Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Moje kratki jeszcze u Grześka, jestem na etapie kołowania kaski na nie (ostatnio miałem trochę wydatków, wiesz jak to jest u biednych studentów) :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sylwek to jak chcesz to wyśle je do Ciebie, a pieniądze wpłacisz jak nazbierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwek to jak chcesz to wyśle je do Ciebie, a pieniądze wpłacisz jak nazbierasz.

Nie lubię brać na kreskę. :wink4: Część kasy już mam, w przyszłym tygodniu będę miał resztę więc poczekam. Ale dzięki za propozycję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie nie rezam nic w furze bo auto zostaje w PL i nie wiem jakie będą jej dalsze losy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może byśmy zrobili spota na 15? bo później jest lato z radiem 5 a ja się wybieram skoro na działkę nie ma pogody :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostosuję. :) Ale żeby potem nie było, że każdy na inną godzinę przyjedzie. Jak zrobimy na 17 to na lato z radiem zdążysz, najlepszy koncert i tak będzie pewnie dopiero ok. 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie dobra :P to ja będę tam jakoś przed 17 na samym koncu parkingu? to chyba żółty kolor.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również podziękował :hi:

a gdzie marcinos80 zaginął ? :gwizdanie:

Się zawiesiłem w olecku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz mam do Ciebie pytanie bo wczoraj na spocie zapomniałem spytać. Ponieważ często latasz trasą S-ki - 3 City - S-ki podpowiedz, którędy najlepiej jechać, żeby nie władować się na jakieś remonty i zatwardzenia. Trasa, którą poleciłeś w tamtym roku była spoko, zmieniło się coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam żeby lecieć Suwałki - Giżycko - Kętrzyn - Bartoszyce - Lidzbark War. - Dobre Miasto - Pasłęk - Gdańsk

jest kawałek taki z 30 km słabej drogi ale tak to dość dobrze się leci i w miarę szybko.. ostatnio leciałem na Olsztyn to jest tragedia.. remonty co chwila.. policji też trochę sie kręci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam żeby lecieć Suwałki - Giżycko - Kętrzyn - Bartoszyce - Lidzbark War. - Dobre Miasto - Pasłęk - Gdańsk

jest kawałek taki z 30 km słabej drogi ale tak to dość dobrze się leci i w miarę szybko.. ostatnio leciałem na Olsztyn to jest tragedia.. remonty co chwila.. policji też trochę sie kręci..

Również polecam w/w trasę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...