Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Z tym webasto w Sharanach to standard - sypią się dosyć często. Ojciec swoje naprawiał u gościa, który zajmuje się klimatyzacjami, ulica chyba Rzemieślnicza, od W.Polskiego w prawo (jadąc w kierunku Augustowa). Jak ustalę to podam Tobie dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to starszy już u niego robił w zeszłym roku i siadło po niedługim okresie.. :confused4:

a co siadło Twojemu starszemu i jakie koszta były?? ja jutro będę podłączał kompa pod samochód i posprawdzam czy jakichś błędów nie ma.. bo widziałem coś na naszym forum więc może w sharanach też jest podobnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiliśmy Sharana to webasto już nie działało. Problem z tymi dogrzewaczami polega na tym, że jak latem są nie używane to na zimę znowu jest z nimi problem. Nie pamiętam co padło u ojca ale chyba świeca żarowa i coś jeszcze. Ile zapłacił to nie pamiętam ale nie były to jakieś kosmiczne pieniądze.

U Twojego ojca to jest pełne webasto czy tylko dogrzewacz? Bo u mojego ojca jest to tylko dogrzewacz (właściwie to niczym się nie różni tylko nie ma instalacji do sterowania) ale ja mu przerobiłem na ogrzewanie postojowe czyli prawie jak pełne webasto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip nie wiem czy dziś nie widziałem Twojej A6 w BAU jak jechaliśmy ze starszymi na augustów :mysli: jakieś kilka godzin temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sporo kręciłem się po mieście więc bardzo możliwe. Wieczorem bylem w BS na festiwalu Blues'a w BS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sporo kręciłem się po mieście więc bardzo możliwe. Wieczorem bylem w BS na festiwalu Blues'a w BS :naughty:

szkoda ze nie wiedziałem bysmy się stykneli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka akcja : siedzę przed kompem w domu kilka minut po 18 tej, dzwoni kumpel , że będzie za 10 minut i jedziemy do Suwałk. :D

Także wyjazd tzw. spontan.

A Ty johnybravo w BS ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Panowie może wiecie czy kolego Gwerty przebywa teraz na urlopie czy co? Widze że nie pojawia się na forum a chciałem wiedzieć czy doszła do niego kasa, a jak możecie to poproszę o nr tel to wysle mu smska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze w tyg nie bardzo z czasem, mogliśmy w ta sobotę coś wykombinować :cool1: joker co tak szybko uciekasz miałeś w sierpniu wiać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja już w SUW więc jak coś to postaram się pojawić na spontonie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę będę już na pewno sie pakował.. może byśmy we wtorek wykminili jakiś spontan? Ktoś by się pisał? :wink4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 23:40_________________________________________________

qrcze w tyg nie bardzo z czasem, mogliśmy w ta sobotę coś wykombinować :cool1: joker co tak szybko uciekasz miałeś w sierpniu wiać :gwizdanie:

no środa w nocy to już prawie sierpień :tongue4: ale we wrześniu przyjadę.. tyle że nie wiem na ile bo pewnie na obronę i zaliczyć do końca ten warunek bo ćwiczenia udało się w końcu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...