Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

A czym przyklejasz materiał? Bo u mnie w kilku miejscach się odkleił materiał od podsufitki i muszę podkleić. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeżeli juz się odkleił to juz nie podkleisz tego tak zeby nie było widać a i tak musisz do tego wyciagać sufit, moja rada wyciągnij sufit, materiał odejdzie ci sam w rękach :decayed: kup nowy materiał tapicerski na gąbce( takiej cienkiej) i klej przeznaczony do podsufitek na pędzel :good: do mnie dziś pewnie dojdzie materiał i klej moze dzis będę kleić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zdecydowanie kupie, WSK 125 lub 175 zarejestrowaną ,jakbyście coś mieli w stodole albo w szopie ew.wiedzieli kto ma to chętnie przytule do siebie :wink4:

pozzzdrawiam :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli juz się odkleił to juz nie podkleisz tego tak zeby nie było widać a i tak musisz do tego wyciagać sufit, moja rada wyciągnij sufit, materiał odejdzie ci sam w rękach :decayed: kup nowy materiał tapicerski na gąbce( takiej cienkiej) i klej przeznaczony do podsufitek na pędzel :good: do mnie dziś pewnie dojdzie materiał i klej moze dzis będę kleić :naughty:

A nie ma jakichś niespodzianek przy demontażu podsufitki? Żeby nie połamać czegoś bo potem będę musiał jeździć bez podsufitki. :>

Jakieś wskazówki? U mnie będzie trochę łatwiej wyjąc bo to avant wiec przez tylna klapę się wyjmie. Muszę to zrobić bo niedługo sufit na łeb mnie spadnie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Ciebie - u mnie w ciagu 2-3 dni materiał praktycznie cały wisiał nad głową, a wcześniej było ok nic sie nie odklejało tylko tak nagle :decayed: trzeba uważać na plastiki mocowanie na zatrzaski, ale spokojnie powoli dasz radę, ja aktualnie ganiam bez podsufitki, słupków itp. juz z 2 dzień :kox:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 12:14_________________________________________________

chłopaki zdecydowanie kupie, WSK 125 lub 175 zarejestrowaną ,jakbyście coś mieli w stodole albo w szopie ew.wiedzieli kto ma to chętnie przytule do siebie :wink4:

pozzzdrawiam :JC_fan:

najpierw zawitaj chociaż na jednego spota :przebiegly:

:bag::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta cała dykta to na czym się trzyma? Tylko na bocznych plastikach czy jakieś zatrzaski? Żebym przy demontażu dachu nie wygiął lub podsufitki nie połamał. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzyma się na uszczelkach( tych co są przy drzwiach, plastikowych słupkach, lampce, rączkach i daszkach. Tylko jak ją wytargasz to ostrożnie, mozna łatwo połamać ta "dyktę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki. teraz trzeba znaleźć chwilkę czasu, żeby to ogarnąć. Gdzie kupowałeś materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro sprzedajacy: tapicerski-sklep, ma też odpowiednie kleje :gwizdanie:

wymontowanie to jakieś 40min. spokojnej roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaraz poolokam. A może alcantarę walnąć sobie na podsufitkę? Będzie jak w S-Line. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaraz poolokam. A może alcantarę walnąć sobie na podsufitkę? Będzie jak w S-Line. :wink4:

Alcantara jest sztywna i nie wiem czy uda Ci się ją odpowiednio wyprofilować na załamaniach np. rączek czy daszków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaraz poolokam. A może alcantarę walnąć sobie na podsufitkę? Będzie jak w S-Line. :wink4:

ALkantara jest sztywna i nie wiem czy uda Ci się ją odpowiednio wyprofilować na załamaniach np. rączek czy daszków

Tego się właśnie obawiałem. Kumpel miał oklejać dach alkantarą ale tapicer mu odradził właśnie ze względu na to co napisałeś. Jeszcze pomyślę, może matula ze zdolnościami krawieckimi mi pomoże i coś się wymyśli. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co Wy chłopaki robicie ze swoimi sufitami w furach że Wam sie odkleja :mysli: u mnie prawie 310kk przebiegu i nic.. :) chyba złych pasażerów wozicie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kramek mlody,zderzka byl na sete malowany przód i po sofcie ona jest tyle wiem.Moge sie dowiedziec wiecej jak ktos bedzie by chciał.pzdr

Napisz do kolegi marcinos80 - on zna właściciela oraz auto. Widać, że w pierwszej aukcji się nie sprzedało.

Autko spoko ale w podobnej cenie kolega kupił fajne B7 1.8TQ 2005 więc może być ciężko sprzedać B6 za taką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek moja podsufitka i przednie słupki już wyrezane :decayed: materiał o jeden ton ciemniejszy ale wyszło kox :kox:

Ja to pewnie w drugiej połowie sierpnia się za to wezmę bo teraz nie mam czasu. Kratki podświetlane już prawie 2 tygodnie leżą - nie ma kiedy wstawić. Dzienne też jeszcze nie podłączone. Ale mogę się pochwalić, że zrezałem suba - teraz fajny basik jest w aucie. Sub ori, tylko oryginalny wzmacniacz zastąpiłem wzmakiem 2 kanałowym Pioneera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to teraz chwalić się co tam jeszcze komu wpadło nowego :decayed:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:19_________________________________________________u mnie grill polift :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie grill polift :bag:

Spoko - sam się przymierzam do takiego grilla. Wiele kosztował? :)

Jutro jadę po akumulator bo mój właśnie wyzionął ducha. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...