Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

Witam Panie i Panowie, wybieram się jutro w Wasze okolice, na Skajzgiry dokładnie. Jak tam sie jedzie? Podobno do samej wioski, 15 km drogą polną :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Witam Panie i Panowie, wybieram się jutro w Wasze okolice, na Skajzgiry dokładnie. Jak tam sie jedzie? Podobno do samej wioski, 15 km drogą polną :disgust:

:bry: ja nigdy nie byłem w tamtych okolicach :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, wyjeżdżam stąd około 22 dopiero więc będę jutro. A szkoda, bo może bym się pokazał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Witam Panie i Panowie, wybieram się jutro w Wasze okolice, na Skajzgiry dokładnie. Jak tam sie jedzie? Podobno do samej wioski, 15 km drogą polną :disgust:

to gdzies w okolicach Gołdap-Dubeninki-Stańczyki, a to że drogą polną nie wnikaj u nas to standard ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że i tak nie będę jechał swoim Audi. Więc jak zobaczycie Rovera 620 w kolorze British Racing Green to machajcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ktoś w ogóle dziś na spocie? bo ja to pewnie nie dam rady wpaść bo mam latania i załatawiania i zakupów przed wyjazdem że ledwo się wyrabiam ze wszystkim :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak by spot był na 19:00 to ja może się pojawię, ewentualnie z małym poślizgiem. Jak coś to i tak pojawię się w parku w godzinach wcześniej podanych. :)[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 17:42_________________________________________________

bedzie ktoś w ogóle dziś na spocie? bo ja to pewnie nie dam rady wpaść bo mam latania i załatawiania i zakupów przed wyjazdem że ledwo się wyrabiam ze wszystkim :confused4:

Nie pitol - znajdziesz 20 minut, żeby wpaść na spontona. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

pozdro z promu chłopaki :naughty:

jakoś buja Wam powiem, ale ważne że droga bez korków :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kilka minut po 19:00, nikogo nie było więc zrobiłem rundę dookoła parku i do garażu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spot jakis się odbył?

chyba każdy indywidualnie :bag: :bag:

ja ze wszystkimi łączyłem się duszą :decayed:

Joker, tam się za burtę za bardzo nie wychylaj bo wypadniesz do wody a A4 to nie amfibia :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 16:27_________________________________________________kto się wybiera na Moto Show do Ełku 7.08? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaa :drool:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Rewelacje z norwegii :decayed: dziś widziałem lamborghini :naughty: i vipera :naughty:

nie wspomnę o X6 jeźdzących parami co chwilę.. a mieszkam w miejscowości wielkości olecka :polew: :polew:

w komisie stoją same B8 i wypasione C6 i chyba poliftowe C6 bo nie wiem czy sa już C7 :polew: no i BeeMki jakieś nowiutkie, no i meśki oczsywiście :D podoba mnie się tu :polew: :polew: a laski nie jeźdzą golfami 3 lub astrami tylko B7 i nowymi A3 :notworthy: muszę se chyba znaleźć to może by dala któraś pojeździć na sobie i jej furze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie zyjecie?? wszyscy na urlopach?? co taka zamułka??

dziś poszedł z mojej strony pomysł w strone rodziców żeby kupić w Norway B5 1.8TQ :naughty: ale ojciec gada że tu nie ma takiej tragedii w zimę i że Q nie aż takie potrzebne, jak go przekonać?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj do zimy do pierwszych mrozów, zrób odpowiednia przejażdżkę tak żebyście oboje mieli pelno w gaciach i puść taki komentarz " a nie mówiłem, bez Q ani rusz" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - może chcesz pomieniać na bix'y: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215853.0

:)

Mi dzielone jakoś się nie widza :wink4: Mam swoje ori i na razie przy nich pozostanę :) Aktualnie jestem na etapie rezania nowego materiału na podsufitkę i obklejania słupków :cool1: Chciałem robic czarny sufit ALE plastiki czyli rączki i daszki itp bym musiał na czarno malowac a to by kiepsko trzymało więc robię ori new pachnący materiał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...