Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde chyba będzie trzeba do niego jakiegoś smsa skonstruować bo nie wiadomo co z nim..[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:36_________________________________________________Johny a gdzie musiałeś gonić po swoją czarnule??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin :) kufaaa tak rozwalonych dróg jeszcze w zadnym innym miescie nie widziałem :shocked:

to pewnie zaraz będziesz miał zawiechę do robienia :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33f8f6446794b267m.jpg

853b8ec3793c4b64m.jpg

-kubły

-tempomat

-grzane d*py

-navi +fis kolor

-1be

-bose

-zmieniarka

autko najlepsze , najgładsze z tych wszystkich co oglądałem.

Ma typowe bolączki modelu b6 czyli włącznik świateł wytarty ,zepsuty schowek.

Fura była warta tego siana :good:

Wielkie gratki wkoncu jest upragnione a4 :decayed: nie takie jak moje ale jest-zartuje spoko autko.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołgiem chłopaki, w poniedziałkem wrociłem. z wczasów. :) szkoda ze sie skonczyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołgiem chłopaki, w poniedziałkem wrociłem. z wczasów. :) szkoda ze sie skonczyły

:bry:

a juz myśleliśmy że gdzieś zaginąłeś.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam namiar na tani i dobry nocleg 100m od morza :gwizdanie:

To zapodawaj - przyda się. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel Żvorune , tel. 00370 460 54037, standardów najwyższej klasy tam nie ma, ale na głowę nie leci, byłem 2 razy z rodzicami i raz z kolegami i było ok, przede wszystkim tanio, mają np. segmenty 2x pokoje 2 osobowe+ łazienka i za to płaciliśmy wtedy 150 Lt, czyli niecałe 40Lt/ osoba/doba więc chyba dobra cena, biorąc pod uwagę, że na ulicy stoją z kartkami "noclegi" i wołają nawet 150-200 Lt/ osoba/doba :chytry: , o wyżywieniu się nie wypowiem bo jedliśmy na mieście ew. własny prowiant zakupiony w tanim miejscowym markecie, przed budynkiem jest parking, na zacisznej dzielnicy, kawałek od morza, innych atrakcji hotelowych nie zauważyłem :tongue4:

tu jest nawet ich wypaśna strona :

http://www.zvorune.lt/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: macie jakieś namiary na noclegi w Pałandze ?

a kiedy lecisz ?

my w piątek się wybieramy , tylko ciekawe jak pogoda wyjdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam wybrać się być może z piątku na sobotę, ale pogoda coś nie za bardzo :kwasny:

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 22:55_________________________________________________wybieram gdzie będzie lepsza pogoda, albo Litwa albo polski Bałtyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem pogodę, i na weekend nie zapowiadają rewelacji :confused4:

'

Pany, kiedy robimy spota ? Może tym razem wpadniecie do BAU? Przy okazji oblukamy autko johny'ego ? Wte macie spotów BAU odezwał się 1 kolega, więc będzie nas tu więcej :kox: [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 10:35_________________________________________________2 dni temu kupował ode mnie B7kę koleś znad morza i mówił, że w tym roku **ujnia z grzybnią nad Bałtykiem, mało ludzi, mało atrakcji, kiepska pogoda :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może być i w BAU. :)

Co do wypoczynku nad morzem to ja byłem w miejscowości Rewa od 17 do 23 lipca i na pogodę nie mogłem narzekać - trafiłem dobrze, w Suw w tym okresie codziennie burze i deszcz a tam fajnie i słonecznie. W ten weekend ma być ciepło ale i burzowo. Tegoroczne lato niestety do najlepszych nie należy. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku już byłem raz nad morzem, pogoda w kratkę ale narzekać nie było można bo było gorąco,

ale w tym roku aura jest na prawdę do niczego, trudno cokolwiek zaplanować :kwasny:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 10:51_________________________________________________Sylwek a gdzie miałeś nocleg w Rewie? Jakie koszta i czy pokoje wolne są żeby jechać bez rezerwacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocowałem w "Willa Bursztynowa" - praktycznie nad samym morzem, my rezerwowaliśmy na początku lipca. Za noclegi płaciliśmy 150 PLN (2 osoby dorosłe, za synka mi nie policzyli, w tym śniadanie dla 3 osóB). Standard dosyć dobry jak na prywatne kwatery (TV LCD, łazienka w pokoju, lodówka, balkon).

Co do wyjazdu w ciemno to nie wiem jak z wolnymi miejscami ale przy tej pogodzie powinieneś coś znaleźć i bez rezerwacji. Rewa jest bardzo spokojną i cichą miejscowością - nie to co Władysławowo. Jak ktoś chce odpocząć w ciszy i spokoju, bez walki o miejsce na plaży to polecam. Jak będziesz się wybierał do Rewy to dam Ci namiar na zajebistą restaurację - obiad za 22 PLN'y podawany na talerzu od pizzy. Najesz się do oporu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...