Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez sie pochfalę.

wczoraj wtrwałem

http://allegro.pl/alufelgi-firmy-volkswagen-orginal-2-sztuki-i2038167665.html

kupiłem poza allegro to jeszcze troszkę wytargowałem

teraz jeszcze dwie. i na wiosne lądują 18:)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 237,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

300 za dwie czy za sztukę? :) Zresztą nawet jak za sztukę to i tak dobra cena.

Sam też się zastanawiam czy nie szukać felg w aukcjach z 1 lub 2 sztukami, można trafić w dobrej kasce. :)

Opublikowano

za dwie :thumbup: :thumbup:

zgadzam sie na sztuki idzie dorwac w dobrych cenach.

Opublikowano

za dwie :thumbup: :thumbup:

zgadzam sie na sztuki idzie dorwac w dobrych cenach.

Farciarz. :):good:

Opublikowano

sylwiasty mod na plus :)

Ja dzis kupilem licznik z FIS-em i kostke czerwona, zostalo mi zdobyc manetke. Ktos przerabial bez fisa na fisa ? :) Duzo z tym babrania, kabelkomanii ? ( Licznik mam rowniez przedliftem, wiec boczne z tego co wiem beda pasowac, i rowniez jest od 1.8T tylko ze od angola ) Moze ktos po krotce opisac co pokoleji zrobic ? I moze ktos ma dojscie albo chce sprzedac manetke pod fisa ? Jesli nie, czeka mnie przekopanie 175 stron watku o zmienie licznika :disgust:

Opublikowano

sylwiasty mod na plus :)

Ja dzis kupilem licznik z FIS-em i kostke czerwona, zostalo mi zdobyc manetke. Ktos przerabial bez fisa na fisa ? :) Duzo z tym babrania, kabelkomanii ? ( Licznik mam rowniez przedliftem, wiec boczne z tego co wiem beda pasowac, i rowniez jest od 1.8T tylko ze od angola ) Moze ktos po krotce opisac co pokoleji zrobic ? I moze ktos ma dojscie albo chce sprzedac manetke pod fisa ? Jesli nie, czeka mnie przekopanie 175 stron watku o zmienie licznika :disgust:

kolega zadymiacz ma manetkę fis do sedana przedlifta, wal do niego :)

Opublikowano

sylwiasty mod na plus :)

Ja dzis kupilem licznik z FIS-em i kostke czerwona, zostalo mi zdobyc manetke. Ktos przerabial bez fisa na fisa ? :) Duzo z tym babrania, kabelkomanii ? ( Licznik mam rowniez przedliftem, wiec boczne z tego co wiem beda pasowac, i rowniez jest od 1.8T tylko ze od angola ) Moze ktos po krotce opisac co pokoleji zrobic ? I moze ktos ma dojscie albo chce sprzedac manetke pod fisa ? Jesli nie, czeka mnie przekopanie 175 stron watku o zmienie licznika :disgust:

Ja zmieniałem licznika na ten z fis'em. Potrzebne info mogę Ci wysłać na maila. Jeśli licznik jest przedliftowy z kostkami 26 pinowymi to podłączysz bez problemu. Jedyne co musisz zrobić to wiązkę manetka-fis, doprowadzić sygnał spalania (znajdziesz go w kostce pod sterownikiem silnika) oraz zamontować czujnik temperatury oleju i podłączyć (instalacja jest, sygnał do licznika musisz doprowadzić też z kostki pod sterownikiem).

Opublikowano

sylwiasty wielkie dzieki :wink4: Informacje bedą bardzo pomocne :good: . Jak bym mial jakies watpliwosci to nie omieszkam jeszcze Ciebie zapytac. :hi: Jak bede mial juz wszystkie graty i zrobi sie moze cieplej to zabieram sie za rezanie :naughty:

Opublikowano

sylwiasty wielkie dzieki :wink4: Informacje bedą bardzo pomocne :good: . Jak bym mial jakies watpliwosci to nie omieszkam jeszcze Ciebie zapytac. :hi: Jak bede mial juz wszystkie graty i zrobi sie moze cieplej to zabieram sie za rezanie :naughty:

Śmiało pytaj, mam już za sobą montaż "online" przez internet. :)

Opublikowano

Wracając do zlotu w Bukowinie. W sumie byłem w górach na sylwestra, ale tak mi się tam podoba że chętnie bym się wybrał. Nigdy nie byłem na tego typu imprezach. Warto udać sie na takie coś? Ktoś z okolic rusza bądź namyśla się na wyjazd?

Opublikowano

Wracając do zlotu w Bukowinie. W sumie byłem w górach na sylwestra, ale tak mi się tam podoba że chętnie bym się wybrał. Nigdy nie byłem na tego typu imprezach. Warto udać sie na takie coś? Ktoś z okolic rusza bądź namyśla się na wyjazd?

Filip się wybiera no i Johny coś tam przebąkiwał ale nie wie, czy kobieta mu delegacje podpisze. :polew:

Ja też miałem farta i upolowałem 1BE na przód (tył leży już jakiś czas, brakowało przodu) więc proces "bliżej gleby" zapoczątkowany. Z montażem wstrzymam się chyba do wiosny a przynajmniej do marca bo jak śniegu dowali to jeszcze będę sobie w brodę pluł, że założyłem. :wink4:

Komplet razem z amorkami dorwałem w cenie niższej, niż niektórzy na forum sprzedawali same sprężyny 1BE. Ale polowałem kilka miesięcy. :naughty:

No i fotka zabawek:

IMG_9814.jpg

Opublikowano

Wracając do zlotu w Bukowinie. W sumie byłem w górach na sylwestra, ale tak mi się tam podoba że chętnie bym się wybrał. Nigdy nie byłem na tego typu imprezach. Warto udać sie na takie coś? Ktoś z okolic rusza bądź namyśla się na wyjazd?

Jadę ja, może Johny, Gwerty z kobietą ( oni ruszają z Poznania i widzimy się na miejscu).

I tak w odpowiedzi na pytanie czy warto. Słuchaj, nie będę Ci się rozpisywał jaka to zaje.bista impreza. Powiem tyle, że ja jadę tak trzeci rok z rzędu i to mówi samo za siebie. Atmosfera na zlocie jest nie do przebicia i nie ma co porównywać jej z 1 dniowym kilkugodzinnym wypadem :kox:

Opublikowano

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

Opublikowano

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

każdy z tych, którzy będą był kiedyś pierwszy raz :wink4:

2 lata temu z naszego okręgu ( nawet nikt z Białegostoku czy Olsztyna nie był :no: ) byłem tylko ja i też było megaaaa , rok temu rozpoznałem sporo ludzi, którzy mnie też rozpoznali i było super.

Ja byłem 2 razy w Bukowinie i raz na letnim rok temu w Jarosławcu. :good:

I nie mów, że będziesz sam i nowy :tongue4: , bo będę ja, Gwerty , może Johny i będzie na prawdę :good: :good:

Tym bardziej, że pensjonat w Bukowinie jest od kilku sezonów sprawdzony, jedzonko, kapela góralska, pokoje, obsługa i inne są nie do podrobienia :cool1:

Opublikowano

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

A ten znowu swoje. :) Młody - bierzesz litra, szybka integracja :bry::drunk: i będzie tak :thumbup:

Opublikowano

No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?

A ten znowu swoje. :) Młody - bierzesz litra, szybka integracja :bry::drunk: i będzie tak :thumbup:

i wszystko jasne :good:

Także Kasjan szykuj kasę na koniec marca i jedziemy do BT :kox:

Opublikowano

No to wszystko jasne :D pozostaje tylko zapytać o przepustkę od ukochanej i się zapisywać.

Opublikowano

pozostaje tylko zapytać o przepustkę od ukochanej i się zapisywać

a może i ukochana chciałaby też :naughty:

PS. Raczej chciałbyś swoim autkiem się wybrać ? czy dołączyć ? :wink4:

Opublikowano

Szczerze to nie myślałem jeszcze o tym, ale chyba swoim, no troche na PB pójdzie kasy no ale tak bez mojej a4 na zlocie klubu a4 :P nie wiem jeszcze.

a ukochaną może wezmę jak będzie grzeczna :gwizdanie:

Opublikowano

No jeżeli swoim to spoko , ja 2 razy byłem sam, w tym roku mam zabrać 2 lub 3 osoby z klubu z okolic Warszawy i dlatego pytam, żeby na koniec nie wypadło, że się rozmyślisz bo samemu Ci nie będzie chciało się jechać ew. przeliczysz koszty i Ci za drogo wyjdzie :)

Z Augustowa do Bukowiny jest ok 800 km :cool1: w każdym razie pojedziemy ( co prawda na początek tylko 2 auta ) , ale kolumną :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.