Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi maglownicami to widze typowy problem chyba w B5, to tak jak psujace sie pompki centralnego zamka :decayed: . Ja szukajac popiskiwania wymienilem pol silnika samochodu ( Napinacz pask. wiel., pompe wody, kolo pasowe z tl. drgan, pompe wspomagania, regeneracja alternatora) a okazalo sie ze podnioslem przewod od wspomagania i cisza, gdzies musiala sie kryza przytykac. Nie bylbym tak bardzo wku.. gdy nie to ze tych czesci jeszcze nigdy od kupna samochodu nie wymienialem ). I kiedys poruszylem temat z mechanikiem to mowil ze dosc czesto przyjezdzaja B5 do niego albo na wymiane magla, wezy laczacych magiel z pompa jak i same pompy, zworki w maglownicach/przewodach bo sie przycinaja i cale cisnienie idzie albo w magiel i rozsadza uszczelnienia albo pompa dostaje po tylku i ew. niektorzy mowia ze maja pienienie sie plynu w zbiorniczku. Uff..

A i zdrowka zycze Sylwek :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hop hop? Jest tu kto? Co tam slychac koledzy? Na zimoweczkach juz? W koncu jeden dzien wolny i mozna sobie pograc w gta v bez wyrzutow sumienia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ja jeszcze na letniakach ale zimówki już po przeglądzie przygotowane do montażu.:decayed:

Kamilo a na czym pykasz w GTA? Ja ostatnio dostałem od kumpla PS2 i niestety na nią nie ma GTA V ale chodzi mi po głowie GTA San Andreas. Można wyrwać na allegro za kilka zeta. A może ktoś ma jakieś gry na PS2, które mu się znudziły?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie juz zimaa na aucie. Ja na ps3 pykam. A na ps2 to same piraty mialem wiec jak masz przerobiona to moze cos znajde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moja jest nieprzerabiana i w sumie nie będę przerabiał bo przy cenach gierek na allegro to nie ma sensu.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to niedziela tylko, ewentualnie piatek. A co bedziesz w suwalkach? To pewno trzeba jakiegos spota ukrecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

U mnie na weekend będę miał gości więc nie dam rady. Chyba, że piątek lub poniedziałek wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to niedziela tylko, ewentualnie piatek. A co bedziesz w suwalkach? To pewno trzeba jakiegos spota ukrecic ;)
US mnie wzywa wiec bede.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to niedziela tylko, ewentualnie piatek. A co bedziesz w suwalkach? To pewno trzeba jakiegos spota ukrecic ;)
US mnie wzywa wiec bede.

No to jakos sie ugadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil co robisz w sobote około 15-17?

będę w plazie na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz juz sie przemeldowal z tego co mi wiadomo ;p zdradzil nas ;) Grzesiu pasuje ale bardziej 17 ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki dobry sluch macie ;p obecnie celuje w b7 3.0tdi ale to sie zobaczy co wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. U mnie nastąpiła zmiana planów i jak coś to w sobotę o 17:00 mi pasuje więc się pojawię - rozumiem, że spot pod Plazą.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozpoczecie sezonu zimowego jak pod plaza ;p ok ja bede. Filip doktoraty robi w stolicy wiec sie wypowiadam za niego ze go niebbedzie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...