Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie możecie polecić dobry warsztat do wymiany uszczelniaczy wału przy skrzyni i dyfrze w B6 quatro w okolicach Stargardu lub Szczecina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Przecież zamek normalnie jest zamknięty i siłownik chyba nie służy do ryglowania, więc wystarczy tylko + do otwarcia.

jesli silownik to tylko wspomaganie elektryczne zamka ...

a4klapa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F111 to microswitch w zamku.

F248 to microstyki, którymi otwieramy klapę.

V139 to siłownik co pokazywałem.

Tak jak mówiłem, 2 przewody i tylko otwarcie, więc nie ma sterowania +/-. Jest/nie ma, po co o tym dalej :huh:

Od konwentu lekarzy pacjent nie wyzdrowieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od konwentu lekarzy pacjent nie wyzdrowieje.
a i tak winne beda polamane kable w przelotce klapy... :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od konwentu lekarzy pacjent nie wyzdrowieje.

a i tak winne beda polamane kable w przelotce klapy... :decayed:

:wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie znacie jakiś zakład albo kogoś, kto by mógł pomóc w ogarnięciu rns-e. Przeszedłem z concerta 2 na rns-e led i problem polega na tym że radio wyłącza sie co 30 min. Byłem w 2 warsztatach w Szczecinie ale nikt nie może się połączyć z nią i zmienić kodowania :/. Podświetlenie dziła, sterowanie z kierownicy też . Brak komunikacji z fis i gaśnie po 30 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rns-e fabrycznie i tez gasnie po 30min. próbowałem ostatnio gdziesz w menu radaia znalezc jakac opcje ale - nadaremnie- chyba ze jest w tzn ukrytym menu.chodź nie koniecznie moze byc ono dostepne z palca-trzeba najpierw kompa podłączyc i zrobic sobie tzw otwartą bramkę aby móc tam wchodzic. na YT sa filmiki jak wejsc tam jak zrobic reset RNSki itd...

na wojska polskiego koło TV sz-ńskiej jest ogarnięty chojny w tych tematach...i tak samo (ponoć) jakieś ludziki za platanem (w podwórzu) na jagiellońskiej na przeciwko szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie polecić dobry warsztat do wymiany uszczelniaczy wału przy skrzyni i dyfrze w B6 quatro w okolicach Stargardu lub Szczecina?

Wójcik szczecin

Wysłane z telefonu za pomocą kciuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi kogoś ogarniętego bo po założeniu BT kiery muti i tempomatu wywali mi błędy. nie działają wszystkie przyciski na kierownicy a dodatkowo mój telefon Nokia Lumia 635 nie łączy się z BT.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi kogoś ogarniętego bo po założeniu BT kiery muti i tempomatu wywali mi błędy. nie działają wszystkie przyciski na kierownicy a dodatkowo mój telefon Nokia Lumia 635 nie łączy się z BT.

Bardzo proszę o pomoc.

Na ul.Dworskiej masz AUDION

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś słyszał, widział, wie sporo aut jak dobrze widziałem na Holenderskich numerach

Wszystkie z wyższej półki i pooklejane , A6 allroad, Volviacze, Toyoty itp , większość widziane na Pomorskiej i okolice Słonka

Jakiś rajd- zlot ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj na Słonku widziałem S7 na blachach NL oklejoną numerami startowymi i jakimiś reklamami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja mam rns-e fabrycznie i tez gasnie po 30min. próbowałem ostatnio gdziesz w menu radaia znalezc jakac opcje ale - nadaremnie- chyba ze jest w tzn ukrytym menu.chodź nie koniecznie moze byc ono dostepne z palca-trzeba najpierw kompa podłączyc i zrobic sobie tzw otwartą bramkę aby móc tam wchodzic. na YT sa filmiki jak wejsc tam jak zrobic reset RNSki itd...
na wojska polskiego koło TV sz-ńskiej jest ogarnięty chojny w tych tematach...i tak samo (ponoć) jakieś ludziki za platanem (w podwórzu) na jagiellońskiej na przeciwko szpitala.

to chyba zabezpieczenie przed wywaleniem aku w kosmos. Wszystkie nowsze auta mają tak seryjnie ustawione, że audio wyłącza po 30 min i trzeba ponownie włączyć, w passacie mam identycznie, nie chciało mi się szukać w kodowaniu gdzie to zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu aku ... ktoś z naszych przyjdzie na kolejny zlot piechotą, czy to nie nasz? Przyznać się ;-)

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150115/STARGARD/150119829

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tam gdzie skręt na barzkowice , norma w tym miejscu , bo jest zdradzieckie jeśli chodzi o wyprzedzanie szczególnie od strony krapiela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś klamoty do b5 FL w avancie ?

Albo gdzie szukać ?

Jakieś szroty w Szczecinie lub okolicach, w Żydowcach to czego poszukuje nie mają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podjuchach mają francuskie, jesli mowa o tym szrocie na Ciasnej

Poszukuje boczków w rozsądnej cenie tylnych co mają uchwyty do zaczepiania rozwiniętej rolety

Listwy dolne drzwi, tył lewe i prawe i może dokładkę zderzaka :wink: przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...