nie mały koszt :confused4: A potem tego i tak nie zwrócę sobie. No chyba, że trzymać stare graty w garażu i przed sprzedażą przekładka na to co było. :decayed:

Widzieli :kox: ale jazda-pany na kiedy spot?w BAU moze?

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 14:44_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218962.0 widzieli ? :naughty:

Opublikowano

Dobra propozycja. Spot w BAU, kiedy Wam pasi? :naughty:

Opublikowano

Witam! Dla mnie w następną sobotę pasuje. :)

Opublikowano

A jak inni? :naughty:

Opublikowano

pasi :kox: ide walczyc z wycieraczka pzdr :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja myślę że mi tez pasowałaby sobota ;)

Opublikowano

Tylko godzina to tak nie wcześniej jak 17-18. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.