Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A właśnie tak wyglądało strojenie ze strony mojego magika, krótka przejażdzka autem, coś tam poustawiał. Tydzień później przyjechałem to korekty zrobił na postoju, taki cwaniak.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie skasował kasę i myśli ze będzie ok a uto stroi sie podczas jazdy i tyle

Wysłane z IPHONA 6 PLUS

Opublikowano

Od 200zl w gore za dwa zaciski z jarzmami jezeli cos trzeba wymieniac cena jest wyższa o cenę czesci

Dev, a na jakich częściach robicie?

Opublikowano

TRW Ate QB AF

Opublikowano

Jednym zdaniem, krzywdy mi nie zrobisz :P


Bo moje wyglądają tak, jak poniżej, więc to aż szkoda w ogóle regenerować a nie mogę sobie pozwolić a nawet nie mam jak teraz zdjąć ich.

Muszę szukać jakichś drugich, ale w stanie nadającym się. Zarówno tył jak i przód.

No i pewnie się razem rzucimy z bediksem i prezesikiem w jeden karton :P

9465962988_132f2d130a_m.jpg

Dev, a tyłu gotowego nie masz aby tylko odesłać swój?

Przód to jeszcze kupię, ale tył...

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano

Nie mam

Opublikowano

witam szukam kogos w szczecinie kto za niewielkie pieniadze zakodouje mi immo w nowym kluczyku

pacjent audi a3 2004 r 1,9 diesel

Opublikowano

Kurwaaaaaaa jakas paranoja

Wiem ze mam heble sprzodu 280/25 bo raz ze kupowalem u dzika tarcze , 2 ze dev mial moje zaciski w łapach co wyklucza ze MSM zryty lep

I nagle k**wa jego mac w dupe w żadnej etce ani niczym nie ma schematu moich hebli

k**wa tyle ofert na allegro było kiedyś i nagle co ? Zniklo ?

Wszystko wentylowane 280 są 22

Opublikowano

No przecież ci znalazłem....

... w brazylijskim rzucie Passeratti B5.

OE:

VW 8E0 615 301 C
VW 8E0 615 301 A

czyli 282,5x25

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano

Bediks, u Ciebie jest 280/22 a nie 280/25mm

Opublikowano

No jak :'(

To ja juz jakies bicia chyba mam bo k**wa dałbym sobie ręce uciąć

Az zmierzę miarka tarcze

Opublikowano

Opublikowano

No jak :'(

To ja juz jakies bicia chyba mam bo k**wa dałbym sobie ręce uciąć

Az zmierzę miarka tarcze

w74ipnwa.png

Opublikowano

bediks, pamiętaj, "rozmiar nie ma znaczenia" :decayed:

Opublikowano

tomku ja to widzial i to w pieciu roznych programach tyle ze nie wiem dlaczego mi sie ubzduralo ze 22 to pelna tarcza a 25 wentyl rowniez przy 280

marcin dlatego jezdze 1,6 a nie 1,8 t

i nie musze sobie niczego niczym prezedluzac :grin:

Opublikowano

Mam 1.8T bo wożę powietrze a ono swoje waży no a jak załaduję to po sam dach.

Ale to nie ja wożę się po mieście Mercem Sprinterem albo VW Transporterem i to przez większość dnia na pusto a jak już to jakichś pijaczków tylko. ;)

Opublikowano

Ahahaha właśnie ze nie bo Fiat ducato

Opublikowano

Fiat,.....

Fiut nie Fiat, nie chwaliłbym się ;) Chociaż nie ważne, ważne, że służbowy i tankować za swoje nie trzeba, co nie ;)

Opublikowano

No w prywatnym nigdy nie udalo się zagrzac tak tarczy żeby była czerwona jak lawa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.