Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 aut na krzyż, jedna bmka sie zepsuła i po kilku h odpalili, druga była tylko na chwilę...... trzeba chyba kupić poloneza i samemu robić drift :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojarzy ktoś czarne a4 b5 avant TDI na blachach ZMY? Ciąłem się dzisiaj z takim na mieszka, pozdro dla kierowcy za miły przejazd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma ktoś moze dojscia do tanich czesci używanych :D? szukam schowka do b6 czarnego od strony pasażera , klapka mi odpadła.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to strasznie nie dobrze :/ Mi się uwalił jeden :) ale naprawiłem sam :) za całe drzwiczki z zawiasem zapłacisz trochę kaski nie chciałbyś sam spróbować to naprawić ? Ja pokleiłem zawias takim specjalnym klejem od kolegi i trzyma do dziś jedynie tylko pomajstrowalem z siłownikiem ( zrobiłem w nim małą dziurkę aby mógł spokojnie chodzić) . Pewno przed tym jak zawiasy pękły to schowek ciężko Ci się otwierał i tak jest we wszystkich B6. Masz tutaj linka jak jeden z kolegów się za to zabrał - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=121120.0;highlight=p%EAkni%EAty+zawias+od+schowka. Ale Ty nie musisz robić dziur i wsadzać wkrętów można to pospawać albo posklejać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z kumplem zabralismy się za rozbieranie drzwiczek to znalem te tematy ale kurde drzwiczki mam porozklejane z kazdej strony bo chcialem zrobic to samo ale tak zeby nie bylo widac śróby .. ale spróbuje z tym ze i tak szukam calego schowka hehe, gdyby tylko jeden zawias się urwał to jeszcze ale drzwiczki chodziły leciutko a oba sie urwały.. nie wiem czemy :wallbash: ale dzieki za linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOZE za dwa tygodnie bede mial mozliwość zalatwienia tanio oponek bo czekam tez do siebie.. tanio czylo ok 40-50 za sztuke jezeli sie uda

, jezeli nie spieszy ci się az tak bardzo to mozesz poczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bardziej po rozmiarze.. napisz mi na pw jaki rozmiar potrzebujesz ja powiem ze taki jest potrzebny i jak bedzie to ci dam znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jaki serwis polecacie ale mega mega dobry do sprawdzenia kół. W zeszłym roku kupiłem stalówki i zimówki wszystko nowe i od początku przy wiekszych prędkościach czułem ze auto podskakuje, przejezdzilem zime myslalem ze zle wywazyli. Na letnich jak zawsze wszystko ok i w tym roku znow pojechalem z zimowym na stalowkach do innego serwisu, tam wyważyli i bylem pewny ze to napewno jest to. No coz znow to samo przy 120 czuje ze cale auto zaczyna lekko podskakiwac czuc na kierownicy drgania.

Opony nowe, felgi nowe i nie wiem co jest.

Zatem szukam porządnego serwisu gdzie dokladnie sprawdza całe koła co sie dzieje ze auto podskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do auto-plus na wernyhory 15 , ja tam zawsze jezdze z kolami, przegladem, jakims stukaniem czy bóg wie czym..

jak cos podam Ci numer tel : 91 433 23 40 lub 91 482 27 11

powiesz co sie dzieje i znajdziecie przyczyne bo moze być jakaś inna niż koła..

Mój Tata jest rzeczoznawcą i tez zawsze tam kieruje auta które trzeba dokladniej sprawdzić, geometrie, koła czy inne pierdoły zrobią bez problemu.

Podeśle ci jeszcze PW... moze zrobią z rabatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Yahoo może to się wydać śmieszne ale czy sprawdzałeś łożyska koła ? może kwalifikują się do wymiany, wiem że może się wydać śmieszne ale warto zobaczyć

Tylko jedna kwestia, na kołach letnich (alufelgi i opony letnie) nie występuje ten problem natomiast na nowych kołach zimowych po wyważeniu auto podskakuje przy duzych predkosciach. Na rownej nawierzchni to i przy malych predkosciach okolo 40 km/h tez czuc podskakiwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...