Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

sylwiasty to nawet dobrze, bo ponoc tez mam po jakims virusie, ale tylko wiadomo ze przeplywka wiecej wskazuje i o. Chodzi mi o kat zaplonu, u mnie jest na 16, a to sporo, podczas odpalania dosc dlugo kreci i tak z pewnym przerywnikiem, i dosc czesto leci mi woda z tlumika, mysle ze leje mi troche.. sonda w sumie ok, jesli chodzi o VAG-a.. Spalanie, coz.. moglo by zawsze mniej ;) Jak bys mial jakies swoje logi przed programem i po, to z checia sobie na spokojnie przeanalizuje.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest nas juz kilku <zakokszonych> :cool1: gratki sylwek ciekawe ile by wypluło na rolkach.pzdr

Sam jestem ciekaw, nie tyle o liczbę kobył co o Nm. :) Turbina powinna dmuchnąć ok. 1,0 bar w peaku, niestety na moim zegarze trochę słabo widać w dzień, w nocy nie miałem okazji polatać więc jeszcze nie wiem. Na pewno dmucha 0,9 b bo tyle widziałem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo Sylwek.. to teraz masz jedynie 2 x mocniejszą furę niż moja :polew:

zastanawia mnie kreska -> Ty i Marcin ;)

Dziękuję ale nie wciągam. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo Sylwek.. to teraz masz jedynie 2 x mocniejszą furę niż moja :polew:

zastanawia mnie kreska -> Ty i Marcin ;)

zażywasz przegrywasz pamiętajcie :kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odme zrobilem, hamulce przod rowniez, wiec moge sie przejechac z kobito i z malutkim. No chyba ze bedzie padac albo nikogo nie bedzie to dajcie znac, to nie bede lecial z Grajewa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co do soboty to jeszcze na tą chwilę mam znak zapytania, wszystko zależy jak wyjdzie z czasem :embarrassed: i czy Filip ma tam dobry kebab :wink4: jakaś fajna dyskoteka tam jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co do soboty to jeszcze na tą chwilę mam znak zapytania, wszystko zależy jak wyjdzie z czasem :embarrassed: i czy Filip ma tam dobry kebab :wink4: jakaś fajna dyskoteka tam jest??

Cizas - ten znowu z tym kebabem. :facepalm: Pójdziesz na dancing do Albatrosa. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być, a kebab się znajdzie - przy parku ponoć dobre są :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwałki jadą przez Raczki tak? To można by się złapać i dołączyć do was jak coś np. na placu w Raczkach, tylko trzeba by ustawić jakąś konkretną godz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwałki jadą przez Raczki tak? To można by się złapać i dołączyć do was jak coś np. na placu w Raczkach, tylko trzeba by ustawić jakąś konkretną godz. :)

A czemu przez Raczki? :) Ja myślałem, żeby lecieć przez Nowinkę. Wpadaj do SUW i polecimy razem do BAU. Zbiórka ok. 16:45 w standardowym miejscu, ok. 17:00 startujemy więc się nie spóźnij. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech będzie 17:30 w przyszłą sobotę. A gdzie sobie życzycie się spocić w BAU? Może gdzieś przy plaży miejskiej ?

Padła taka propozycje więc niech tak zostanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...