Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe spoko Marcin spoko :D no troszke włożyłem kasy w moje autko nie powiem że nie :D w końcu radyjko nagłośnienie aluski itd troszkę mnie kosztowało hehe :D teraz przyszła kolej na dorezanie audio do końca :)

a kto się drapie ten się drapie powiedz Marcinie skąd te zadrapania na ciele ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko wkoncu coś zrób by to radyjko nie latało ci w kieszenie jak żyd po pustym sklepie :D

Zadrapania od Ciebie :D jak cos nie idzie po Twojej myśli :) to tak właśnie reagujesz:) jak baba:) chyba ci kosci miłości też kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie ważne dziewuchy :evil: maciek zrób tipsy a potem weź sie za te klocki. Tyyyy mozna u was dostać drewno w Stargardzie??? szukam desek na kanał:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chciałbym bys ty podjechał jak byś wyruszał gdieś w tamte klimaty :D

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 10:43_________________________________________________No to co Panowie i Panie czas powiedzieć: "do zobaczyska!" Koniec urlopu i forum znowu odpocznie ode mnie :) do zobaczyska za 6tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3majscie się guuuuys jeszcze kilka godzin i pakuję swoją audine, choć pewnie ona ucieszona bo odpocznie od tych dziur i wkońcu bedzie jechała prosto :D[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 08:55_________________________________________________ok trzymajcie się :) właśnie wyruszam ! pozdro i do zobaczyska next time !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alo szczecin :) szukam jakiegos sklepu w szczecinie gdzie maja duzy wybor kaskow motocyklowych / samochodowych ;)

kask glownie potrzebny na zloty vw/audi w skandynawii gdzie wprowadzili teraz wymog posiadania kasku podczas jazdy po torze / lotnisku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by chciał to bmw klub szczecin robi zlocik na lotnisku w makowicach 5 września, około 70 km od szczecina. wyjazd Słoneczne(parking obok Reala) 8:30 wyrusza kolumna na Makowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest zamknięte na amen i można jakoś na nie wjechać :naughty: zresztą wiesz że dla chcącego nic trudnego :decayed:

A tak po za tym to skąd wiesz że jest zamknięte?? byłeś tam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem, że ktoś to wykupił i zamknął dla ludzi z zewnątrz. Mam kolegę w Płotach i mówił, że próbowali tam wjechać to się musieli ganiać z jakimś ochroniarzem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm poganiać mówisz?? wiesz może być niezły fan się z jakimś śmiesznym ochroniarzem poganiać :decayed: będę się musiał tam kiedyś przejechać i zobaczyć co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makowice?? a chłopaki wiedzą o tym że te lotnisko już zamknięte??

spoko luz, bmw klub szczecin jest dogadany z właścicielem, płacą niewielki haracz i są wpuszczani, byłem ostatnio na tym lotnisku z nimi. Zbierali po 10 zł od auta chyba dla tego gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...