Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zderzak ala RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiszka. odpusc sobie. z diesla RS4 robic? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Ja tylko jestem ciekawy jak ten zderzak pasuje bo to jakiś laminat?

Opublikowano

A nie lepiej Ci dołożyc siana i zrobić program? banan będzie większy od ucha do ucha :good:

Opublikowano

No koledzy Ci napisali co myślą , a ja powiem że mają racje i w 100% się z nimi zgadzam :good:

Opublikowano

ja się zgadzam z kolegami :decayed: kiedyś chciałem do swojego auta (poprzedniego) coś takiego założyć to kumpel lakiernik powiedział że jak sobie kupie coś takiego to on mi móze tylko pomalować i wypad z tym bo montowaŁ tego nie będzie :polew:

Opublikowano

Mnie to samo co koledze wyzej powiedzial lakiernik jak mu przywiozlem progi S4 z tworzywa :)

Odpusc sobie temat. Jak chcesz zeby bylo ladnie to kup sobie ori zderzak S4 i bedzie pieknie. Zderzak na boczne slizgi pasuje, wystarczy dorobic nowe tulejki przy przednich klach (ja dorobilem je za 15zł) i gites :good: + malowanie dokladki tylnego zderzaka :cool1:

Zapewniam Cie ze jesli juz jezdzisz Audi i kupisz sobie cos z laminatu to bedzie Twoj pierwszy i ostatni raz.

Takie wyroby to do Golfow i Astry :decayed:

:a4fan:

Opublikowano

Grzechu przyjedz do mnie z makitami będziemy montować zderzaka :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie. Kupować tego nie miałem zamiaru, chciałem tylko wiedzieć jak to się ma do oryginalnego zderzaka RS. Czy to wogóle jest podobne?

Opublikowano

Podobne jest. Ale jakosc wykonania i material - tragedia

Jak juz nie moze byc S4 tylko koniecznie RS4 to kup ori zderzak i albo szukaj lakiernika ktory sie podejmie lekkiej przerobki zderzaka zeby pasowal do seryjnych blotnikow A4 albo uderzaj do kolegi "Nosb" z tego forum. On sobie przerobil zderzak RS4 tak zeby pasowal do blotnikow. Moze go zachecisz odpowiednia kwota pieniezna do wykonania drugiej takiej przerobki... :decayed:

Opublikowano

Na zderzak RS4 są dwie słuszne opcje:

1. Przeróbka ori RS4 jak u Nosba

2. Rieger RS-Look jak u mnie

Tyle w temacie :wink4: A wymysły z laminatu to porażka :thumbdown:

Opublikowano

Moim zdaniem żadna opcja nie jest dobra. Bez poszerzanych błotnikow to nie ma sensu.

Opublikowano

Laminat pęknie na pierwszym lepszym krawężniku lub przy otarciu o asfalt :thumbdown: beznadziejne te zderzaki :sick3:

Ale jest piękna :kox::slina:

Tyle ze nie jest w 100% na laminatach :decayed:

ildn2q.jpg

Opublikowano
  • Autor

Pięknie to wygląda. To jest ori zderzak? A te kratki od czego?

Opublikowano

a jak ktoś chce mieć to i to to może zrobić tak :tongue4:

xndzt5.jpg

ładnie wygląda

Opublikowano

no ten jest ladniutki :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.