Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

będę jakoś na początku września w PL więc zaczekajcie na mnie ze spotem :naughty:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 14:59_________________________________________________Marcinoss.. z tego co pamiętam miałeś A3 kiedyś.. powiedz mi czy do przedliftowej można założyć na tył i przód lampy z polifta? tak samo z konsolą środkową? orientujesz się w tym może? :cool1:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 18:37_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s3-1-8-5v-turbo-quattro-full-C19622577.html :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

będę jakoś na początku września w PL więc zaczekajcie na mnie ze spotem :naughty:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 14:59_________________________________________________Marcinoss.. z tego co pamiętam miałeś A3 kiedyś.. powiedz mi czy do przedliftowej można założyć na tył i przód lampy z polifta? tak samo z konsolą środkową? orientujesz się w tym może? :cool1:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 18:37_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-s3-1-8-5v-turbo-quattro-full-C19622577.html :slina:

Siemka, to samo jest chodzi o lampy- stare wywalasz i nowe na miejsce starych.Konsola praktycznie niczym sie nie roznila od przed na polifta.W wersji a3 8p oczywiscie cala bryla inna i srodek. :hi:

s4 dwa silniki 210konny i 225PS i 270-280Nm wiecej http://www.a3-club.net/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=

stary moj klub,miłej lektury.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do usłyszenia w poniedziałkowy wieczorek :wink4: Kierunek----- Palaga :hi:

pocztówkę z litwy bys wysłał :cool1:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 10:33_________________________________________________ :hi:

Wam też forum nie chodzilo przez jakies 2 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisała co Karol :decayed:

ja sie wybyczyłem za wszystkie czasy , było super :good:

właśnie wróciłem :decayed: pogoda normalnie lepszej nie można było sobie wyobrazić :kox: droga za***ista-trochę przegoniłem COOO. Moim zdaniem nie warto jechać nad polskie morze, tam można powiedzieć że nawet i taniej wychodzi :good: Morze jest czyste, plaża również, miasteczko spoko pod każdym względem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki od tej soboty za tydz przyjeżdżam do Suwałk na jakiś czas ;) robimy może jakiegoś spota w niedzielę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki od tej soboty za tydz przyjeżdżam do Suwałk na jakiś czas ;) robimy może jakiegoś spota w niedzielę? ;)

tym nowym B7, o którym tu pisaliśmy ostatnio? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki od tej soboty za tydz przyjeżdżam do Suwałk na jakiś czas ;) robimy może jakiegoś spota w niedzielę? ;)

tym nowym B7, o którym tu pisaliśmy ostatnio? :mysli:

szybko się dorobił :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam po zlocie.

było fajnie, moze bez wiekszych kokosów. ale ludzi mozna było bardziej poznac przy niskej frekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam po zlocie.

było fajnie, moze bez wiekszych kokosów. ale ludzi mozna było bardziej poznac przy niskej frekwencji

Grzesiek, jak oceniasz zlot w porównaniu do Bukowiny ? :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowina a Samociązek to niebo a ziemia, jeśli chodzi o ośrodek, noclegi, posiłki

ale tu było mniej ludzi i z każdym byłą okazja sie lepiej poznać. tu 30 osób, w bukowinie około 170.

wiec nie da sie porównać, obu zlotów.

oba uważam za bardzo udane.

i na pewno z Enkeli lecimy na wiosnę do Bukowiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na pewno z Enkeli lecimy na wiosnę do Bukowiny

to już jest nas 3 :decayed:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 21:06_________________________________________________Pany kiedy spot?

zapraszam do Augustowa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...